Deinze veert recht na geslaagde trainerswissel in CPL

76 stemmen
Deinze veert recht na geslaagde trainerswissel in CPL

Deinze heeft in het verre Virton een tweede zege op een rij geboekt in de Challenger Pro League. Het team van nieuwbakken coach Grosjean had genoeg aan één doelpunt om de volle buit mee te pakken en mag stilaan weer naar boven kijken.


In de Challenger Pro League begonnen de 'topploegen' zich steeds meer los te rukken van het tweede peloton. Daarin kampeerden ook Deinze en Virton, zij namen het vandaag tegen mekaar op in het Stade Yvan Georges in de provincie Luxemburg. De Oost-Vlamingen boekten op de vorige speeldag met nieuwbakken coach Grosjean nog een deugddoende zege tegen SL16 FC.

Staelens effent het pad met knap doelpunt

Het waren de bezoekers die de beste start namen in Virton en na een halfuur spelen klom Deinze ook verdiend op voorsprong. De Oost-Vlamingen combineerden prima tot in de zestien meter en Staelens werkte een afvallende bal knap in één tijd voorbij Vincensini. Virton schoot nadien stevig wakker en op slag van rusten ging de kwieke Akhalaia voorbij Prychynenko maar vanuit een scherpe hoek vond hij doelman Miras Blanco op zijn weg. Met een krappe voorsprong mocht Deinze uiteindelijk de kleedkamer opzoeken.

Nieuwe coach Grosjean weet voorlopig de juiste snaar te raken bij Deinze.

Oost-Vlamingen flitsen naar zes op zes

Na de rust koos Deinze voor een stevige organisatie en Virton beet zijn tanden daarop stevig stuk. Halfweg de tweede periode kregen de bezoekers zelfs nog de betere kansen maar een vrije trap van Prychynenko en een schot van Van Landschoot verdwenen in de armen van doelman Vincensini. De thuisploeg had nog een slotoffensief in huis maar de bezoekers overleefden knap en pakken zo zes op zes. Dankzij deze nieuwe overwinning mag Deinze weer naar boven kijken in de Challenger Pro League.

Scoreverloop:

0-1 (27') Staelens

Kan Deinze nog meedoen voor de promotieplaatsen?

Meest recent

"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

7
7
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

45
45
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

298
298
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

256
256
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

97
97
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

557
557
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

191
191
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

141
141
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

188
188
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

134
134
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

50
50
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

47
47
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

69
69
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

151
151
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

126
126
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

529
529
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

99
99
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

185
185
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

364
364
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

68
68
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

1072
1072
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

512
512
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

36
36
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

13
13
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

188
188

Meer sportnieuws