Deinze veert recht na geslaagde trainerswissel in CPL

door
Deinze veert recht na geslaagde trainerswissel in CPL

Deinze heeft in het verre Virton een tweede zege op een rij geboekt in de Challenger Pro League. Het team van nieuwbakken coach Grosjean had genoeg aan één doelpunt om de volle buit mee te pakken en mag stilaan weer naar boven kijken.


In de Challenger Pro League begonnen de 'topploegen' zich steeds meer los te rukken van het tweede peloton. Daarin kampeerden ook Deinze en Virton, zij namen het vandaag tegen mekaar op in het Stade Yvan Georges in de provincie Luxemburg. De Oost-Vlamingen boekten op de vorige speeldag met nieuwbakken coach Grosjean nog een deugddoende zege tegen SL16 FC.

Staelens effent het pad met knap doelpunt

Het waren de bezoekers die de beste start namen in Virton en na een halfuur spelen klom Deinze ook verdiend op voorsprong. De Oost-Vlamingen combineerden prima tot in de zestien meter en Staelens werkte een afvallende bal knap in één tijd voorbij Vincensini. Virton schoot nadien stevig wakker en op slag van rusten ging de kwieke Akhalaia voorbij Prychynenko maar vanuit een scherpe hoek vond hij doelman Miras Blanco op zijn weg. Met een krappe voorsprong mocht Deinze uiteindelijk de kleedkamer opzoeken.

Nieuwe coach Grosjean weet voorlopig de juiste snaar te raken bij Deinze.

Oost-Vlamingen flitsen naar zes op zes

Na de rust koos Deinze voor een stevige organisatie en Virton beet zijn tanden daarop stevig stuk. Halfweg de tweede periode kregen de bezoekers zelfs nog de betere kansen maar een vrije trap van Prychynenko en een schot van Van Landschoot verdwenen in de armen van doelman Vincensini. De thuisploeg had nog een slotoffensief in huis maar de bezoekers overleefden knap en pakken zo zes op zes. Dankzij deze nieuwe overwinning mag Deinze weer naar boven kijken in de Challenger Pro League.

Scoreverloop:

0-1 (27') Staelens

Kan Deinze nog meedoen voor de promotieplaatsen?

Meest recent

'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

18
18
Clement bedankt Kompany: "Dankzij hem!"

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

29
29
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

138
138
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

104
104
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

68
68
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

201
201
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

99
99
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

714
714
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

136
136
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

103
103
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

22
22
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

456
456
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

531
531
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

370
370
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

411
411
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

130
130
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

227
227
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

334
334
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

323
323
Gefluister rond Van Gucht op gala Gouden Schoen

Ruben Van Gucht was gisteren een opvallende aanwezige op het gala van de Gouden Schoen. Opvallend ...

259
259
Kompany zwaar onder de indruk: "Dat is niet normaal!"

Bayern München is 2026 begonnen met een geweldige zege. Ze wonnen met 8-1 van VfL Wolfsburg. ...

149
149
Romelu Lukaku laat Anderlecht watertanden met uitspraken

Bij RSC Anderlecht vielen Colin Coosemans en Nathan De Cat in de prijzen met hun prijzen van Doelman ...

505
505
Topspeler KRC Genk zet deur voor transfer wagenwijd open

Bij KRC Genk dreigen ze deze mercato met Zakaria El Ouahdi nog een speler kwijt te spelen. De ...

382
382
'Wullaert hakt knoop door: interesse is bijzonder groot'

Tessa Wullaert won haar zesde Gouden Schoen. Logisch. Ze is al vele jaren de beste speelster in het ...

120
120

Meer sportnieuws