Deinze veert recht na geslaagde trainerswissel in CPL

door
Deinze veert recht na geslaagde trainerswissel in CPL

Deinze heeft in het verre Virton een tweede zege op een rij geboekt in de Challenger Pro League. Het team van nieuwbakken coach Grosjean had genoeg aan één doelpunt om de volle buit mee te pakken en mag stilaan weer naar boven kijken.


In de Challenger Pro League begonnen de 'topploegen' zich steeds meer los te rukken van het tweede peloton. Daarin kampeerden ook Deinze en Virton, zij namen het vandaag tegen mekaar op in het Stade Yvan Georges in de provincie Luxemburg. De Oost-Vlamingen boekten op de vorige speeldag met nieuwbakken coach Grosjean nog een deugddoende zege tegen SL16 FC.

Staelens effent het pad met knap doelpunt

Het waren de bezoekers die de beste start namen in Virton en na een halfuur spelen klom Deinze ook verdiend op voorsprong. De Oost-Vlamingen combineerden prima tot in de zestien meter en Staelens werkte een afvallende bal knap in één tijd voorbij Vincensini. Virton schoot nadien stevig wakker en op slag van rusten ging de kwieke Akhalaia voorbij Prychynenko maar vanuit een scherpe hoek vond hij doelman Miras Blanco op zijn weg. Met een krappe voorsprong mocht Deinze uiteindelijk de kleedkamer opzoeken.

Nieuwe coach Grosjean weet voorlopig de juiste snaar te raken bij Deinze.

Oost-Vlamingen flitsen naar zes op zes

Na de rust koos Deinze voor een stevige organisatie en Virton beet zijn tanden daarop stevig stuk. Halfweg de tweede periode kregen de bezoekers zelfs nog de betere kansen maar een vrije trap van Prychynenko en een schot van Van Landschoot verdwenen in de armen van doelman Vincensini. De thuisploeg had nog een slotoffensief in huis maar de bezoekers overleefden knap en pakken zo zes op zes. Dankzij deze nieuwe overwinning mag Deinze weer naar boven kijken in de Challenger Pro League.

Scoreverloop:

0-1 (27') Staelens

Kan Deinze nog meedoen voor de promotieplaatsen?

Meest recent

Euvrard laat koppen rollen: Standard dumpt kwartet

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

9
9
AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

20
20
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

140
140
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

135
135
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

92
92
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

371
371
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

207
207
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

142
142
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

120
120
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

180
180
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

59
59
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

587
587
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

49
49
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

68
68
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

101
101
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

396
396
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

59
59
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

103
103
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

168
168
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

353
353
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

358
358
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

269
269
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

121
121

Meer sportnieuws