Deinze veert recht na geslaagde trainerswissel in CPL

door
Deinze veert recht na geslaagde trainerswissel in CPL

Deinze heeft in het verre Virton een tweede zege op een rij geboekt in de Challenger Pro League. Het team van nieuwbakken coach Grosjean had genoeg aan één doelpunt om de volle buit mee te pakken en mag stilaan weer naar boven kijken.


In de Challenger Pro League begonnen de 'topploegen' zich steeds meer los te rukken van het tweede peloton. Daarin kampeerden ook Deinze en Virton, zij namen het vandaag tegen mekaar op in het Stade Yvan Georges in de provincie Luxemburg. De Oost-Vlamingen boekten op de vorige speeldag met nieuwbakken coach Grosjean nog een deugddoende zege tegen SL16 FC.

Staelens effent het pad met knap doelpunt

Het waren de bezoekers die de beste start namen in Virton en na een halfuur spelen klom Deinze ook verdiend op voorsprong. De Oost-Vlamingen combineerden prima tot in de zestien meter en Staelens werkte een afvallende bal knap in één tijd voorbij Vincensini. Virton schoot nadien stevig wakker en op slag van rusten ging de kwieke Akhalaia voorbij Prychynenko maar vanuit een scherpe hoek vond hij doelman Miras Blanco op zijn weg. Met een krappe voorsprong mocht Deinze uiteindelijk de kleedkamer opzoeken.

Nieuwe coach Grosjean weet voorlopig de juiste snaar te raken bij Deinze.

Oost-Vlamingen flitsen naar zes op zes

Na de rust koos Deinze voor een stevige organisatie en Virton beet zijn tanden daarop stevig stuk. Halfweg de tweede periode kregen de bezoekers zelfs nog de betere kansen maar een vrije trap van Prychynenko en een schot van Van Landschoot verdwenen in de armen van doelman Vincensini. De thuisploeg had nog een slotoffensief in huis maar de bezoekers overleefden knap en pakken zo zes op zes. Dankzij deze nieuwe overwinning mag Deinze weer naar boven kijken in de Challenger Pro League.

Scoreverloop:

0-1 (27') Staelens

Kan Deinze nog meedoen voor de promotieplaatsen?

Meest recent

‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

11
11
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

62
62
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

35
35
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

20
20
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

232
232
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

151
151
Vanaken en Seys trekken doodeerlijke conclusie na Arsenal

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Bruggelingen spelen voorlopig een ...

112
112
Droomdebuut gaat in rook op: Leko geeft hét sleutelmoment

Ivan Leko heeft zijn officiële comeback als hoofdtrainer van Club Brugge gemaakt. Dat deed hij ...

121
121
"Met verkoudheid naar huis" - Club-titularis krijgt 3 op 10

Club Brugge heeft woensdagavond zijn vierde nederlaag van de Champions League-campagne geleden. ...

398
398
UCL: Job Alonso in gevaar na foutje Courtois, Napoli in nesten

Manchester City heeft woensdagavond dé topper van zesde speeldag in de Champions League ...

62
62
Géén Leko-effect: Arsenal genadeloos voorbij Club Brugge

Ivan Leko heeft daags na zijn aanstelling als hoofdcoach niet kunnen stunten met Club Brugge. In de ...

91
91
Ai ai Thibaut! Courtois maakt peperdure fout tegen City

De zesde speeldag van de League Phase in de Champions League leverde weer enkele fraaie affiches op. ...

65
65
Hommeles bij Club Brugge: supporters viseren bestuur

In de League Phase van de Champions League kreeg Club Brugge woensdag het bezoek van de ongeslagen ...

555
555
Club achtervolgt ondanks goede helft: sterkhouder plots zondebok

In de Champions League stond Club Brugge woensdagavond voor een loodzware uitdaging. Zo kwam de tot ...

129
129
'Kompany op puntje van stoel: transferbesluit Kane valt'

Bayern München legde woensdagavond ook Sporting CP over de knie in de Champions League. Harry ...

235
235
Optater Leko: Club slikt koude douche vlak voor Arsenal

Ivan Leko maakt woensdagavond voor de tweede keer in zijn carrière zijn debuut als hoofdcoach ...

193
193
UCL: Ajax buigt nieuwe afgang om, slechte zaak Belgische clubs

In de Champions League heeft Ajax eindelijk zijn eerste punten beet. Na onder meer een doelpunt van ...

62
62
'Fink speelt met vuur: tactische fout met zware gevolgen'

KRC Genk zal zich donderdagavond tegen FC Midtjylland moeten herpakken. De Limburgers kregen zondag ...

452
452
'Club Brugge blaast mercato op met eerste winterknaller'

Bij Club Brugge hunkert iedereen naar die ene wintertransfer die het hele seizoen doet kantelen, ...

450
450
Leko zorgt niet voor verrassingen, Arsenal spaart sterspeler

Club Brugge staat om 21u opnieuw voor een loodzware opdracht in de Champions League. In zijn zesde ...

111
111
Ajax-coach zet Bounida op strafbank in Champions League

De voorbije weken beleefde Rayane Bounida zijn grote doorbraak bij Ajax. Het 19-jarige toptalent was ...

61
61
De Mil geeft meteen ambities bij AA Gent prijs

Het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge sloeg bij AA Gent maandag in als een bom, maar de ...

267
267
De Condé gooit transferplannen Genk op tafel

Voor KRC Genk loopt het seizoen voorlopig niet zoals verhoopt. Vorig seizoen waren de Limburgers nog ...

596
596
'Union glundert: David neemt straffe transferbeslissing'

Bijna was Promise David dinsdag opnieuw de held van Union in de Champions League. Hij kwam in de ...

107
107
Baro haalt keihard uit naar Club: "Over mijn lijk"

Het is al een woelige week geweest in de Belgische voetbalwereld. Maandag dropte Club Brugge een bom ...

749
749

Meer sportnieuws