Deinze veert recht na geslaagde trainerswissel in CPL

door
Deinze veert recht na geslaagde trainerswissel in CPL

Deinze heeft in het verre Virton een tweede zege op een rij geboekt in de Challenger Pro League. Het team van nieuwbakken coach Grosjean had genoeg aan één doelpunt om de volle buit mee te pakken en mag stilaan weer naar boven kijken.


In de Challenger Pro League begonnen de 'topploegen' zich steeds meer los te rukken van het tweede peloton. Daarin kampeerden ook Deinze en Virton, zij namen het vandaag tegen mekaar op in het Stade Yvan Georges in de provincie Luxemburg. De Oost-Vlamingen boekten op de vorige speeldag met nieuwbakken coach Grosjean nog een deugddoende zege tegen SL16 FC.

Staelens effent het pad met knap doelpunt

Het waren de bezoekers die de beste start namen in Virton en na een halfuur spelen klom Deinze ook verdiend op voorsprong. De Oost-Vlamingen combineerden prima tot in de zestien meter en Staelens werkte een afvallende bal knap in één tijd voorbij Vincensini. Virton schoot nadien stevig wakker en op slag van rusten ging de kwieke Akhalaia voorbij Prychynenko maar vanuit een scherpe hoek vond hij doelman Miras Blanco op zijn weg. Met een krappe voorsprong mocht Deinze uiteindelijk de kleedkamer opzoeken.

Nieuwe coach Grosjean weet voorlopig de juiste snaar te raken bij Deinze.

Oost-Vlamingen flitsen naar zes op zes

Na de rust koos Deinze voor een stevige organisatie en Virton beet zijn tanden daarop stevig stuk. Halfweg de tweede periode kregen de bezoekers zelfs nog de betere kansen maar een vrije trap van Prychynenko en een schot van Van Landschoot verdwenen in de armen van doelman Vincensini. De thuisploeg had nog een slotoffensief in huis maar de bezoekers overleefden knap en pakken zo zes op zes. Dankzij deze nieuwe overwinning mag Deinze weer naar boven kijken in de Challenger Pro League.

Scoreverloop:

0-1 (27') Staelens

Kan Deinze nog meedoen voor de promotieplaatsen?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

8
8
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

11
11
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

23
23
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

39
39
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

40
40
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

72
72
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

82
82
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

239
239
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

101
101
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

261
261
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

37
37
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

390
390
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

125
125
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

44
44
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

86
86
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

278
278
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

161
161
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

136
136
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

407
407
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

237
237
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

121
121

Meer sportnieuws