"Ik keer zeker terug naar Anderlecht"

door

Bij RSC Anderlecht mogen ze zich de komende jaren verwachten aan de terugkeer van enkele ex-spelers. Romelu Lukaku, Leander Dendoncker en Youri Tielemans zien dat wel zitten. Zij krijgen navolging.


Anderlecht verkocht enkele jaren geleden Sebastiaan Bornauw voor 8 miljoen euro aan FC Köln. Met allerhande bonussen kwam daar na zijn transfer naar VfL Wolfsburg nog eens 4,4 miljoen euro bij. Daarmee werd de centrale verdediger de duurste uitgaande transfer ooit van een verdediger bij de Brusselaars. Bornauw is weer een basispion bij Wolfsburg en hij hoopt op een dag in de Premier League aan de slag te gaan. De speler sprak zich bij La Dernière Heure uit over een mogelijke terugkeer naar de club waar hij als jonge knaap doorbrak.

ZIJN VADER "Ik kom zeker terug. Maar de vraag is: als speler of in een andere rol bij de club? Ik denk dat ik de club ook op andere manieren kan helpen. Als coach, trainer of zelfs in een andere rol. Ik moet mijn idee verfijnen. Er is nog een lange weg te gaan tot die tijd en ik moet nog steeds nieuwe vaardigheden ontwikkelen die ik nu nog niet heb. Maar ik hou van het idee om iets terug te geven aan mijn club”, zei hij.

Anderlecht heeft momenteel zijn vader al onder contract staan. Kenneth Bornauw is immers COO/CCO en heeft in die functie de controle over het operationele en commerciële departement van de club

LEES OOK: Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

Zal hij ooit nog voor RSCA voetballen?

Meest recent

Standard lonkt naar top zes na zege in Waalse kraker

Standard kreeg vorige week nog een pandoering van AA Gent, maar heeft die vakkundig doorgespoeld. De ...

1
1
'Bakayoko sluit opmerkelijke transferdeal met Leipzig'

Onder Domenico Tedesco was hij een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar sinds de ...

7
7
Doelpuntenfestijn op Lisp, Lokeren baalt alweer

Op Halloweenavond werd er stevig gebibberd in de Challenger Pro League. In een zinderend ...

23
23
Antwerp nog in Play-Off I? Wils is duidelijk

Antwerp slaagde er deze week eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen door in de beker Eupen ...

25
25
Volgende Belgische topcoach? Martens pakt fraaie prijs

De voorbije jaren lijkt er een nieuwe generatie Belgische trainers op te staan. Vincent Kompany ...

20
20
Baro doet Gent-fans straffe belofte bij verjaardagsfeest

AA Gent vierde de voorbije dagen al uitgebreid zijn 125ste verjaardag en dat deed het ook in stijl. ...

64
64
Standard weer kampioen: François stelt deadline

Standard nam in de zomer een frisse start, met een nieuwe eigenaar en een nieuw organigram. CEO ...

90
90
'Vedette bezorgt Pocognoli enorme opdoffer'

Sébastien Pocognoli kende een moeizame start bij AS Monaco met gelijke spelen in zijn eerste ...

48
48
Nieuwe procedureslag: datum voor klacht Standard-Antwerp

Het is intussen twee weken geleden dat de partij tussen Standard en Antwerp ontaardde. De partij ...

75
75
Fans Westerlo zijn woedend en eisen reactie

KVC Westerlo verloor met 3-2 van Beerschot en is de enige eersteklasser die werd uitgeschakeld in de ...

44
44
Hasi komt met pijnlijke verklaring over zomeraanwinst

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Olivier Renard maakte daarin geen geweldige ...

165
165
VRT velt verrassend oordeel na veroordeling Ruben Van Gucht

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

234
234
Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

187
187
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

253
253
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

150
150
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

95
95
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

395
395
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

52
52
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

346
346
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

86
86
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

315
315
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

229
229
Lammens gaat viraal: “Toekomstige Man Utd-legende!”

Senne Lammens is op korte tijd uitgegroeid tot een fenomeen bij Manchester United. Bij zijn transfer ...

84
84
Deschacht maakt korte metten met Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen. Paars-Wit kreeg het hard te verduren ...

224
224
Stijn Stijnen haalt ongezien uit: “Slangen in het voetbal”

Stijn Stijnen was in het verleden de doelman van Club Brugge en de Belgische nationale ploeg, maar ...

157
157

Meer sportnieuws