"Ik keer zeker terug naar Anderlecht"

door

Bij RSC Anderlecht mogen ze zich de komende jaren verwachten aan de terugkeer van enkele ex-spelers. Romelu Lukaku, Leander Dendoncker en Youri Tielemans zien dat wel zitten. Zij krijgen navolging.


Anderlecht verkocht enkele jaren geleden Sebastiaan Bornauw voor 8 miljoen euro aan FC Köln. Met allerhande bonussen kwam daar na zijn transfer naar VfL Wolfsburg nog eens 4,4 miljoen euro bij. Daarmee werd de centrale verdediger de duurste uitgaande transfer ooit van een verdediger bij de Brusselaars. Bornauw is weer een basispion bij Wolfsburg en hij hoopt op een dag in de Premier League aan de slag te gaan. De speler sprak zich bij La Dernière Heure uit over een mogelijke terugkeer naar de club waar hij als jonge knaap doorbrak.

ZIJN VADER "Ik kom zeker terug. Maar de vraag is: als speler of in een andere rol bij de club? Ik denk dat ik de club ook op andere manieren kan helpen. Als coach, trainer of zelfs in een andere rol. Ik moet mijn idee verfijnen. Er is nog een lange weg te gaan tot die tijd en ik moet nog steeds nieuwe vaardigheden ontwikkelen die ik nu nog niet heb. Maar ik hou van het idee om iets terug te geven aan mijn club”, zei hij.

Anderlecht heeft momenteel zijn vader al onder contract staan. Kenneth Bornauw is immers COO/CCO en heeft in die functie de controle over het operationele en commerciële departement van de club

LEES OOK: Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

Zal hij ooit nog voor RSCA voetballen?

Meest recent

Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

193
193
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

30
30
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

366
366
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

260
260
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

89
89
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

665
665
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

32
32
‘Grote kuis Anderlecht: 10 (!) transferdossiers Renard’

De wintermercato staat voor de deur en RSC Anderlecht is van plan om de selectie flink te ...

273
273
‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Ivan Leko heeft zijn eerste training bij Club Brugge afgewerkt. De Kroatische oefenmeester werd ...

674
674
‘Antwerp gaat los: Gheysens reserveert monstersom’

Royal Antwerp FC is een nieuw verhaal aan het schrijven onder T1 Joseph Oosting en het ziet er ...

607
607
‘Anderlecht slaat grote slag: Europese clubs afgetroefd’

RSC Anderlecht is al druk bezig met de komende wintertransferperiode. Olivier Renard hoopt de ...

278
278
‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Club Brugge is na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan Leko volop bezig met de ...

461
461
‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

184
184
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

344
344
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

756
756
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

484
484
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

533
533
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

212
212
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

884
884
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

128
128
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

582
582
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

403
403
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

499
499
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

1139
1139
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

683
683

Meer sportnieuws