De Bilde geeft RSCA transfertip: "Ze moeten hem halen"

968 stemmen
De Bilde geeft RSCA transfertip:

RSC Anderlecht moet in januari de transfermarkt opgaan. Het moet bepaalde fouten van afgelopen zomer rechtzetten. Gilles De Bilde en Stéphane Demol gaven het bestuur alvast enkele tips bij Eleven Insiders.


De Bilde maakt zich zorgen. "Ik denk dat het dieptepunt misschien nog niet is bereikt. Ik zie met dit beleid het niet echt beter worden. Dat ze tegen de degradatie moeten vechten? Dat zijn ze nu wel bijna bezig… Ze moeten naar Antwerp en thuis tegen Genk. Het is dus toch nog even afwachten." Versterking in januari is duidelijk nodig. Hij geeft zijn ex-club ook een transfertip. "Anderlecht heeft niet de middelen om dure spelers te halen. Maar zo een Teuma, die moet toch betaalbaar zijn? Hij zal toch niet zoveel geld kosten als Nielsen?"

FLANKVERDEDIGERS

Demol zou vooral op de flanken versterking gaan zoeken. "Anderlecht moet twee flankverdedigers aantrekken. Ze hebben nu geen goede flankverdedigers en dan kan je centraal met Jan Vertonghen en Zeno Debast spelen. Vooraan is er ook iemand nodig die Fabio Silva kan bijstaan. En in het ideale scenario komt er nog een middenvelder bij, maar je kan niet alles willen (lacht)", aldus Demol.

Op rechts heeft Robin Veldman de keuze uit Michael Murillo (die weg mag), Noah Sadiki en Abdulrazak Ishaq (die nog niet kon overtuigen), op links is er enkel Moussa N’Diaye. Jan Vertonghen en Hannes Delcroix zijn geen spelers die daar het best tot op hun recht komen.

  

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Moet RSCA voor Teuma gaan?

Meest recent

Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

3
3
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

32
32
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

52
52
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

37
37
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

232
232
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

278
278
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

307
307
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

208
208
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

344
344
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

580
580
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

431
431
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

39
39
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

256
256
'Anderlecht op zucht van trainer: onverwachte naam op komst'

RSC Anderlecht is maandag aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen zonder hoofdtrainer. ...

739
739
Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Groep I van het wereldkampioenschap wordt momenteel gedomineerd door twee absolute topspitsen. Zowel ...

69
69
Garcia houdt adem in na nieuwe update omtrent Doku

Als een donderslag bij heldere hemel gaf Jérémy Doku zondag verstek tegen Iran. ...

311
311
Vanhaezebrouck velt verdict over basisplaats Vanaken

Na het gelijkspel tegen Egypte geraakten de Rode Duivels nu ook niet voorbij Iran, en dus staan Rudi ...

392
392
Ex-ref spreekt klare taal: Rode Duivels bestolen?

Op het WK is er helaas geen Jonathan Lardot om een woordje uitleg te verschaffen bij de beslissingen ...

263
263
'Ngoy op strafbankje: Garcia broedt op verrassing'

In een sowieso al moeizame partij tegen Iran schoten de Rode Duivels zichzelf tot overmaat van ramp ...

229
229
'Rode Duivels likken wonden: duo in de lappenmand'

Zaterdag is het do or die voor de Rode Duivels tegen Nieuw-Zeeland. Op papier een haalbare affiche, ...

272
272
Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

661
661
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

122
122
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

297
297
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

346
346
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

386
386

Meer sportnieuws