Refaelov ziet opvallende evolutie bij Anderlecht

door
Refaelov ziet opvallende evolutie bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende nog eens een leuke periode door de zege tegen KAS Eupen en de kwalificatie tegen Silkeborg. Lior Refaelov merkt dat Anderlecht weer op de goede weg is. Dat verklaarde hij bij Het Nieuwsblad.


"Sinds die nederlaag op Standard maakt het elftal ook veel meer opofferingen voor elkaar. Als het team globaal sterker wordt, zullen de individuen ook beter presteren. Al moeten we ook leren van onze fouten. Zo sterk terugvallen als in de tweede helft op Silkeborg mag niet", aldus de 36-jarige middenvelder.

Refaelov kende vorig jaar een straf seizoen onder Vincent Kompany. Hij was toen goed voor 19 goals en 6 assists in 46 wedstrijden. Onder Felice Mazzu was zijn bedrage ook degelijk met 3 goals en 7 assists in 19 matchen. Onder Robin Veldman voelt hij zich ook zeer goed met al 3 goals in 3 wedstrijden. 

"Beter doen dan die 19 doelpunten van vorig seizoen wordt niet makkelijk, maar ik probeer het wel. Het belangrijkste is dat de Europese overwintering wat rust en vertrouwen in het team brengt. Nu winnen tegen mijn ex-ploeg Antwerp zou geweldig zijn", besloot de ex-winnaar van de Gouden Schoen. 

LEES OOK: Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Gaat RSCA winnen bij Antwerp?

Meest recent

Onbegrip voor keuze Garcia: "Wat moet hij nog meer doen?!"

Donderdagavond nemen de Rode Duivels het op tegen Liechtenstein in de kwalificatiecampagne voor het ...

132
132
'Lammens krijgt meteen groot transfernieuws bij United'

Vlak voor het sluiten van de zomerse mercato in Engeland, wist Senne Lammens zijn droomtransfer naar ...

170
170
Joos en Hein ly-risch over Duivel: "Hij wordt dé ster"

In de kwalificatiecampagne voor het WK 2026 nemen de Rode Duivels het donderdagavond op tegen ...

191
191
Opstelling Duivels: één verrassing en spectaculaire voorlinie

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026. Op het veld van ...

389
389
Vandenhaute stevig afgerekend: "Het was een ramp"

Waar een groot deel van de aanhang van RSC Anderlecht al ruime tijd om vroeg, hebben ze maandag ook ...

813
813
Penalty-debacle bezorgt Jonge Duivels ijskoude douche

De Belgische beloften zijn met een dure slipper aan hun kwalificatiecampagne voor het EK 2027 ...

209
209
'Genk vloekt luidop: Standard trekt stekker uit transfer'

De zomermercato is in België nog eventjes geopend, verschillende clubs proberen dan ook nog een ...

419
419
Kapiteinsdebat bij Duivels: "Verbazend dat hij het niet is"

De Rode Duivels hervatten donderdagavond hun kwalficatiecampagne voor het WK 2026. Daags voor de ...

327
327
Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Senne Lammens heeft zijn droomtransfer beet. De doelman maakte afgelopen seizoen veel indruk bij ...

372
372
Fabio Silva maakt zich onsterfelijk belachelijk

Fabio Silva heeft een verleden bij RSC Anderlecht. Deze zomertransferperiode maakte de Portugese ...

125
125
'Transferbom bij AA Gent: miljoenendeal bij Club Brugge'

Gaat AA Gent nog een opvallende transfer afronden? Die kans is bestaande, want ze zouden nog een ...

1432
1432
Sensatiedeal: KRC Genk haalt “monster” in huis

KRC Genk zag met Tolu Arokodare de aanvalsleider van vorig seizoen vertrekken en bijna moest het ook ...

507
507
Aanwinst STVV: "Of de interesse van Anderlecht klopte?"

RSC Anderlecht heeft nog werk op de transfermarkt. Voorlopig komt er weinig beweging in. Olivier ...

182
182
Trésor en Delcroix weldra terug in de Jupiler Pro League?

Bij Burnley willen ze nog af van een aantal spelers. De ploegen uit de Jupiler Pro League kunnen ...

341
341
Kroes doet boekje open over komst van Dolberg

Ajax dompelde de fans van RSC Anderlecht in grote rouw. Kasper Dolberg verliet Brussel en trok naar ...

150
150
Alarm bij Bayern: Kompany groot slachtoffer

In de Premier League gaven ploegen als Liverpool, Arsenal, Manchester City, Chelsea en Manchester ...

317
317
Anderlecht in de penarie: probleem voor Renard en Borguet

Olivier Renard en Tim Borguet kennen een moeilijke mercato. Ze investeerden héél veel ...

678
678
‘Vandenhaute stuurt zijn kat bij Anderlecht’

De toekomst van Wouter Vandenhaute is hoogst onzeker bij RSC Anderlecht. De voorzitter legde zijn ...

829
829
'Leya Iseka grijpt naast terugkeer naar België'

Michy Batshuayi maakt tijdens deze interlandperiode zijn rentree in de selectie van de Rode Duivels. ...

169
169
'Trossard slachtoffer van transferbom bij Arsenal'

Vorig seizoen speelde Leandro Trossard vrijwel alles bij Arsenal, maar deze zomer lijkt de Rode ...

214
214
'Nog een vertrekker bij Charleroi, opluchting voor Cercle'

Nog tot en met 8 september hebben Belgische clubs om hun laatste transfers te regelen. In de laatste ...

131
131
'Genk wil nog verbazen met aanwinst uit Serie A'

Genk beleefde nog enkele woelige dagen op de transfermarkt. Het zag Tolu Arokodare voor een ...

630
630
'Dender heeft opvolger Euvrard bijna beet'

Voor Dender is het seizoen rampzalig begonnen. De Kadavers pakten amper twee op achttien en zijn ...

139
139
'Cercle wil stunten met komst WK-uitblinker'

Cercle Brugge kende dit seizoen een zeer lastige start, maar heeft zich sindsdien knap herpakt met ...

267
267
'Overname Beerschot: nog één struikelblok blijft'

Het zou goed kunnen dat er binnenkort een nieuwe wind zal waaien op het Kiel. Beerschot staat ...

476
476

Meer sportnieuws