Refaelov: "Ik blijf bij Anderlecht tot hij de Gouden Schoen wint"

571 stemmen
Refaelov:

Anderlecht pakte donderdagavond een ticket voor de play-offs van de Conference League met een felbevochten zege op het veld van Silkeborg. Daarvoor mocht het zijn ervaren rotten danken. Hendrik Van Crombrugge pakte na rust uit met enkele belangrijke reddingen, nadat Lior Refaelov in de eerste helft de score geopend had. De Israëliër blijft op zijn 36ste zeer belangrijk voor Anderlecht.


Met zijn goal in Silkeborg zette Refaelov zijn teller dit seizoen al op zes goals en zeven assists in alle competities. Geen enkele speler van Anderlecht was dit seizoen al bij meer doelpunten betrokken dan de dertien van Rafa. Enkel Fabio Silva komt nog in de buurt met een voet in twaalf goals, maar Amir Murillo (7) en Francis Amuzu en Yari Verschaeren (elk 6) volgen al op ruime afstand.

Er was de voorbije dagen ook heel wat te doen over de toekomst van Refaelov, wiens contract afloopt. Zijn makelaar Dudu Dahan zette in de pers druk op Anderlecht om dat te verlengen door te schermen met interesse van andere clubs. Maar Refaelov spreekt zelf duidelijke taal over zijn toekomst bij Anderlecht - en spreekt meteen een opvallende ambitie uit.

"Het zal snel geregeld zijn. Nog voor januari, geloof ik", zegt hij aan La Dernière Heure over zijn nieuwe contract. "De verschillende partijen hebben dezelfde ambitie. Mijn relatie met het bestuur is goed. Het is mijn doel om Yari Verschaeren aan de Gouden Schoen te helpen. Ik geloof dat hij die kan winnen, maar dan zal hij een sterke ploeg rond zich nodig hebben. Ik wil graag blijven om hem te helpen om daarin te slagen."

LEES OOK: Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Kan Verschaeren in de nabije toekomst de Gouden Schoen winnen?

Meest recent

Wat een stunt! Onvermijdelijke Haaland velt Brazilië

Na Duitsland en Nederland is er zondagavond opnieuw een topland gesneuveld op het WK. Ook voor ...

39
39
Zéér misplaatste reactie Pochettino op Balogun-gate

De hele wereld zal dinsdag om 2u met argusogen kijken naar de wedstrijd tussen de Rode Duivels en de ...

220
220
Garcia geeft hint over opstelling: "3 twijfelgevallen"

De Rode Duivels hebben nog een dag om zich klaar te stomen voor hun achtste finale op het WK, waarin ...

63
63
'Strasbourg stelt waanzinnige eis voor Moreira'

Hij moest op dit WK lange tijd geduld oefenen, maar met een sterke invalbeurt tegen Senegal bewees ...

32
32
Ook Garcia schiet met scherp na beslissing van FIFA

Hét nieuws van de dag op het WK was een mokerslag voor de Rode Duivels. Zij moeten voor hun ...

126
126
Bom barst bij Antwerp: fans halen keihard uit

Het is een woelige week geweest voor Antwerp. Er stonden grote vraagtekens achter de toekomst van de ...

228
228
Verbijstering na ongezien Balogun-nieuws, KBVB haalt uit

Dinsdagochtend om 2u nemen de Rode Duivels in hun achtste finale op het WK op tegen gastland ...

359
359
'Monaco en Lille strijden om goudhaantje Charleroi'

Bij Charleroi hopen ze na een jaar vol pieken en dalen om komend seizoen weer aan te kunnen sluiten ...

24
24
Komt Axel Witsel in actie tegen de VS?

Axel Witsel speelde voorlopig nog geen minuut op dit WK. De ervaren middenvelder lijkt niet meteen ...

109
109
Hoefkens komt met héél verrassend OHL-verhaal

Carl Hoefkens leek op weg naar OH Leuven, maar uiteindelijk kozen ze daar voor Timmy Simons. ...

84
84
Bizarre wending: 'Witte Huis belt met Infantino in affaire-Balogun'

De Rode Duivels moeten maandagnacht dan toch Folarin Balogun vrezen. De Amerikaanse topschutter was ...

547
547
Anderlecht plant grote slag met ‘beste van de competitie'

Anderlecht speurt naar een nieuwe middenvelder en botst plots op een buitenkans. In Roemenië ...

615
615
'Persoonlijk akkoord gevonden: nieuwe jackpot Union'

Union SG toont zich bijzonder actief op de transfermarkt en haalde ondertussen al een zestal ...

83
83
FIFA verbaast: VS-topscorer wél inzetbaar tegen België

De Rode Duivels strijden maandagnacht in Seattle tegen de Verenigde Staten voor een plek in de ...

656
656
Zorgen in Duivelse defensie: Mechele uit basiself geknikkerd?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het uittekenen van zijn tactische plannetje ...

305
305
'Mourinho lang niet voldaan: Real-transfer van 60 mil'

Real Madrid blijft nieuwe coach José Mourinho maar van versterking voorzien. Zo werd zondag ...

119
119
Adedeji-Sternberg naar Club? Vervanger staat klaar bij Genk

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op Noah Adedeji-Sternberg. Of het ook tot een akkoord zal komen ...

1026
1026
Portugese passie: nieuwe coach laat zich gelden bij Anderlecht

RSC Anderlecht is begonnen aan zijn oefencampagne. Zaterdagnamiddag bleven de Brusselaars steken op ...

929
929
WK wordt kerkhof: twee volgende bondscoaches vliegen

Het wereldkampioenschap blijft een ongezien voetbalfeest, maar voor bondscoaches is het ook een ...

164
164
Wissels bij Rode Duivels: drie titularissen moeten vrezen

In welke formatie gaan de Rode Duivels maandagnacht aan de aftrap verschijnen tegen de Verenigde ...

340
340
Alle lichten op groen: Duitsland krijgt droombondscoach

Duitsland werd één van de grote teleurstellingen op het WK 2026 en sneuvelde al in de ...

144
144
Lukaku in basisploeg? Gullit heeft boodschap voor Garcia

Romelu Lukaku toonde zich tegen Senegal opnieuw van goudwaarde als invaller voor de Rode Duivels. ...

661
661
"Vreselijk" - collectieve walging na Frankrijk-Paraguay

Topfavoriet Frankrijk heeft zich zaterdagavond verzekerd van een plekje in de kwartfinales van het ...

209
209
Union nu al onder stoom: tweede klinkende oefenzege

Union SG zal komend seizoen al snel aan de bak moeten in de voorrondes van de Champions League. De ...

145
145
'Nieuwe wending Tzolis: transfersom nóg hoger'

Club Brugge zal in de komende dagen enkele internationals weer verwelkomen op training. Ook voor ...

971
971

Meer sportnieuws