Refaelov: "Ik blijf bij Anderlecht tot hij de Gouden Schoen wint"

571 stemmen
Refaelov:

Anderlecht pakte donderdagavond een ticket voor de play-offs van de Conference League met een felbevochten zege op het veld van Silkeborg. Daarvoor mocht het zijn ervaren rotten danken. Hendrik Van Crombrugge pakte na rust uit met enkele belangrijke reddingen, nadat Lior Refaelov in de eerste helft de score geopend had. De Israëliër blijft op zijn 36ste zeer belangrijk voor Anderlecht.


Met zijn goal in Silkeborg zette Refaelov zijn teller dit seizoen al op zes goals en zeven assists in alle competities. Geen enkele speler van Anderlecht was dit seizoen al bij meer doelpunten betrokken dan de dertien van Rafa. Enkel Fabio Silva komt nog in de buurt met een voet in twaalf goals, maar Amir Murillo (7) en Francis Amuzu en Yari Verschaeren (elk 6) volgen al op ruime afstand.

Er was de voorbije dagen ook heel wat te doen over de toekomst van Refaelov, wiens contract afloopt. Zijn makelaar Dudu Dahan zette in de pers druk op Anderlecht om dat te verlengen door te schermen met interesse van andere clubs. Maar Refaelov spreekt zelf duidelijke taal over zijn toekomst bij Anderlecht - en spreekt meteen een opvallende ambitie uit.

"Het zal snel geregeld zijn. Nog voor januari, geloof ik", zegt hij aan La Dernière Heure over zijn nieuwe contract. "De verschillende partijen hebben dezelfde ambitie. Mijn relatie met het bestuur is goed. Het is mijn doel om Yari Verschaeren aan de Gouden Schoen te helpen. Ik geloof dat hij die kan winnen, maar dan zal hij een sterke ploeg rond zich nodig hebben. Ik wil graag blijven om hem te helpen om daarin te slagen."

LEES OOK: 'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Kan Verschaeren in de nabije toekomst de Gouden Schoen winnen?

Meest recent

AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

0
0
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

50
50
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

47
47
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

34
34
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

81
81
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

37
37
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

683
683
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

130
130
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

83
83
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

52
52
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

28
28
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

228
228
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

84
84
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

59
59
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

197
197
'KRC Genk mikt hoog: pittige vraagprijs voor toptalent'

Bij KRC Genk hebben ze heel wat talent in de ploeg. De Limburgers krijgen dan ook veel telefoontjes ...

299
299
Sporting Hasselt pakt stevig uit met ervaren Belg

Het wordt uitkijken naar het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League, waar met Sporting Hasselt ...

93
93
AA Gent weet waar het aan toe is in Conference League

AA Gent wist afgelopen seizoen op de valreep een Europees ticket te pakken. In de barrages tegen KRC ...

175
175
'Strijd om Engels is los: twee clubs duwen door'

Heel wat Belgen lijken deze zomer voor een toptransfer te staan. Dat geldt bijvoorbeeld ook voor ...

40
40
'Kort maar krachtig: voorbereidingsprogramma Club bekend'

Het WK is nog volop aan de gang, maar voor de meeste Belgische clubs is het stilaan tijd om de ...

263
263
'Doku hakt knoop over toekomst definitief door'

Van Jérémy Doku wordt er op dit WK veel verwacht. De flankaanvaller moet dé ...

74
74
Jutta Leerdam in shock: WK-doelman zorgt voor explosie

Niemand had hem op de radar. Terwijl miljoenen voetbalfans hun ogen richtten op de sterren van ...

41
41
Anderlecht kent tegenstanders in voorbereiding én Europa

Voor Anderlecht wordt het een zeer belangrijke zomer. Niet alleen moet sportief directeur Antoine ...

620
620
Club Brugge davert na transferuitspraak Tresoldi

Club Brugge gaat een zeer bewogen transferzomer tegemoet. Het zag Aleksandar Stankovic al terugkeren ...

626
626
'De Busser heeft droomtransfer beet'

In eigen land kon hij zich nooit helemaal doorzetten, maar in Nederland is de carrière van ...

74
74

Meer sportnieuws