Refaelov: "Ik blijf bij Anderlecht tot hij de Gouden Schoen wint"

571 stemmen
Refaelov:

Anderlecht pakte donderdagavond een ticket voor de play-offs van de Conference League met een felbevochten zege op het veld van Silkeborg. Daarvoor mocht het zijn ervaren rotten danken. Hendrik Van Crombrugge pakte na rust uit met enkele belangrijke reddingen, nadat Lior Refaelov in de eerste helft de score geopend had. De Israëliër blijft op zijn 36ste zeer belangrijk voor Anderlecht.


Met zijn goal in Silkeborg zette Refaelov zijn teller dit seizoen al op zes goals en zeven assists in alle competities. Geen enkele speler van Anderlecht was dit seizoen al bij meer doelpunten betrokken dan de dertien van Rafa. Enkel Fabio Silva komt nog in de buurt met een voet in twaalf goals, maar Amir Murillo (7) en Francis Amuzu en Yari Verschaeren (elk 6) volgen al op ruime afstand.

Er was de voorbije dagen ook heel wat te doen over de toekomst van Refaelov, wiens contract afloopt. Zijn makelaar Dudu Dahan zette in de pers druk op Anderlecht om dat te verlengen door te schermen met interesse van andere clubs. Maar Refaelov spreekt zelf duidelijke taal over zijn toekomst bij Anderlecht - en spreekt meteen een opvallende ambitie uit.

"Het zal snel geregeld zijn. Nog voor januari, geloof ik", zegt hij aan La Dernière Heure over zijn nieuwe contract. "De verschillende partijen hebben dezelfde ambitie. Mijn relatie met het bestuur is goed. Het is mijn doel om Yari Verschaeren aan de Gouden Schoen te helpen. Ik geloof dat hij die kan winnen, maar dan zal hij een sterke ploeg rond zich nodig hebben. Ik wil graag blijven om hem te helpen om daarin te slagen."

LEES OOK: 'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

Kan Verschaeren in de nabije toekomst de Gouden Schoen winnen?

Meest recent

'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

79
79
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

25
25
KRC Genk maakt zich geen zorgen: twee toppers in de maak

Bij KRC Genk staat er heel veel druk op de ketel. De Limburgers moeten een Europees ticket ...

99
99
Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

136
136
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

49
49
Vandenbempt ziet één megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

103
103
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

205
205
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

119
119
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

114
114
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

306
306
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

192
192
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

163
163
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

213
213
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

340
340
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

238
238
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

172
172
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

494
494
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

261
261
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

106
106
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

479
479
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

313
313
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

272
272
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

110
110
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

201
201

Meer sportnieuws