Refaelov: "Ik blijf bij Anderlecht tot hij de Gouden Schoen wint"

571 stemmen
Refaelov:

Anderlecht pakte donderdagavond een ticket voor de play-offs van de Conference League met een felbevochten zege op het veld van Silkeborg. Daarvoor mocht het zijn ervaren rotten danken. Hendrik Van Crombrugge pakte na rust uit met enkele belangrijke reddingen, nadat Lior Refaelov in de eerste helft de score geopend had. De Israëliër blijft op zijn 36ste zeer belangrijk voor Anderlecht.


Met zijn goal in Silkeborg zette Refaelov zijn teller dit seizoen al op zes goals en zeven assists in alle competities. Geen enkele speler van Anderlecht was dit seizoen al bij meer doelpunten betrokken dan de dertien van Rafa. Enkel Fabio Silva komt nog in de buurt met een voet in twaalf goals, maar Amir Murillo (7) en Francis Amuzu en Yari Verschaeren (elk 6) volgen al op ruime afstand.

Er was de voorbije dagen ook heel wat te doen over de toekomst van Refaelov, wiens contract afloopt. Zijn makelaar Dudu Dahan zette in de pers druk op Anderlecht om dat te verlengen door te schermen met interesse van andere clubs. Maar Refaelov spreekt zelf duidelijke taal over zijn toekomst bij Anderlecht - en spreekt meteen een opvallende ambitie uit.

"Het zal snel geregeld zijn. Nog voor januari, geloof ik", zegt hij aan La Dernière Heure over zijn nieuwe contract. "De verschillende partijen hebben dezelfde ambitie. Mijn relatie met het bestuur is goed. Het is mijn doel om Yari Verschaeren aan de Gouden Schoen te helpen. Ik geloof dat hij die kan winnen, maar dan zal hij een sterke ploeg rond zich nodig hebben. Ik wil graag blijven om hem te helpen om daarin te slagen."

LEES OOK: Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Kan Verschaeren in de nabije toekomst de Gouden Schoen winnen?

Meest recent

Emoties bij Kaapverdië: 40-jarige WK-held gaat viraal

De eerste grote stunt van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is een feit. ...

0
0
Burgess verlaat Union voor KAA Gent: grote ambities

Christian Burgess was de afgelopen jaren de steunpilaar van Union SG, maar de ervaren verdediger was ...

20
20
'Opvolger Tzolis: Club Brugge meldt zich in Bundesliga'

Club Brugge nam inmiddels afscheid van Simon Mignolet, Dani van den Heuvel en Aleksandar Stankovic. ...

49
49
L'Equipe buist twee Duivels: kop van Jut krijgt pijnlijke 3

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt tijdens hun WK-opener tegen Egypte (1-1). Ook ...

145
145
Mechele bejubelt 'echte leider' bij Duivels: "Op training ..."

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

127
127
Grove 'Vanaken-blunder' Garcia: analisten trekken fel van leer

Een puntendeling tegen Egypte is op zich geen slecht resultaat, maar naar het vervolg van het WK ...

745
745
'Club Brugge resoluut: Verhaeghe weigert miljoenentransfer'

Club Brugge zag de voorbije weken al enkele belangrijke krachten vertrekken en zal er ongetwijfeld ...

351
351
Union niet te stuiten: aanwinst vier binnen, nummer vijf op komst

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

195
195
Reden tot zorgen? Garcia geeft reden voor povere Doku

Voor aanvang van het toernooi werd Jérémy Doku bestempeld als één van de ...

126
126
Rode Duivels schrikken: schade veel groter dan gedacht

De 1-1 tegen Egypte lijkt op het eerste zicht geen ramp voor de Rode Duivels. België heeft ...

230
230
Kranten schieten met scherp: grote riseé bij Rode Duivels

De Rode Duivels zullen nog minstens tot aanstaande zondag moeten wachten op hun eerste WK-zege sinds ...

289
289
Alderweireld bewierookt onverwachte Duivel: "Als één man er stond ..."

Wat een hoopvolle start van het WK had moeten worden, is uitgedraaid op een behoorlijk tegenvallende ...

805
805
Internationale pers hard voor Belgen: één Duivel in spotlights

De Rode Duivels hebben niet de WK-start genomen waar ze op hoopten. In Seattle moesten ze maandag ...

333
333
Saudi's zorgen voor nieuwe stunt, spectaculair gelijkspel in poule België

Op het wereldkampioenschap blijven de verrassende uitslagen zich opstapelen. Zo slaagde ...

117
117
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

425
425
Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

1268
1268
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

203
203
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

133
133
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

91
91
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

378
378
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

181
181
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

354
354
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

44
44
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

112
112
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

358
358

Meer sportnieuws