Volgend talent klopt op de deur bij AA Gent

300 stemmen
Volgend talent klopt op de deur bij AA Gent

"Elk nadeel heb z'n voordeel", zei Johan Cruijff ooit. Die wijsheid ervaarden ze de voorbije weken ook bij AA Gent. Er woedde een blessuregolf in de selectie van Hein Vanhaezebrouck, maar daardoor kwamen wel een aantal jonge talenten aan de oppervlakte. Vooral Ibrahim Salah (21) wist zich daarbij te tonen.


Daarnaast mocht ook Rune Van den Bergh (19) debuteren, terwijl Bram Lagae (18) de laatste matchen ook telkens bij de selectie zat en ook Cederick Van Daele (22) en Robbie Van Hauter (19) opgeroepen werden voor de Europese kraker tegen Molde. Ook Malick Fofana (17) zit weer bij de kern en eerder op het seizoen mocht ook Noah De Ridder (19) al eens invallen.

De jeugd krijgt dus alsmaar meer kansen in de Ghelamco Arena en er klopt al een volgend talent op de deur. "Dit seizoen wil ik met Jong AA Gent sterk presteren en vervolgens hoop ik volgend seizoen door te stromen naar het eerste elftal en mijn debuut te maken in de Ghelamco Arena", laat Loris Henry immers weten in Het Nieuwsblad.

MOESKROEN
De 20-jarige verdediger werd in de zomer door Gent weggeplukt bij Moeskroen, waar hij deel uitmaakte van de A-kern. Bij Jong AA Gent kwam hij tot dusver vijf keer in actie in eerste nationale, waarin hij één keer scoorde. "“Ik koos met veel overtuiging voor Jong AA Gent. Dit is een heel mooi project en heb niet getwijfeld toen ze me contacteerden. Samenwerken met Emilio Ferrera is echt super, hij is een heel ervaren coach die alles al heeft meegemaakt", verklaart Henry nog zijn keuze.

LEES OOK: 'AA Gent en Westerlo kloppen aan bij grootmacht'

Zal hij nog doorbreken bij AA Gent?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

21
21
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

230
230
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

524
524
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

78
78
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

269
269
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

101
101
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

52
52
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

90
90
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

83
83
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

246
246
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

293
293
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

388
388
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

410
410
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

408
408
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

160
160
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

190
190
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

81
81
Bommetje bij KRC Genk: boegbeeld verlaat de club

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

422
422
'Bayern haakt af: droomscenario voor De Cat?'

Het heeft er alle schijn van dat Nathan De Cat deze zomer Anderlecht zal verlaten. Het lijkt enkel ...

474
474
OHL heeft eerste zomeraanwinst beet: optie gelicht

OH Leuven gaat het volgend seizoen over een andere boeg gooien na alweer een grijs jaar. De voorbije ...

38
38
Kerkhofs onthult waarom Courtois en Hasselt mislukten

KRC Genk kwam deze week met het straffe nieuws dat Thibaut Courtois terugkeert bij de club. De Rode ...

106
106
Marokko verrast met opvallende oproep voor RSCA’er

Alle ogen zijn stilaan gericht op het WK, dat binnen acht dagen officieel van start gaat. Alle ...

216
216
Garcia krijgt volgende opsteker daags na Kroatië

De Rode Duivels wisten hun voorbereiding op het WK dinsdagavond uitstekend te beginnen met een zege ...

83
83
Onana velt duidelijk oordeel over nieuwe rol bij Duivels

Dé grote verrassing bij de Rode Duivels in Kroatië was de nieuwe rol voor Amadou Onana. ...

129
129
Duivels ontdekken belangrijke nieuwe kwaliteit in Kroatië

De Rode Duivels kunnen met een zeer goed gevoel toeleven naar het WK, want hun ...

103
103

Meer sportnieuws