Volgend talent klopt op de deur bij AA Gent

300 stemmen
Volgend talent klopt op de deur bij AA Gent

"Elk nadeel heb z'n voordeel", zei Johan Cruijff ooit. Die wijsheid ervaarden ze de voorbije weken ook bij AA Gent. Er woedde een blessuregolf in de selectie van Hein Vanhaezebrouck, maar daardoor kwamen wel een aantal jonge talenten aan de oppervlakte. Vooral Ibrahim Salah (21) wist zich daarbij te tonen.


Daarnaast mocht ook Rune Van den Bergh (19) debuteren, terwijl Bram Lagae (18) de laatste matchen ook telkens bij de selectie zat en ook Cederick Van Daele (22) en Robbie Van Hauter (19) opgeroepen werden voor de Europese kraker tegen Molde. Ook Malick Fofana (17) zit weer bij de kern en eerder op het seizoen mocht ook Noah De Ridder (19) al eens invallen.

De jeugd krijgt dus alsmaar meer kansen in de Ghelamco Arena en er klopt al een volgend talent op de deur. "Dit seizoen wil ik met Jong AA Gent sterk presteren en vervolgens hoop ik volgend seizoen door te stromen naar het eerste elftal en mijn debuut te maken in de Ghelamco Arena", laat Loris Henry immers weten in Het Nieuwsblad.

MOESKROEN
De 20-jarige verdediger werd in de zomer door Gent weggeplukt bij Moeskroen, waar hij deel uitmaakte van de A-kern. Bij Jong AA Gent kwam hij tot dusver vijf keer in actie in eerste nationale, waarin hij één keer scoorde. "“Ik koos met veel overtuiging voor Jong AA Gent. Dit is een heel mooi project en heb niet getwijfeld toen ze me contacteerden. Samenwerken met Emilio Ferrera is echt super, hij is een heel ervaren coach die alles al heeft meegemaakt", verklaart Henry nog zijn keuze.

LEES OOK: 'Toptransfer lonkt plots voor AA Gent'

Zal hij nog doorbreken bij AA Gent?

Meest recent

Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

158
158
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

33
33
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

138
138
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

55
55
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

81
81
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

270
270
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

51
51
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

352
352
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

209
209
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

179
179
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

381
381
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

271
271
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

692
692
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

482
482
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

479
479
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

348
348
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

147
147
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

140
140
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

62
62
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

199
199
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

425
425
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

588
588
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

102
102
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

359
359
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

489
489

Meer sportnieuws