Hein fors: "Moeten voor hém winnen"

door
Hein fors:

AA Gent sluit donderdag de groepsfase van de Conference League af in de eigen Ghelamco Arena. De Buffalo's krijgen het bezoek van de Noorse club Molde FK. Ze moeten de drie punten pakken om door te gaan naar de volgende ronde. Zo niet, dan zit het Europese avontuur van Hein Vanhaezebrouck en co er al op.


De Oost-Vlamingen weten dus wat de opdracht is voor eigen volk. In aanloop naar de belangrijke wedstrijd kreeg Vanhaezebrouck wel goed nieuws. Zo recupereert hij Julien De Sart. De middenvelder keert terug uit blessure. Wie wel nog altijd in de lappenmand ligt, is Tarik Tissoudali (29). De Marokkaanse aanvaller scheurde begin dit seizoen zijn kruisband en was meteen maandenlang uitgeschakeld. Een serieuze domper voor speler én club. Tissoudali was namelijk uitgegroeid tot de absolute smaakmaker in de Arteveldestad.

Vanhaezebrouck hoopt dat zijn ploegmaats hem een groot plezier doen tegen Molde. "Als we Tarik Tissoudali een cadeau willen doen, moeten we morgen winnen. Dan kan hij misschien nog Europees spelen dit seizoen. Tarik kunnen we zo een hart onder de riem te steken", vertelde de Gent-coach bij Het Nieuwsblad.

KRUIS OVER WK
Tissoudali mocht na zijn blessure ook meteen een groot kruis maken over het WK in Qatar. Extra zuur is dat de Marokkanen het er opnemen tegen de Rode Duivels, een bijzonder duel voor de speler die groot werd op onze velden. Ook een (financiële) toptransfer was door zijn blessure van de baan. De aanvaller zou naar verluidt een astronomisch aanbod ontvangen hebben uit het Midden-Oosten.

LEES OOK: UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

🚀

Wint Gent van Molde?

Meest recent

KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

20
20
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

8
8
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

71
71
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

43
43
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

105
105
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

91
91
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

126
126
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

91
91
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

282
282
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

285
285
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

21
21
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

673
673
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

62
62
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

162
162
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

120
120
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

314
314
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

437
437
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

187
187
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

125
125
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

178
178
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

118
118
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

315
315
UEL/UECL: Ngoy held bij Lille, Fiorentina voorkomt afgang

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

62
62
Belgisch goudhaantje voor PSV: contract tot 2030

Met Jorthy Mokio, Rayane Bounida en vooral Mika Godts, zijn er momenteel drie jonge Belgen die het ...

50
50
Winteraanwinst al spoorloos bij Anderlecht: oorzaak gekend

RSC Anderlecht beleefde een druk einde van de voorbije wintermercato. Zo nam men in extremis ...

852
852

Meer sportnieuws