Hein fors: "Moeten voor hém winnen"

door
Hein fors:

AA Gent sluit donderdag de groepsfase van de Conference League af in de eigen Ghelamco Arena. De Buffalo's krijgen het bezoek van de Noorse club Molde FK. Ze moeten de drie punten pakken om door te gaan naar de volgende ronde. Zo niet, dan zit het Europese avontuur van Hein Vanhaezebrouck en co er al op.


De Oost-Vlamingen weten dus wat de opdracht is voor eigen volk. In aanloop naar de belangrijke wedstrijd kreeg Vanhaezebrouck wel goed nieuws. Zo recupereert hij Julien De Sart. De middenvelder keert terug uit blessure. Wie wel nog altijd in de lappenmand ligt, is Tarik Tissoudali (29). De Marokkaanse aanvaller scheurde begin dit seizoen zijn kruisband en was meteen maandenlang uitgeschakeld. Een serieuze domper voor speler én club. Tissoudali was namelijk uitgegroeid tot de absolute smaakmaker in de Arteveldestad.

Vanhaezebrouck hoopt dat zijn ploegmaats hem een groot plezier doen tegen Molde. "Als we Tarik Tissoudali een cadeau willen doen, moeten we morgen winnen. Dan kan hij misschien nog Europees spelen dit seizoen. Tarik kunnen we zo een hart onder de riem te steken", vertelde de Gent-coach bij Het Nieuwsblad.

KRUIS OVER WK
Tissoudali mocht na zijn blessure ook meteen een groot kruis maken over het WK in Qatar. Extra zuur is dat de Marokkanen het er opnemen tegen de Rode Duivels, een bijzonder duel voor de speler die groot werd op onze velden. Ook een (financiële) toptransfer was door zijn blessure van de baan. De aanvaller zou naar verluidt een astronomisch aanbod ontvangen hebben uit het Midden-Oosten.

LEES OOK: Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

Wint Gent van Molde?

Meest recent

Protest Anderlecht terecht? De Bilde velt verdict penaltyfase

Door de slippers van Club Brugge en Union SG, kon RSC Anderlecht zondagnamiddag opnieuw gouden zaken ...

0
0
Anderlecht-drama op Westerlo: titularis de grond ingeboord

RSC Anderlecht kreeg zondagnamiddag dé kans om beslag te leggen op de tweede plaats in de ...

148
148
"Onzichtbaar" - sterkhouder dik gebuisd bij kwakkelend Club

De bekeroverwinning op OH Leuven heeft dan toch niet de gewenste ommekeer ingeleid bij Club Brugge. ...

101
101
'Salah-bom zindert na: Liverpool wil nieuwe steraanvaller'

Liverpool FC blijft de tegenvallende resultaten opstapelen en heeft nu ook nog eens te maken met een ...

56
56
Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

60
60
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

35
35
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

136
136
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

79
79
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

632
632
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

74
74
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

374
374
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

137
137
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

217
217
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

242
242
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

321
321
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

193
193
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

178
178
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

473
473
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

329
329
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

98
98
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

176
176
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

349
349
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

316
316
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

284
284
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

55
55

Meer sportnieuws