Verrassende vervanger Lukaku genoemd

door
Verrassende vervanger Lukaku genoemd

Romelu Lukaku viel geblesseerd uit en hij zal in België verder werken aan zijn herstel. De spits zal wellicht de eerste match op het WK missen. Roberto Martinez moet dus een vervanger opstellen.


Michy Batshuayi is de topkandidaat en 'Batsman' zal ook wellicht gaan spelen. Met 8 goals en 1 assist in 11 matchen bij Fenerbahçe trekt hij in bloedvorm naar het WK. Bovendien was hij in de Nations League een zeer goede vervanger voor Lukaku, want de ex-spits van Standard scoorde 3 keer en deelde 3 assists uit in 6 wedstrijden. De aanvaller zal als vervanger aantreden. Maar door de blessure van Lukaku zal Martinez zeker een derde centrumspits meenemen.

Philippe Albert oppert dan ook terecht voor Loïs Openda. Die is met 7 goals in 13 matchen ook zeer goed op dreef. "Openda steekt in de vorm van zijn leven. Hij maakt wekelijks doelpunten en wordt aanbeden door het publiek. Hij heeft minuten in zijn benen, hij moet in de selectie worden opgenomen", aldus Albert in La Tribune.

ZELFDE PROFIEL
Nordin Jbari kiest op zijn beurt voor Christian Benteke. "Michy Batshuayi is zijn vervanger, maar Benteke heeft een vergelijkbaar profiel als Lukaku. Openda is toch een heel ander type." Benteke zal wellicht niet moeten hopen. In 2022 kwam hij welgeteld 200 minuten in actie bij Crystal Palace en nadien trok hij naar D.C. United. Daar speelde hij 557 minuten en het seizoen is daar afgelopen voor zijn team. Benteke zou dus bijna zonder echt ritme naar Qatar afzakken, terwijl andere aanvallers als Openda, Batshuayi en ook nog Origi dat wel in de benen hebben.

 


LEES OOK: Herman Brusselmans kijkt angst in ogen bij gruwelijk gevecht

Moet Benteke worden opgeroepen?

Meest recent

Nieuwe rel rond ‘prinses’ Xavi Simons: buren in shock

Xavi Simons versierde deze zomer een toptransfer naar de Premier League. Lange tijd leek Chelsea de ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Verschaeren, Ordoñez in januari weg?'

De zomerse transferperiode is aan zijn laatste dagen bezig, maar er staat nog heel wat te gebeuren. ...

141
141
'Union SG doet weer zaken in Jupiler Pro League'

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en zal dit seizoen in de Champions League te zien zijn. ...

57
57
'Transferstrijd Stroeykens barst los door... Dries Mertens'

Er staat nog heel wat te bewegen bij RSC Anderlecht op de slotdagen van de zomermercato. Paars-Wit ...

294
294
Club schrikt: échte reden afwezigheid Seys bekend

Joaquin Seys kende al heel wat pech in zijn nog korte interlandcarrière. De vleugelspeler van ...

339
339
'Dolberg belandt meteen in nachtmerrie bij Ajax'

Anderlecht moest deze week afscheid nemen van Kasper Dolberg. Ajax kwam aankloppen voor de Deense ...

375
375
AA Gent dumpt flop, verrassende transfer Puertas

In de meeste grote voetballanden is de transfermarkt intussen gesloten, maar in België en een ...

159
159
'Gegokt en verloren: Club grijpt naast recordtransfer'

De transfermarkt is in België nog open, maar voor Club Brugge lijkt de zomermercato er al op te ...

676
676
'Vervanger Dolberg: Renard aan handen en voeten gebonden'

Anderlecht moet in de laatste dagen van de transferperiode nog volop zoeken naar een nieuwe spits. ...

470
470
Garcia stelt teleur: twee spelers in tribune gezet

Om 20u45 beginnen de Rode Duivels aan hun derde opdracht in de kwalificatiecampagne voor het WK ...

1035
1035
'Winterbom in de maak: Fofana mag koffers pakken'

Heel wat Rode Duivels versierden deze zomer fraaie transfers, maar sommigen bleven tegen alle ...

141
141
Losada terug aan de slag bij Belgische club?

De eerste trainers beginnen al te sneuvelen in België. Mircea Rednic werd al ontslagen, ...

182
182
Onverwachte gevolgen: DAZN zorgt voor catastrofe

Wie de Belgische wedstrijden op televisie wil volgen, wacht op de beslissing van DAZN, dat nog ...

1973
1973
Stijn Stijnen ontploft na schorsing: "Ruggengraatloos!"

De Disciplinaire Raad voor het Profvoetbal heeft Stijn Stijnen vier weken schorsing opgelegd. De ...

165
165
'STVV grijpt alsnog naast enorme megatransfer'

Bij STVV vulden ze de kassa al enorm deze zomer. De Kanaries leken op weg om een financieel ...

259
259
'Fredberg levert Anderlecht nog mooi cadeau op'

Jesper Fredberg werd door Wouter Vandenhaute op straat gezet. De Deen leverde nochtans geen onaardig ...

512
512
Nieuwe smaakmaker KRC Genk: "Smaakt naar meer"

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers wonnen afgelopen weekend met 3-2 van ...

269
269
Superster genaaid: Anderlecht speelt vuil spel

Mihajlo Cvetkovic, hét Servisch toptalent dat Manchester City kon kiezen, belandde bij ...

1378
1378
Waar op tv kan je naar Liechtenstein-België kijken?

Het eerste luik van het seizoen in het clubvoetbal zit er alweer op, in de komende dagen zijn de ...

546
546
Dit opvallend viertal moet Rode Duivels redden

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Liechtenstein. Enkele dagen later volgt Kazachstan. Dat mag ...

170
170
Albert slaat alarm: dit is het grote Anderlecht-probleem

RSC Anderlecht is slecht begonnen aan het seizoen. Sommigen halen aan dat het tegen Union SG best ...

282
282
"De grootste miskoop in de geschiedenis van Club Brugge"

Club Brugge haalde Carlos Forbs in huis. Daar waren veel twijfels over, ook de geluiden die wij ...

1690
1690
‘Paniek bij Anderlecht: drie transferdossiers lopen fout’

Olivier Renard heeft nog heel veel werk de komende dagen. Voorlopig is de zomermercato allerminst ...

629
629
'Basisploeg Duivels: zorgt Garcia voor deze verrassingen?'

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Liechtenstein. Dat moet een zeer vlotte zege opleveren, ...

211
211
Schok bij Rode Duivels? 'Nieuw wit konijn op komst'

De Rode Duivels nemen het tijdens de komende dagen op tegen Liechtenstein en Kazachstan. In principe ...

737
737

Meer sportnieuws