Antwerp wil blamage voorkomen: "Dan is het van moéten"

door
Antwerp wil blamage voorkomen:

Royal Antwerp FC verloor zondag met 1-0 van Charleroi en ziet leider KRC Genk en ziet de Limburgse leider zo zeven punten uitlopen. De manschappen van coach Mark van Bommel pakten zes op achttien in hun laatste zes wedstrijden, waardoor er heel wat druk komt te liggen op de laatste drie wedstrijden voor het WK.


Zondag (6/11) geeft The Great Old in eigen huis partij aan RSC Anderlecht, volgende week donderdag (10-11) wacht Waasland-Beveren in de zestiende finale van de Beker van België. Afsluiten doet Antwerp met een duel tegen Club Brugge, dat derde staat. Twee van die drie wedstrijden moeten volgens voormalig Antwerp-speler en kenner Patrick Goots gewonnen worden. "Wil Antwerp niet met een deprimerend gevoel de winterstop ingaan, dan is winst thuis tegen Anderlecht en in Beveren voor de beker van móéten", staat er te lezen in Gazet van Antwerpen

"Een vroegtijdige bekeruitschakeling zou, na de veel te snelle Europese eliminatie, een blamage zijn. De afsluiter tegen Club Brugge, waar weinig teams gaan winnen, beschouw ik als een duel dat alle kanten uit kan." De West-Vlamingen volgen in de stand op amper één punt van Antwerp, waardoor het een partij wordt op het scherpst van de snee. KRC Genk is in ieder geval al zeker van de herfsttitel door de meest recente nederlaag van The Great Old tegen Charleroi. 

UITSPRAKEN VAN BOMMEL
Volgens Goots presteert Antwerp niet per se slechter dan in het begin van het seizoen, maar de uitspraken van coach Van Bommel lijken hem toch ietwat te storen. Zo is de ex-spits van mening dat het spel er niet op is verbeterd, in tegenstelling tot wat de Nederlandse trainer beweert.

LEES OOK: Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

Kan Antwerp winnen tegen Anderlecht zondag?

Meest recent

Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

0
0
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

21
21
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

114
114
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

63
63
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

309
309
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

120
120
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

108
108
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

127
127
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

106
106
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

181
181
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

173
173
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

189
189
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

309
309
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

227
227
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

366
366
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

159
159
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

175
175
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

108
108
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

234
234
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

869
869
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

228
228
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

581
581
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

404
404
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

251
251
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

283
283

Meer sportnieuws