Antwerp wil blamage voorkomen: "Dan is het van moéten"

door
Antwerp wil blamage voorkomen:

Royal Antwerp FC verloor zondag met 1-0 van Charleroi en ziet leider KRC Genk en ziet de Limburgse leider zo zeven punten uitlopen. De manschappen van coach Mark van Bommel pakten zes op achttien in hun laatste zes wedstrijden, waardoor er heel wat druk komt te liggen op de laatste drie wedstrijden voor het WK.


Zondag (6/11) geeft The Great Old in eigen huis partij aan RSC Anderlecht, volgende week donderdag (10-11) wacht Waasland-Beveren in de zestiende finale van de Beker van België. Afsluiten doet Antwerp met een duel tegen Club Brugge, dat derde staat. Twee van die drie wedstrijden moeten volgens voormalig Antwerp-speler en kenner Patrick Goots gewonnen worden. "Wil Antwerp niet met een deprimerend gevoel de winterstop ingaan, dan is winst thuis tegen Anderlecht en in Beveren voor de beker van móéten", staat er te lezen in Gazet van Antwerpen

"Een vroegtijdige bekeruitschakeling zou, na de veel te snelle Europese eliminatie, een blamage zijn. De afsluiter tegen Club Brugge, waar weinig teams gaan winnen, beschouw ik als een duel dat alle kanten uit kan." De West-Vlamingen volgen in de stand op amper één punt van Antwerp, waardoor het een partij wordt op het scherpst van de snee. KRC Genk is in ieder geval al zeker van de herfsttitel door de meest recente nederlaag van The Great Old tegen Charleroi. 

UITSPRAKEN VAN BOMMEL
Volgens Goots presteert Antwerp niet per se slechter dan in het begin van het seizoen, maar de uitspraken van coach Van Bommel lijken hem toch ietwat te storen. Zo is de ex-spits van mening dat het spel er niet op is verbeterd, in tegenstelling tot wat de Nederlandse trainer beweert.

LEES OOK: 'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Kan Antwerp winnen tegen Anderlecht zondag?

Meest recent

Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

0
0
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

12
12
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

33
33
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

98
98
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

67
67
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

37
37
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

44
44
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

26
26
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

34
34
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

102
102
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

144
144
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

272
272
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

312
312
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

131
131
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

153
153
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

463
463
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

58
58
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

128
128
Kwakkelend Tottenham verbaast met nieuwe hoofdcoach

Tottenham Hotspur is andermaal bezig aan een bedroevend seizoen in de Premier League. Deze week werd ...

45
45
'Anderlecht-bestuur geeft Schreuder glasheldere opdracht'

Het blijft voorlopig wachten op een definitieve bevestiging. Maar momenteel heeft het er alle schijn ...

563
563
Ploegmaat doet Vanaken-boekje open: "In de kleedkamer ..."

Hans Vanaken is ook dit seizoen weer één van de sleutelfiguren bij Club Brugge KV. ...

843
843
Courtois onomwonden: "De favoriete match uit mijn carrière?"

Thibaut Courtois is wederom bezig aan een sterk seizoen als sluitstuk van Real Madrid en wil straks ...

236
236
Genk helemaal terug: Hayen geeft oorzaak ommekeer

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Bliksem-exit bij Club, recorddeal Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

397
397
‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in de Champions League. Verschillende smaakmakers staan ...

254
254

Meer sportnieuws