Antwerp wil blamage voorkomen: "Dan is het van moéten"

door
Antwerp wil blamage voorkomen:

Royal Antwerp FC verloor zondag met 1-0 van Charleroi en ziet leider KRC Genk en ziet de Limburgse leider zo zeven punten uitlopen. De manschappen van coach Mark van Bommel pakten zes op achttien in hun laatste zes wedstrijden, waardoor er heel wat druk komt te liggen op de laatste drie wedstrijden voor het WK.


Zondag (6/11) geeft The Great Old in eigen huis partij aan RSC Anderlecht, volgende week donderdag (10-11) wacht Waasland-Beveren in de zestiende finale van de Beker van België. Afsluiten doet Antwerp met een duel tegen Club Brugge, dat derde staat. Twee van die drie wedstrijden moeten volgens voormalig Antwerp-speler en kenner Patrick Goots gewonnen worden. "Wil Antwerp niet met een deprimerend gevoel de winterstop ingaan, dan is winst thuis tegen Anderlecht en in Beveren voor de beker van móéten", staat er te lezen in Gazet van Antwerpen

"Een vroegtijdige bekeruitschakeling zou, na de veel te snelle Europese eliminatie, een blamage zijn. De afsluiter tegen Club Brugge, waar weinig teams gaan winnen, beschouw ik als een duel dat alle kanten uit kan." De West-Vlamingen volgen in de stand op amper één punt van Antwerp, waardoor het een partij wordt op het scherpst van de snee. KRC Genk is in ieder geval al zeker van de herfsttitel door de meest recente nederlaag van The Great Old tegen Charleroi. 

UITSPRAKEN VAN BOMMEL
Volgens Goots presteert Antwerp niet per se slechter dan in het begin van het seizoen, maar de uitspraken van coach Van Bommel lijken hem toch ietwat te storen. Zo is de ex-spits van mening dat het spel er niet op is verbeterd, in tegenstelling tot wat de Nederlandse trainer beweert.

LEES OOK: STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Kan Antwerp winnen tegen Anderlecht zondag?

Meest recent

Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

13
13
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

29
29
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

199
199
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

169
169
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

92
92
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

25
25
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

231
231
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

83
83
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

283
283
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

155
155
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

219
219
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

64
64
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

247
247
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

332
332
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

60
60
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

171
171
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

114
114
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

230
230
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

196
196
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

212
212
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

26
26
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

233
233
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

306
306
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

317
317
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

161
161

Meer sportnieuws