Antwerp wil blamage voorkomen: "Dan is het van moéten"

399 stemmen
Antwerp wil blamage voorkomen:

Royal Antwerp FC verloor zondag met 1-0 van Charleroi en ziet leider KRC Genk en ziet de Limburgse leider zo zeven punten uitlopen. De manschappen van coach Mark van Bommel pakten zes op achttien in hun laatste zes wedstrijden, waardoor er heel wat druk komt te liggen op de laatste drie wedstrijden voor het WK.


Zondag (6/11) geeft The Great Old in eigen huis partij aan RSC Anderlecht, volgende week donderdag (10-11) wacht Waasland-Beveren in de zestiende finale van de Beker van België. Afsluiten doet Antwerp met een duel tegen Club Brugge, dat derde staat. Twee van die drie wedstrijden moeten volgens voormalig Antwerp-speler en kenner Patrick Goots gewonnen worden. "Wil Antwerp niet met een deprimerend gevoel de winterstop ingaan, dan is winst thuis tegen Anderlecht en in Beveren voor de beker van móéten", staat er te lezen in Gazet van Antwerpen

"Een vroegtijdige bekeruitschakeling zou, na de veel te snelle Europese eliminatie, een blamage zijn. De afsluiter tegen Club Brugge, waar weinig teams gaan winnen, beschouw ik als een duel dat alle kanten uit kan." De West-Vlamingen volgen in de stand op amper één punt van Antwerp, waardoor het een partij wordt op het scherpst van de snee. KRC Genk is in ieder geval al zeker van de herfsttitel door de meest recente nederlaag van The Great Old tegen Charleroi. 

UITSPRAKEN VAN BOMMEL
Volgens Goots presteert Antwerp niet per se slechter dan in het begin van het seizoen, maar de uitspraken van coach Van Bommel lijken hem toch ietwat te storen. Zo is de ex-spits van mening dat het spel er niet op is verbeterd, in tegenstelling tot wat de Nederlandse trainer beweert.

LEES OOK: 'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'
226

Kan Antwerp winnen tegen Anderlecht zondag?

Meest recent

Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

18
18
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

38
38
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

244
244
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

93
93
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

144
144
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

304
304
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

1202
1202
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

120
120
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

160
160
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

90
90
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

75
75
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

46
46
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

176
176
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

226
226
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

167
167
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

27
27
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

306
306
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

247
247
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

395
395
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

215
215
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

124
124
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

161
161
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

896
896
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

538
538

Meer sportnieuws