Antwerp wil blamage voorkomen: "Dan is het van moéten"

door
Antwerp wil blamage voorkomen:

Royal Antwerp FC verloor zondag met 1-0 van Charleroi en ziet leider KRC Genk en ziet de Limburgse leider zo zeven punten uitlopen. De manschappen van coach Mark van Bommel pakten zes op achttien in hun laatste zes wedstrijden, waardoor er heel wat druk komt te liggen op de laatste drie wedstrijden voor het WK.


Zondag (6/11) geeft The Great Old in eigen huis partij aan RSC Anderlecht, volgende week donderdag (10-11) wacht Waasland-Beveren in de zestiende finale van de Beker van België. Afsluiten doet Antwerp met een duel tegen Club Brugge, dat derde staat. Twee van die drie wedstrijden moeten volgens voormalig Antwerp-speler en kenner Patrick Goots gewonnen worden. "Wil Antwerp niet met een deprimerend gevoel de winterstop ingaan, dan is winst thuis tegen Anderlecht en in Beveren voor de beker van móéten", staat er te lezen in Gazet van Antwerpen

"Een vroegtijdige bekeruitschakeling zou, na de veel te snelle Europese eliminatie, een blamage zijn. De afsluiter tegen Club Brugge, waar weinig teams gaan winnen, beschouw ik als een duel dat alle kanten uit kan." De West-Vlamingen volgen in de stand op amper één punt van Antwerp, waardoor het een partij wordt op het scherpst van de snee. KRC Genk is in ieder geval al zeker van de herfsttitel door de meest recente nederlaag van The Great Old tegen Charleroi. 

UITSPRAKEN VAN BOMMEL
Volgens Goots presteert Antwerp niet per se slechter dan in het begin van het seizoen, maar de uitspraken van coach Van Bommel lijken hem toch ietwat te storen. Zo is de ex-spits van mening dat het spel er niet op is verbeterd, in tegenstelling tot wat de Nederlandse trainer beweert.

LEES OOK: Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Kan Antwerp winnen tegen Anderlecht zondag?

Meest recent

Vrancken: "Zij hebben de beste kern van België"

STVV blijft dit seizoen de Belgische voetballiefhebber maar verbazen. Na zeventien speeldagen ...

24
24
Brys haalt na Kameroense sage keihard uit: "Narcissist!"

Binnen een tweetal weken gaat in Marokko de Africa Cup van start, maar het lijkt er alsmaar meer op ...

22
22
DAZN in het vizier: Karl Vannieuwkerke haalt snoeihard uit

Het Belgische voetbal blijft in onzekerheid leven. DAZN zendt voorlopig dan wel de wedstrijden nog ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Exit Duranville, oude bekende terug naar JPL?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

163
163
Degryse viseert viertal Club Brugge: “Niet meer hetzelfde”

Club Brugge verloop afgelopen speeldag van STVV en zag de Kanaries naar de tweede plek springen. ...

236
236
Risicomatch in Anderlecht: politie grijpt zwaar in

Na speeldag 17 van de Jupiler Pro League staat er weer een Europese midweek op het programma. Union ...

76
76
Storm bij Zulte: Vandenbroeck maakt goudhaantje af

Zulte Waregem speelde afgelopen speeldag 1-1 gelijk tegen Oud-Heverlee Leuven. Essevee kon al zes ...

131
131
Twee topclubs krijgen volle laag: "Te weinig kwaliteit"

De topclubs in de Jupiler Pro League presteren niet goed genoeg dit seizoen. Het niveau van de ...

163
163
Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

271
271
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

291
291
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

66
66
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

30
30
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

664
664
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

349
349
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

512
512
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

135
135
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

540
540
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

1151
1151
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

328
328
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

713
713
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

342
342
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

237
237
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

157
157
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

92
92

Meer sportnieuws