Vormer: "Verschrikkelijk hoe het nu met mij gaat"

4565 stemmen
Vormer:

Club Brugge maakt zich op voor een nieuwe clash in de Champions League. De Bruggelingen trekken richting Bayer Leverkusen, waar ze de groepswinst willen afdwingen. Van Ruud Vormer (34) opnieuw geen spoor. De middenvelder is helemaal uit beeld verdwenen bij de landskampioen.  


Het afgelopen weekend maakte de Nederlander wel zijn opwachting bij Play Sports. Daar werd het dossier Cristiano Ronaldo besproken. De Portugees zit net als Vormer helemaal op een zijspoor bij zijn club, en dat na zo veel te hebben betekend in het verleden. Ex-doelman Geert De Vlieger wilde weten of de situatie van de meervoudige Gouden Bal gelijkenissen vertoont met die van Vormer.

De voormalige Gouden Schoen liet er weinig twijfel over bestaan. "Ronaldo zit natuurlijk nog vaak op de bank, ik al helemaal niet meer", zag Vormer een verschil. "Het is verschrikkelijk hoe het nu met mij gaat, ook de manier waarop. Het is al vaker gebeurd in de voetbalwereld dat grote spelers uit het niets niet meer bestaan. Er is veel meer dan voetbal, dus gewoon lekker doorgaan", bleef hij wel zijn positieve zelve.

ZULTE WAREGEM
Het laatste optreden van Vormer dateert ondertussen alweer van 5 augustus. Toen mocht hij vijf minuten voor tijd invallen in de thuiswedstrijd tegen Zulte Waregem (1-1). Verder mocht hij ook spelen op de openingsspeeldag van het seizoen, tegen KRC Genk, en in de Supercup, tegen AA Gent. Tegen Eupen zat hij nog eens in de selectie, maar voor de andere duels dit seizoen had Hoefkens geen plek voor Vormer. De middenvelder heeft nog een contract tot eind dit seizoen.

LEES OOK: Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Respectloos van Club hoe het Vormer nu behandelt?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

66
66
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

6
6
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

12
12
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

34
34
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

48
48
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

112
112
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

47
47
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

240
240
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

106
106
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

129
129
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

248
248
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

99
99
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

214
214
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

587
587
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

127
127
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

628
628
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

314
314
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

680
680
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

183
183
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

438
438
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

200
200
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

83
83
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

128
128
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

126
126
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

318
318
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

325
325

Meer sportnieuws