Vormer: "Verschrikkelijk hoe het nu met mij gaat"

4565 stemmen
Vormer:

Club Brugge maakt zich op voor een nieuwe clash in de Champions League. De Bruggelingen trekken richting Bayer Leverkusen, waar ze de groepswinst willen afdwingen. Van Ruud Vormer (34) opnieuw geen spoor. De middenvelder is helemaal uit beeld verdwenen bij de landskampioen.  


Het afgelopen weekend maakte de Nederlander wel zijn opwachting bij Play Sports. Daar werd het dossier Cristiano Ronaldo besproken. De Portugees zit net als Vormer helemaal op een zijspoor bij zijn club, en dat na zo veel te hebben betekend in het verleden. Ex-doelman Geert De Vlieger wilde weten of de situatie van de meervoudige Gouden Bal gelijkenissen vertoont met die van Vormer.

De voormalige Gouden Schoen liet er weinig twijfel over bestaan. "Ronaldo zit natuurlijk nog vaak op de bank, ik al helemaal niet meer", zag Vormer een verschil. "Het is verschrikkelijk hoe het nu met mij gaat, ook de manier waarop. Het is al vaker gebeurd in de voetbalwereld dat grote spelers uit het niets niet meer bestaan. Er is veel meer dan voetbal, dus gewoon lekker doorgaan", bleef hij wel zijn positieve zelve.

ZULTE WAREGEM
Het laatste optreden van Vormer dateert ondertussen alweer van 5 augustus. Toen mocht hij vijf minuten voor tijd invallen in de thuiswedstrijd tegen Zulte Waregem (1-1). Verder mocht hij ook spelen op de openingsspeeldag van het seizoen, tegen KRC Genk, en in de Supercup, tegen AA Gent. Tegen Eupen zat hij nog eens in de selectie, maar voor de andere duels dit seizoen had Hoefkens geen plek voor Vormer. De middenvelder heeft nog een contract tot eind dit seizoen.

LEES OOK: Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Respectloos van Club hoe het Vormer nu behandelt?

Meest recent

Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

15
15
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

73
73
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

46
46
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

57
57
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

117
117
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

86
86
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

38
38
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

406
406
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

63
63
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

36
36
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

222
222
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

94
94
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

168
168
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

399
399
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

345
345
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

90
90
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

61
61
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

190
190
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

173
173
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

63
63
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

448
448
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

337
337
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

319
319
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

84
84
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

337
337

Meer sportnieuws