Vormer: "Verschrikkelijk hoe het nu met mij gaat"

4565
Vormer:

Club Brugge maakt zich op voor een nieuwe clash in de Champions League. De Bruggelingen trekken richting Bayer Leverkusen, waar ze de groepswinst willen afdwingen. Van Ruud Vormer (34) opnieuw geen spoor. De middenvelder is helemaal uit beeld verdwenen bij de landskampioen.  


Het afgelopen weekend maakte de Nederlander wel zijn opwachting bij Play Sports. Daar werd het dossier Cristiano Ronaldo besproken. De Portugees zit net als Vormer helemaal op een zijspoor bij zijn club, en dat na zo veel te hebben betekend in het verleden. Ex-doelman Geert De Vlieger wilde weten of de situatie van de meervoudige Gouden Bal gelijkenissen vertoont met die van Vormer.

De voormalige Gouden Schoen liet er weinig twijfel over bestaan. "Ronaldo zit natuurlijk nog vaak op de bank, ik al helemaal niet meer", zag Vormer een verschil. "Het is verschrikkelijk hoe het nu met mij gaat, ook de manier waarop. Het is al vaker gebeurd in de voetbalwereld dat grote spelers uit het niets niet meer bestaan. Er is veel meer dan voetbal, dus gewoon lekker doorgaan", bleef hij wel zijn positieve zelve.

ZULTE WAREGEM
Het laatste optreden van Vormer dateert ondertussen alweer van 5 augustus. Toen mocht hij vijf minuten voor tijd invallen in de thuiswedstrijd tegen Zulte Waregem (1-1). Verder mocht hij ook spelen op de openingsspeeldag van het seizoen, tegen KRC Genk, en in de Supercup, tegen AA Gent. Tegen Eupen zat hij nog eens in de selectie, maar voor de andere duels dit seizoen had Hoefkens geen plek voor Vormer. De middenvelder heeft nog een contract tot eind dit seizoen.

LEES OOK: Club greep naas terugkeer icoon: "Kwamen er niet uit"

Respectloos van Club hoe het Vormer nu behandelt?

Meest recent

Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

5
5
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

20
20
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

64
64
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

24
24
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

32
32
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

169
169
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

156
156
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

99
99
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

716
716
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

263
263
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

92
92
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

181
181
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

76
76
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

206
206
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

253
253
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

522
522
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

258
258
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

253
253
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

74
74
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

328
328
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

185
185
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

52
52
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

34
34
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

57
57
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

41
41

Meer sportnieuws