Officieel: Frankrijk mist absolute sterkhouder op WK

door
Officieel: Frankrijk mist absolute sterkhouder op WK

Binnen minder dan een maand start het WK in Qatar. Regerend wereldkampioen Frankrijk zal zijn titel proberen te verlengen. Dat zal geen eenvoudige opdracht worden, al zeker omdat Les Bleus het zonder enkele belangrijke pionnen zullen moeten stellen.


De deelname van Paul Pogba aan het WK was niet zeker, maar door zijn naam mag Didier Deschamps nu definitief een streep trekken. De middenvelder van Juventus moet het tornooi aan zich laten voorbijgaan nadat hij in september nog geopereerd werd aan de knie. Dat verklaarde zijn makelaar Rafaele Pimenta aan het persagentschap AFP.

"Na medische onderzoeken gisteren en vandaag is het duidelijk geworden dat Paul Pogba verder moet revalideren na zijn operatie", klonk het. "Het is buitengewoon pijnlijk. Hij zal om deze reden niet in staat zijn het Franse team te vervoegen op het WK in Qatar", aldus Pimenta.

NIEUWE KLAP
Het afhaken van Pogba is een nieuwe klap voor de Fransen. Onze zuiderburen zagen eerder al middenvelder N'Golo Kanté afhaken. De Chelsea-speler sukkelt met de hamstrings. De Fransen kunnen wel vissen uit een enorm grote vijver, maar toch zal de afwezigheid van Pogba en Kanté hun sporen nalaten. Aan Deschamps om een plannetje uit te tekenen om ook zonder de twee wereldkampioenen uit 2018 opnieuw geschiedenis te schrijven. Frankrijk werd in Qatar ingedeeld in groep D. Het zal het moeten opnemen tegen Australië, Denemarken en Tunesië.

POLL: Verlengt Frankrijk zijn titel?

Meest recent

'AA Gent troeft Anderlecht en Ajax af voor transfer'

AA Gent beleeft ontgoochelende play-offs met slechts een drie op achttien, waarbij het onlangs twee ...

27
27
AA Gent zwaar verzwakt naar Club: Milicevic moet puzzelen

In de immer beladen Slag om Vlaanderen moet AA Gent opstaan na een reeks nederlagen. Gemakkelijker ...

65
65
'Anderlecht in shock: pittig prijskaartje toptarget bekend'

RSC Anderlecht kan zich in de komende dagen verzekeren van een Europees ticket. Ook op financieel ...

115
115
'Mignolet versus Jackers: Hayen hakt knoop nu al door'

Mits een zege in eigen huis tegen AA Gent kan Club Brugge straks opnieuw haasje-over doen met Union. ...

187
187
'Antwerp all-in: Ulderink neemt risico tegen Anderlecht'

Na de fraaie vier op zes tegen KRC Genk barst Antwerp plots weer van het vertrouwen. Een lijn die ...

114
114
Club Brugge betaalt nu de prijs voor één grote fout

Club Brugge kampt met een ernstig spitsenprobleem. In de cruciale wedstrijden tegen Union SG werd ...

179
179
'Woekerwinst voor AA Gent: steunpilaar richting exit'

AA Gent sleept zich naar het einde van het seizoen, al hopen Danijel Milicevic zijn troepen op het ...

92
92
'Kassa kassa in Genk: toptransfer in stroomversnelling'

Na nagenoeg een heel seizoen op kop te hebben gestaan is KRC Genk plots op achtervolgen aangewezen ...

297
297
'Hasi experimenteert: verrassende vervanger Simic bekend'

Als generale repetitie voor de cruciale bekerfinale tegen Club Brugge hoopt RSC Anderlecht eerst nog ...

184
184
'Hayen verbaast vriend en vijand met opstelling Club Brugge'

Club Brugge hoopt de een op zes tegen Union straks door te spoelen met een klinkende zege in eigen ...

555
555
Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

201
201
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

60
60
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

462
462
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

117
117
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

229
229
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

325
325
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

196
196
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

54
54
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

2288
2288
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

176
176

Meer sportnieuws