'KV Oostende verbaast met opvolger Vanderhaeghe'

door
'KV Oostende verbaast met opvolger Vanderhaeghe'

KV Oostende moest afgelopen weekend zijn meerdere erkennen in Club Brugge. Het weerde zich nog kranig in het Jan Breydelstadion en wist tegen de kampioen zelfs een dubbele achterstand op te halen, maar ging uiteindelijk toch met 4-2 onderuit. Daardoor blijft de kustploeg net boven de gevarenzone hangen en dat zorgt stilaan voor paniek.


Na vijftien speeldagen heeft KVO nog maar veertien punten verzameld, waarmee het op de veertiende plaats staat. In een seizoen met drie dalers is dat weinig geruststellend en de voorsprong op de gevarenzone bedraagt ook amper twee punten. Dat maakt dat het Oostendse bestuur stilaan onrustig wordt en dat een ontslag van Yves Vanderhaeghe op til zou staan.

Het Laatste Nieuws weet dat in de wandelgangen er zelfs al een vervanger klaar zou staan en dat is eentje die toch voor ophef zal zorgen. Het Laatste Nieuws stelt namelijk dat niemand minder dan Dominik Thalhammer de voornaamste kandidaat is om de volgende coach van KV Oostende te worden. De Oostenrijker werd in september ontslagen bij Cercle Brugge, waar hij in november 2021 neergestreken was. Als vervanger van uitgerekend... Yves Vanderhaeghe.

PECH VOOR EUPEN
Vanderhaeghe lijkt zijn job dus opnieuw aan Thalhammer te gaan verliezen, die zijn kunstje van vorig seizoen bij Cercle moet zien te herhalen. Toen hij daar elf maanden geleden overnam, stonden de Bruggelingen op een degradatieplaats, maar onder zijn leiding klommen ze nog op naar de middenmoot. De aanstelling zou ook slecht nieuws zijn voor AS Eupen, dat ook zijn zinnen op Thalhammer gezet had maar dus verder zou moeten zoeken naar een opvolger voor Bernd Storck.

Thalhammer kan best kiezen voor...

Meest recent

'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

3
3
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

105
105
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

24
24
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

17
17
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

56
56
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

68
68
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

161
161
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

368
368
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

177
177
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

327
327
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

206
206
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

131
131
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

349
349
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

564
564
Emotionele Leko verwacht verrassing bij KAA Gent

Ivan Leko maakte de overstap van KAA Gent naar Club Brugge. De Kroatische oefenmeester kijkt zijn ...

226
226
Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Royal Antwerp FC kende een desastreuze competitiestart, maar onder Joseph Oosting gaat het plots een ...

255
255
‘Ferme clash bij Union: grote naam op weg naar exit’

Het is hommeles bij landskampioen Union SG. De Brusselse club is nog steeds de leider in de Jupiler ...

111
111
Anderlecht troeft Standard Luik én buitenland af

RSC Anderlecht is al bezig met de wintermercato, maar ook achter de schermen wordt de club na het ...

168
168
De Mil gooit olie op het vuur voor Slag om Vlaanderen

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. De ...

411
411
‘KRC Genk incasseert klappen: topkandidaat haakt af’

KRC Genk is na het ontslag van Thorsten Fink naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. ...

726
726
'Essevee pakt uit met zeer straffe aanwinst'

Zulte Waregem heeft intussen al twee maanden geen wedstrijd meer gewonnen, maar desondanks kan de ...

347
347
'Nieuwe mokerslag voor Julien Duranville'

Vrijdagavond opent Borussia Dortmund de vijftiende speeldag in de Bundesliga met een thuiswedstrijd ...

129
129
Uithaal Garcia naar Club: Albert kiest duidelijke kant

Rudi Garcia gaf donderdag een persconferentie over de Rode Duivels en het nakende WK, maar die werd ...

258
258
'PSG wil België veroveren en legt masterplan op tafel'

Paris Saint-Germain gooide jarenlang vruchteloos met miljoenen om de wereld te veroveren. In 2025 ...

156
156
Anderlecht slaat toe en houdt talent uit buitenlandse handen

Anderlecht zag dit seizoen Nathan De Cat helemaal ontbolsteren en hoopt dat het in de komende ...

168
168

Meer sportnieuws