'KV Oostende verbaast met opvolger Vanderhaeghe'

2326 stemmen
'KV Oostende verbaast met opvolger Vanderhaeghe'

KV Oostende moest afgelopen weekend zijn meerdere erkennen in Club Brugge. Het weerde zich nog kranig in het Jan Breydelstadion en wist tegen de kampioen zelfs een dubbele achterstand op te halen, maar ging uiteindelijk toch met 4-2 onderuit. Daardoor blijft de kustploeg net boven de gevarenzone hangen en dat zorgt stilaan voor paniek.


Na vijftien speeldagen heeft KVO nog maar veertien punten verzameld, waarmee het op de veertiende plaats staat. In een seizoen met drie dalers is dat weinig geruststellend en de voorsprong op de gevarenzone bedraagt ook amper twee punten. Dat maakt dat het Oostendse bestuur stilaan onrustig wordt en dat een ontslag van Yves Vanderhaeghe op til zou staan.

Het Laatste Nieuws weet dat in de wandelgangen er zelfs al een vervanger klaar zou staan en dat is eentje die toch voor ophef zal zorgen. Het Laatste Nieuws stelt namelijk dat niemand minder dan Dominik Thalhammer de voornaamste kandidaat is om de volgende coach van KV Oostende te worden. De Oostenrijker werd in september ontslagen bij Cercle Brugge, waar hij in november 2021 neergestreken was. Als vervanger van uitgerekend... Yves Vanderhaeghe.

PECH VOOR EUPEN
Vanderhaeghe lijkt zijn job dus opnieuw aan Thalhammer te gaan verliezen, die zijn kunstje van vorig seizoen bij Cercle moet zien te herhalen. Toen hij daar elf maanden geleden overnam, stonden de Bruggelingen op een degradatieplaats, maar onder zijn leiding klommen ze nog op naar de middenmoot. De aanstelling zou ook slecht nieuws zijn voor AS Eupen, dat ook zijn zinnen op Thalhammer gezet had maar dus verder zou moeten zoeken naar een opvolger voor Bernd Storck.

LEES OOK: Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Thalhammer kan best kiezen voor...

Meest recent

Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

2
2
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

15
15
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

28
28
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

26
26
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

57
57
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

39
39
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

177
177
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

53
53
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

92
92
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

692
692
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

67
67
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

430
430
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

37
37
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

383
383
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

310
310
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

213
213
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

790
790
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

551
551
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

415
415
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

288
288
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

267
267
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

106
106

Meer sportnieuws