'KV Oostende verbaast met opvolger Vanderhaeghe'

door
'KV Oostende verbaast met opvolger Vanderhaeghe'

KV Oostende moest afgelopen weekend zijn meerdere erkennen in Club Brugge. Het weerde zich nog kranig in het Jan Breydelstadion en wist tegen de kampioen zelfs een dubbele achterstand op te halen, maar ging uiteindelijk toch met 4-2 onderuit. Daardoor blijft de kustploeg net boven de gevarenzone hangen en dat zorgt stilaan voor paniek.


Na vijftien speeldagen heeft KVO nog maar veertien punten verzameld, waarmee het op de veertiende plaats staat. In een seizoen met drie dalers is dat weinig geruststellend en de voorsprong op de gevarenzone bedraagt ook amper twee punten. Dat maakt dat het Oostendse bestuur stilaan onrustig wordt en dat een ontslag van Yves Vanderhaeghe op til zou staan.

Het Laatste Nieuws weet dat in de wandelgangen er zelfs al een vervanger klaar zou staan en dat is eentje die toch voor ophef zal zorgen. Het Laatste Nieuws stelt namelijk dat niemand minder dan Dominik Thalhammer de voornaamste kandidaat is om de volgende coach van KV Oostende te worden. De Oostenrijker werd in september ontslagen bij Cercle Brugge, waar hij in november 2021 neergestreken was. Als vervanger van uitgerekend... Yves Vanderhaeghe.

PECH VOOR EUPEN
Vanderhaeghe lijkt zijn job dus opnieuw aan Thalhammer te gaan verliezen, die zijn kunstje van vorig seizoen bij Cercle moet zien te herhalen. Toen hij daar elf maanden geleden overnam, stonden de Bruggelingen op een degradatieplaats, maar onder zijn leiding klommen ze nog op naar de middenmoot. De aanstelling zou ook slecht nieuws zijn voor AS Eupen, dat ook zijn zinnen op Thalhammer gezet had maar dus verder zou moeten zoeken naar een opvolger voor Bernd Storck.

Thalhammer kan best kiezen voor...

Meest recent

Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, ook tijdlijn De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

19
19
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

18
18
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

286
286
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

191
191
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

188
188
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

247
247
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

155
155
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

160
160
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

238
238
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

683
683
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

243
243
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

184
184
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

102
102
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

171
171
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

82
82
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

287
287
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

38
38
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1015
1015
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

327
327
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

347
347
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

97
97
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

496
496
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

210
210
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

26
26
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

373
373

Meer sportnieuws