'Vanhaezebrouck heeft reuzegrote kopzorgen'

door
'Vanhaezebrouck heeft reuzegrote kopzorgen'

AA Gent speelde zondag gelijk op het veld van OH Leuven (1-1). De bezoekers kwamen op voorsprong via Cuypers, maar Gonzalez schonk de Vlaams-Brabanders na de rust een punt. Voor de Buffalo's was het het tweede gelijkspel van de week, na de puntendeling bij de Shamrock Rovers in de Conference League.


Hein Vanhaezebrouck en zijn troepen verliezen zo wat terrein voor de top vier. Heel wat rechtstreekse concurrenten pakten namelijk de volle buit. Gent moet nu al acht punten toegeven op Union SG, de vierde in de stand. Dat is toch al een aanzienlijke kloof. En met een thuisduel tegen Club Brugge voor de boeg ziet het er niet bepaald eenvoudig uit voor de Oost-Vlamingen.

Volgens Vanhaezebrouck heeft dat te maken met de snelle opeenvolging van de wedstrijden voor Gent. Dat verklaarde hij op de persconferentie achteraf. "We hebben ons een beetje aangepast. Niet alleen aan OH Leuven. We zitten in een hele zware reeks van matchen", aldus de Gent-coach. "Het wordt fysiek lastig voor een aantal jongens. Dertien of veertien matchen in zes tot zeven weken, dat weegt door, daar moet je niet flauw over doen", windt hij er geen doekjes om.

EUROPA
De woorden van Vanhaezebrouck zijn nog niet koud of Gent moet donderdag alweer aan de bak in Europa. Daarin staat het voor een belangrijke opdracht. Op de laatste speeldag van de Conference League komt het Noorse Molde op bezoek in een rechtstreeks duel om de tweede plaats in de groep. Gent moet winnen als het naar de volgende ronde wil in de derde Europese competitie.

LEES OOK: Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Zal Gent doorstoten in Europa?

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

0
0
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

7
7
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

3
3
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

14
14
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

29
29
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

114
114
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

251
251
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

143
143
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

101
101
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

513
513
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

744
744
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

60
60
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

290
290
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

522
522
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

100
100
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

428
428
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

533
533
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

637
637
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

352
352
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

600
600
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

455
455
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

238
238
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

540
540
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

646
646

Meer sportnieuws