'Vanhaezebrouck heeft reuzegrote kopzorgen'

702
'Vanhaezebrouck heeft reuzegrote kopzorgen'

AA Gent speelde zondag gelijk op het veld van OH Leuven (1-1). De bezoekers kwamen op voorsprong via Cuypers, maar Gonzalez schonk de Vlaams-Brabanders na de rust een punt. Voor de Buffalo's was het het tweede gelijkspel van de week, na de puntendeling bij de Shamrock Rovers in de Conference League.


Hein Vanhaezebrouck en zijn troepen verliezen zo wat terrein voor de top vier. Heel wat rechtstreekse concurrenten pakten namelijk de volle buit. Gent moet nu al acht punten toegeven op Union SG, de vierde in de stand. Dat is toch al een aanzienlijke kloof. En met een thuisduel tegen Club Brugge voor de boeg ziet het er niet bepaald eenvoudig uit voor de Oost-Vlamingen.

Volgens Vanhaezebrouck heeft dat te maken met de snelle opeenvolging van de wedstrijden voor Gent. Dat verklaarde hij op de persconferentie achteraf. "We hebben ons een beetje aangepast. Niet alleen aan OH Leuven. We zitten in een hele zware reeks van matchen", aldus de Gent-coach. "Het wordt fysiek lastig voor een aantal jongens. Dertien of veertien matchen in zes tot zeven weken, dat weegt door, daar moet je niet flauw over doen", windt hij er geen doekjes om.

EUROPA
De woorden van Vanhaezebrouck zijn nog niet koud of Gent moet donderdag alweer aan de bak in Europa. Daarin staat het voor een belangrijke opdracht. Op de laatste speeldag van de Conference League komt het Noorse Molde op bezoek in een rechtstreeks duel om de tweede plaats in de groep. Gent moet winnen als het naar de volgende ronde wil in de derde Europese competitie.

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

Zal Gent doorstoten in Europa?

Meest recent

Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

5
5
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

33
33
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

24
24
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

97
97
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

218
218
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

34
34
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

13
13
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

77
77
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

58
58
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

103
103
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

127
127
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

261
261
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

489
489
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

213
213
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

168
168
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

457
457
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

78
78
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

418
418
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

48
48
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

72
72
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

126
126
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

282
282
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

30
30
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

83
83
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

154
154

Meer sportnieuws