'Vanhaezebrouck heeft reuzegrote kopzorgen'

702 stemmen
'Vanhaezebrouck heeft reuzegrote kopzorgen'

AA Gent speelde zondag gelijk op het veld van OH Leuven (1-1). De bezoekers kwamen op voorsprong via Cuypers, maar Gonzalez schonk de Vlaams-Brabanders na de rust een punt. Voor de Buffalo's was het het tweede gelijkspel van de week, na de puntendeling bij de Shamrock Rovers in de Conference League.


Hein Vanhaezebrouck en zijn troepen verliezen zo wat terrein voor de top vier. Heel wat rechtstreekse concurrenten pakten namelijk de volle buit. Gent moet nu al acht punten toegeven op Union SG, de vierde in de stand. Dat is toch al een aanzienlijke kloof. En met een thuisduel tegen Club Brugge voor de boeg ziet het er niet bepaald eenvoudig uit voor de Oost-Vlamingen.

Volgens Vanhaezebrouck heeft dat te maken met de snelle opeenvolging van de wedstrijden voor Gent. Dat verklaarde hij op de persconferentie achteraf. "We hebben ons een beetje aangepast. Niet alleen aan OH Leuven. We zitten in een hele zware reeks van matchen", aldus de Gent-coach. "Het wordt fysiek lastig voor een aantal jongens. Dertien of veertien matchen in zes tot zeven weken, dat weegt door, daar moet je niet flauw over doen", windt hij er geen doekjes om.

EUROPA
De woorden van Vanhaezebrouck zijn nog niet koud of Gent moet donderdag alweer aan de bak in Europa. Daarin staat het voor een belangrijke opdracht. Op de laatste speeldag van de Conference League komt het Noorse Molde op bezoek in een rechtstreeks duel om de tweede plaats in de groep. Gent moet winnen als het naar de volgende ronde wil in de derde Europese competitie.

LEES OOK: Keihard verdict bij Anderlecht: "Deze club is stuurloos"

Zal Gent doorstoten in Europa?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

135
135
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

40
40
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

15
15
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

115
115
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

160
160
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

152
152
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

386
386
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

120
120
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

168
168
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

165
165
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

227
227
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

318
318
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

183
183
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

439
439
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

182
182
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

117
117
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

547
547
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

253
253
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

354
354
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

169
169
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws