Origi en invaller CDK kunnen pijnlijk verlies Milan niet verijdelen

door
Origi en invaller CDK kunnen pijnlijk verlies Milan niet verijdelen

AC Milan heeft zondagavond een slechte zaak gedaan in de titelstrijd in de Serie A. Het ging verrassend onderuit bij Torino en zakt daardoor weg naar de derde plaats, terwijl het zijn achterstand op leider Napoli ziet oplopen tot zes punten. Drie dolle minuten in de eerste helft deden de Rossoneri de das om.


Stefano Pioli gunde Divock Origi opnieuw een basisplaats in Turijn, terwijl Charles De Ketelaere en Aster Vranckx vanaf de bank moesten toekijken. Rafael Leão liet al vroeg in de match enkele kansen onbenut en dat brak Milan zuur op. In drie minuten tijd scoorde Torino plots twee keer. Tussen minuut 35 en 37 mocht eerst Djidji ongehinderd binnenkoppen, waarna Miranchuk de score verdubbelde.

Pioli greep bij de rust in en bracht drie verse krachten in de ploeg, waaronder ook De Ketelaere. Hij kon Milan echter opnieuw niet inspireren en enkel door een blunder kwamen ze opnieuw in de wedstrijd. Milinkovic-Savic en Buongiorno liepen elkaar in de weg en Messias kon profiteren van het misverstand tussen keeper en verdediger. Verder dan die 2-1 kwam Milan echter niet.

REEKS VOORBIJ
Door de nederlaag ziet Milan een einde komen aan een reeks van zeventien uitwedstrijden zonder nederlaag. Het moet bovendien nu ook Atalanta laten voorgaan in het klassement en ziet zijn achterstand op leider Napoli verder groeien. Het werd dus een baalavond voor de Milanezen en hun Rode Duivels.

LEES OOK: 'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Zal AC Milan opnieuw kampioen worden?

Meest recent

Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

1
1
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

46
46
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

163
163
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

71
71
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

68
68
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

327
327
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

126
126
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

83
83
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

575
575
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

163
163
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

370
370
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

318
318
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

219
219
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

204
204
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

540
540
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

168
168
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

267
267
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

131
131
‘Oliveir Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

87
87
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

190
190
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

609
609
Trainersdebacle bij Anderlecht: "Kompany terughalen?"

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

286
286
'Club drukt door: tweede winteraanwinst in aantocht'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge afgelopen weekend zijn eerste winteraanwinst ...

860
860
Kompany trekt grote ogen: Kane-bommetje bij Bayern

Bayern München verloor afgelopen weekend zijn eerste match in de Bundesliga, maar is voorts ...

117
117
Hoofd Hasi op kapblok: 'ideale opvolger' wordt genoemd

Besnik Hasi blijft tot nader orde de hoofdtrainer van RSC Anderlecht. Maar als het komende zondag ...

512
512

Meer sportnieuws