Origi en invaller CDK kunnen pijnlijk verlies Milan niet verijdelen

door
Origi en invaller CDK kunnen pijnlijk verlies Milan niet verijdelen

AC Milan heeft zondagavond een slechte zaak gedaan in de titelstrijd in de Serie A. Het ging verrassend onderuit bij Torino en zakt daardoor weg naar de derde plaats, terwijl het zijn achterstand op leider Napoli ziet oplopen tot zes punten. Drie dolle minuten in de eerste helft deden de Rossoneri de das om.


Stefano Pioli gunde Divock Origi opnieuw een basisplaats in Turijn, terwijl Charles De Ketelaere en Aster Vranckx vanaf de bank moesten toekijken. Rafael Leão liet al vroeg in de match enkele kansen onbenut en dat brak Milan zuur op. In drie minuten tijd scoorde Torino plots twee keer. Tussen minuut 35 en 37 mocht eerst Djidji ongehinderd binnenkoppen, waarna Miranchuk de score verdubbelde.

Pioli greep bij de rust in en bracht drie verse krachten in de ploeg, waaronder ook De Ketelaere. Hij kon Milan echter opnieuw niet inspireren en enkel door een blunder kwamen ze opnieuw in de wedstrijd. Milinkovic-Savic en Buongiorno liepen elkaar in de weg en Messias kon profiteren van het misverstand tussen keeper en verdediger. Verder dan die 2-1 kwam Milan echter niet.

REEKS VOORBIJ
Door de nederlaag ziet Milan een einde komen aan een reeks van zeventien uitwedstrijden zonder nederlaag. Het moet bovendien nu ook Atalanta laten voorgaan in het klassement en ziet zijn achterstand op leider Napoli verder groeien. Het werd dus een baalavond voor de Milanezen en hun Rode Duivels.

LEES OOK: Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Zal AC Milan opnieuw kampioen worden?

Meest recent

Nagelsmann blundert met Tresoldi: topdeal in lichterlaaie

Julian Nagelsmann heeft Nicolo Tresoldi nog altijd niet definitief naar de Duitse A-ploeg gehaald, ...

136
136
AA Gent all-in: De Mil neemt drastische maatregelen

Na een prangende slotspeeldag verzekerde AA Gent zich voor het tweede jaar op rij van deelname aan ...

12
12
Alarmfase rood voor Pro League: rampscenario wenkt

Na veel vijven en zessen keurde de Pro League eerder deze week een wijziging aan de quota voor ...

35
35
Club Brugge zkt. keeper: 10 opvolgers voor Mignolet

Nog één keer knallen in de play-offs, om dan door de grote poort te vertrekken. Dat ...

199
199
Mannaert hint op verrassende vervanger voor Lukaku

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

522
522
Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

114
114
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

63
63
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

53
53
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

39
39
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

679
679
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

278
278
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

110
110
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

434
434
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

142
142
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

212
212
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

192
192
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

162
162
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

105
105
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

112
112
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

123
123
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

72
72
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

331
331
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

89
89
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

154
154
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

155
155

Meer sportnieuws