'AS Eupen stelt pas ontslagen JPL-coach aan'

door
'AS Eupen stelt pas ontslagen JPL-coach aan'

AS Eupen wacht nog een lang seizoen waarin het zal moeten knokken om het behoud in de Jupiler Pro League. Vorige week grepen de Panda's in na de nederlaag tegen KV Mechelen en werd Bernd Storck op straat gezet. Er werd niet meteen een vervanger gevonden voor de Duitser en zondag tegen Anderlecht zat Kristoffer Andersen als interim-coach op de bank.


Het lijkt er echter niet op dat Andersen ook nog de coach zal zijn als volgende zaterdag Standard op bezoek komt Am Kehrweg, want volgens Het Laatste Nieuws is er stilaan een nieuwe trainer op komst. Eupen zou namelijk zijn zinnen gezet hebben op een oude bekende, want het zou serieuze interesse tonen in Dominik Thalhammer.

De 52-jarige Oostenrijker was tot 19 september nog aan de slag bij Cercle Brugge, waar hij ontslagen werd wegens tegenvallende resultaten. Hij was er nog geen jaar aan de slag geweest, nadat hij eind november 2021 Yves Vanderhaeghe was komen vervangen. In de tweede helft van vorig seizoen had Thalhammer van Cercle wel een revelatie gemaakt.

LASK
Eupen zal hopen dat hij dat kunstje zal kunnen herhalen, nadat de aanstelling van Storck in de zomer geen succes gebleken was. Thalhammer lijkt zo toch nog wat langer in België te kunnen blijven, nadat hij voordien zijn hele carrière in Oostenrijk doorgebracht had. Daar raakte hij vooral bekend met zijn passage bij LASK Linz.

LEES OOK: Patro schuift mee naar top, Lokeren nog altijd puntenloos

🔥 Wat iedereen nu leest

Nieuwe voorzitter Anderlecht: twee topkandidaten gekend
Nieuwe voorzitter Anderlecht: twee topkandidaten gekend
Liverpool dropt op de valreep nog transferbom
Liverpool dropt op de valreep nog transferbom

Zou hij een goede trainer zijn voor Eupen?

Meest recent

Nachtmerrie voor Coucke: Vandenhaute kiest ramkoers

Wouter Vandenhaute weg als voorzitter? Ja. Vandenhaute geen macht meer bij Anderlecht? Vergeet het. ...

120
120
'Dikke zakken geld' - last-minute versterking Club Brugge?

Bij Club Brugge haalde men maandagavond opgelucht adem. Zo verstreek de transferdeadline in de grote ...

141
141
Deadline deals: transferschok Dessers, vuurwerk in Premier League

Terwijl de Belgische clubs nog enkele dagen extra hebben om hun zaakjes te regelen, zit de ...

67
67
Nieuwe voorzitter Anderlecht: twee topkandidaten gekend

RSC Anderlecht staat andermaal voor een grote verandering binnen zijn organigram. Zo kondigde Wouter ...

455
455
Anderlecht loost Leoni, komt vervanger Dolberg van Bayern?

Het zijn nog drukke dagen voor Anderlecht. Nu de transfermarkt in de meeste toplanden gesloten is, ...

299
299
Eindelijk de bevestiging: droomtransfer voor Lammens

Bij Antwerp wachtten ze de voorbije weken angstvallig op het vertrek van Senne Lammens, want de ...

154
154
Openda en Lukebakio hebben toptransfers helemaal beet

In de meeste toplanden is de transferdeadline intussen verstreken. Verschillende Rode Duivels hebben ...

87
87
Liverpool dropt op de valreep nog transferbom

In Engeland is de transfermarkt intussen al dicht, maar clubs maken nog volop deals bekend die ze op ...

210
210
'Union aast na Schoofs op volgende JPL-transfer4

Voor Union is het nog een onverwacht hectisch einde van de transferperiode. De landskampioen zag op ...

316
316
Coucke neemt duidelijk standpunt in over ontslag Vandenhaute

Bij Anderlecht is maandag de bom helemaal gebarsten. Wouter Vandenhaute begaf eindelijk onder de ...

300
300
Brugge bevoordeeld of bestolen? Ex-ref fileert Gent-Club

Club Brugge heeft de eerste interland-break van het seizoen niet kunnen inzetten met een ...

827
827
Knaltransfer in JPL: Schoofs naar landskampioen

De Rode Duivels verzamelden maandag verzamelen in Tubeke, maar van nieuw gezicht Charles Vanhoutte ...

453
453
Anderlecht op apegapen: slechts één oplossing voor crisis

De tegenvallende start van het seizoen en aanhoudende supportersprotesten, zijn niet zonder gevolgen ...

664
664
Tom Waes kraakt: "Alleen nog maar haat en gepest"

Tom Waes was gisterenavond voor het eerst sinds lang nog eens te bewonderen op de Vlaamse televisie. ...

206
206
Exodus Anderlecht: verrassende transfer Leoni, prijs Dolberg bekend

Terwijl de club volop in een bestuurlijke crisis verwikkeld zit, is de sportieve leiding van RSC ...

860
860
Deadline gekte: El Khannouss, Lokonga, Boniface én Antony

Maandagavond sluit de zomerse transfermarkt zijn deuren in verschillende grote Europese ...

255
255
Brusselmans in heldenrol: “Trap tegen z’n ballen”

Herman Brusselmans is duidelijk van geen kleintje vervaard. De analist/schrijver maakte literair ...

88
88
'Anderlecht transfermarkt op: Renard draait overuren'

Terwijl het nog maar eens rommelt in de bestuurskamer heeft RSC Anderlecht in de late uurtjes van de ...

784
784
'Plottwist bij KRC Genk: knaltransfer Oh ketst af'

Het nieuws sloeg zondag in als een bom: KRC Genk dat op het punt stond om maar liefst 28 miljoen op ...

801
801
Wie wordt nieuwe voorzitter van Anderlecht? 5 opties

Wouter Vandenhaute biedt zijn voorzitterschap aan na een nieuwe golf van fansprotest. Vrijdag hakt ...

1225
1225
'Club Brugge hakt knoop door: Onyedika & Ordonez out?'

Als het van Club Brugge zelf afhangt zit het huiswerk op de zomermercato er al even op, maar dat ...

962
962
'Done deal: Anderlecht neemt afscheid van Dolberg'

Voorlopig is het nog wachten op witte rook, maar dat lijkt stilaan louter nog een kwestie van tijd. ...

1219
1219
Na Jackers-blunder: Club maakt harde keuzes onder de lat

De rotatie tussen Simon Mignolet en Nordin Jackers leek lang een succes. Tot Jackers in minuut 97 ...

1241
1241
Ervaren Belgische verdediger tekent bij Willem II

Willem II heeft vandaag nog een transfer aangekondigd. De Nederlandse club heeft de komst van een ...

50
50
Union SG rondt Bundesliga-transfer officieel af

Union SG laat alweer een speler vertrekken, want de Brusselaars hebben vandaag een volgende ...

137
137

Meer sportnieuws