Burgess mag transfer naar Club Brugge vergeten

door
Burgess mag transfer naar Club Brugge vergeten

Eind vorig seizoen stelde Nordin Jbari dat Christian Burgess de beste centrale verdediger van België is. Mocht de analist Club Brugge zijn, dan kocht hij hem zelfs. Maar na zijn bedenkelijk provocatief en uitlokkend gedrag in de wedstrijd tussen Union SG en Blauw-Zwart vorige week, moet Burgess niet meer hopen op een transfer naar Club Brugge.


“Met Christian Burgess beschikken ze over de beste centrale verdediger van België”, stelde Jbari toen in een analyse voor Krant van West-Vlaanderen. “Hij is sterk in het duel en zowat onklopbaar in de lucht, hij is rustig, leest uitstekend het spel en zijn relance is goed. Mocht ik Brugge zijn, dan koop ik hem. Het is de patron die ze in hun driemansdefensie missen.”

Maar na de wedstrijd tussen Club Brugge en Union vorige week, hoef Burgess alvast niet meer te rekenen op een transfer naar het Jan Breydelstadion. Tijdens de match probeerde Burgess onder de huid te kruipen van zijn tegenstanders, wat soms tot verhitte discussies leidde. Ook na de wedstrijd ging Burgess in de clinch, er werd namelijk een openlijke discussie gezien tussen hem en Rik De Mil, assistent-coach van Club Brugge.

“De Engelse verdediger maakte zijn tegenstanders ook aan de andere kant op allerlei manieren het leven zuur. Soms zocht hij daarbij wel de rand van het fatsoen op”, stelde Sporza toen. Club Brugge toonde nooit interesse om de 31-jarige aan te trekken en Burgess wil op zijn beurt Union niet verlaten. “Ik wil blijven in Brussel", gaf hij eerder deze week aan in Het Laatste Nieuws. "Ik hou van Union, het gevoel van de club, de stad, de fans.”

LEES OOK: Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

Had Burgess goed gepast bij Club Brugge?

Meest recent

Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

6
6
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

48
48
Walgelijk incident na Chaleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

407
407
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

236
236
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

230
230
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

228
228
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

403
403
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

126
126
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

47
47
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

74
74
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

336
336
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

45
45
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

16
16
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

464
464
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

415
415
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

40
40
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

81
81
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

292
292
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

257
257
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

209
209
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

40
40
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

304
304
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

158
158
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

365
365
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

290
290

Meer sportnieuws