Guardiola reageert hilarisch op wereldgoal De Bruyne

door
Guardiola reageert hilarisch op wereldgoal De Bruyne

Manchester City boekte zaterdag een nipte zege op het veld van Leicester en daarvoor mocht het Kevin De Bruyne dankbaar zijn. De Rode Duivel stond weer aan de aftrap nadat hij tijdens de week rust gekregen had in de Champions League en besliste de wedstrijd. Met een fenomenale vrijschop scoorde hij het enige doelpunt van de wedstrijd.


Het hoeft dus niet te verbazen dat King Kev nadien uitgeroepen werd tot Man van de Match en alom overladen werd met lof. Die kwam er zelfs van Pep Guardiola, die zich onlangs nochtans kritisch uitgelaten had over zijn poulain. Hij had aangegeven dat de statistieken van De Bruyne wel goed waren, maar dat hij toch nog meer verwacht van zijn draaischijf.

"Vandaag stond hij er weer, was hij aanwezig en was hij waar we hem nodig hebben", toonde Guardiola zich nu echter wel tevreden. Dat uitte hij op een wel zeer grappige manier. "Het is niet dat hij het niet kan. We werken nu zeven jaar samen. We hebben alles gedaan behalve het bed delen", stelde hij immers. "Ik ken hem dus wel aardig. Het is mijn plicht als manager om hem te zeggen dat we meer van hem willen."

NIEUWE TITEL
Door de zege doet Man City ook een uitstekende zaak in de jacht op een nieuwe titel. Het wipt immers voorlopig over Arsenal naar de koppositie. De Gunners spelen wel zondagnamiddag nog tegen rode lantaarn Nottingham Forest. Dat stuntte vorige week nog tegen Liverpool, dus City mag hopen dat het ook het weekend als leider kan afsluiten.

LEES OOK: Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Kan De Bruyne nog beter dan hij nu toont?

Meest recent

‘Furo gaat Thiago achterna: Club akkoord met straffe deal’

Club Brugge neemt afscheid van Kaye Furo. Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat de jonge ...

0
0
‘Renard-magie: Anderlecht op zucht van transfer’

RSC Anderlecht wil deze winter de selectie versterken. Besnik Hasi hoopt dat Olivier Renard enkele ...

40
40
Schrijnend: Eto’o richt pijlen na uitschakeling op Brys

Marc Brys is officieel nog bondscoach van Kameroen, maar de Belg stond toch niet aan het roer ...

92
92
‘Zéér straf: Club Brugge gaat all-in voor oude bekende’

Club Brugge is deze winter nog op zoek naar versterkingen, vooral op de flanken moet er nog wat bij ...

233
233
Zulte Waregem pakt uit met stunt als eerste winteraanwinst

De Belgische clubs draaien warm op de wintermercato. Ook Zulte Waregem heeft op de officiële ...

68
68
De Cat zorgt voor nervositeit bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers voor grof geld gaan verkopen. De Brusselaars hebben een ...

320
320
Peter Bosz kapt transferpraat af bij PSV

Bij PSV blijft Joey Veerman dan toch en Ricardo Pepi mag ondanks een bod van 30 miljoen euro ...

24
24
‘Zulte Waregem roert zich op de markt’

Zulte Waregem en La Louvière promoveerden samen naar de Jupiler Pro League. De twee clubs ...

66
66
Ongeziene woede-uitbarsting Hasi: "Sprong een zekering"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

227
227
‘De Bruyne verbijsterd: Napoli duwt richting vertrek’

Kevin De Bruyne had zich dit anders voorgesteld. Wat een nieuw hoofdstuk moest worden, voelt plots ...

261
261
'Club Brugge duikt transfermarkt op met Furo-miljoenen'

Club Brugge staat op punt een erg straffe transfer te beklinken. Zo is Kaye Furo na amper een ...

594
594
Genk vindt 'opvolger Hrosovsky': Hayen laaiend enthousiast

KRC Genk wil zich na de winterstop herpakken na een tegenvallende eerste seizoenshelft. Coach Nicky ...

439
439
'Anderlecht gaat los: transfergesprekken met international'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

437
437
72ste Gouden Schoen: drama voor Club Brugge in de maak?

Zondagavond is het zover, dan wordt in het Silt te Middelkerke de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. ...

506
506
'België boven: test bij Fenerbahçe én Noorse interesse'

De Belgische spelers liggen altijd goed in de markt. Zij hebben vaak een zeer goede basisopleiding ...

62
62
'FCV Dender pakt uit, Deense spits op weg naar JPL'

De mercato draait op volle toeren. De Belgische eersteklassers zijn volop op zoek naar ...

126
126
Ajax heeft topdeal binnen en vindt akkoord met Lazio

Ajax heeft een grote uitgaande transfer afgerond. De Amsterdammers hebben een deal gesloten met ...

44
44
Donkere wolken boven Antwerp: Goots geeft RAFC gouden tips

Royal Antwerp FC leek op weg naar een horrorseizoen, maar plots is er weer hoop na een zeer goede ...

612
612
‘Standard gaat voor Premier League-transfer'

Standard wil zich deze maand versterken. De Rouches zijn alvast druk bezig en één ...

94
94
Hayen lyrisch: "Hij is hét grootste talent in de JPL"

Nicky Hayen is enkele weken aan de slag bij KRC Genk. Hij heeft de kern nu beter leren kennen. De ...

421
421
'Ajax maakt werk van ronduit epische transferdeal'

Ajax heeft een zeer mooi verleden met ronduit fenomenale spelers. De Amsterdammers willen het ...

63
63
'Chelsea zet Belgische traditie verder: Belg in de ploeg'

Chelsea heeft een traditie met Belgische spelers. De afgelopen jaren speelden er de nodige Belgen en ...

224
224
Hasi slaat bal mis: Anderlecht maakt cruciale fouten

Bij RSC Anderlecht verwijzen ze te vaak naar de Deense passage als oorzaak voor een aantal problemen ...

412
412
Club Brugge bereidt megadeal voor: "In de zomer..."

Club Brugge gaat in 2026 sowieso een aantal smaakmakers verliezen. Joel Ordonez en Christos Tzolis ...

512
512
Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

260
260

Meer sportnieuws