Genk boekt 40 op 45: "Dat is onze ambitie"

door
Genk boekt 40 op 45:

KRC Genk is fenomenaal goed bezig. Het won met 3-1 van KV Mechelen en boekte zo een 40 op 45. Het was ook de 8ste zege op rij, een clubrecord.


"We zijn goed bezig en het is mooi om een clubrecord te verbreken. Het was een moeilijke avond voor ons en we speelden met te weinig lef en energie in de eerste helft. In de tweede periode ging het beter. Na die rode kaart hebben we geknokt en een derde goal gescoord. Al bij al een verdiende zege. Dat we de titel kunnen winnen als we ook zo moeilijke matchen kunnen winnen? De eerste ambitie van de club is de top vier halen. We hebben vorig jaar gezien dat je veel punten voorsprong kan hebben, maar in België worden de punten gehalveerd. We bekijken het match per match", zei Bryan Heynen bij Eleven Sports.

Paintsil is aan een topseizoen bezig en hij was weer bepalend met een doelpunt en een assist.  "Mijn persoonlijke statistieken zijn niet het belangrijkste. Zolang we maar winnen. We mogen zeer tevreden zijn met deze zege, maar we willen meer. Het is nooit genoeg en we willen blijven winnen", aldus de spurtbom.

Racing Genk speelt voor het WK nog tegen Sporting Charleroi en RSC Anderlecht. Kunnen de Limburgers voor 10 zeges op rij gaan?

Gaat Genk kampioen spelen?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

144
144
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

68
68
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

71
71
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

159
159
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

260
260
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

82
82
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

153
153
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

488
488
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

119
119
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

212
212
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

405
405
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

199
199
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

64
64
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

266
266
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

32
32
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

266
266
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

81
81
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

526
526
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

90
90
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws