De Boeck en Frutos weldra terug aan de slag in België?

door
De Boeck en Frutos weldra terug aan de slag in België?

Glen De Boeck kende een fantastische start van zijn trainerscarrière. Nadien ging het serieus bergaf. Maakt hij weldra een comeback? Dat kan ook gezegd worden van Nicolas Frutos.


Glen De Boeck bood zijn diensten aan bij KV Kortrijk toen Karil Belhocine werd ontslagen. Volgens De Krant van West-Vlaanderen bestaat de kans dat De Boeck weer in beeld komt. Die vertrok in 2018 bij KV Kortrijk en er was toen wrevel met het bestuur. Dat zou ondertussen al zijn opgelost. In het Guldensporenstadion kozen ze na Belhocine echter voor een terugkeer van Adnan Custovic. Die levert voorlopig niet echt beter werk, want KV Kortrijk staat onderaan de rangschikking. Volgens de krant zou Custovic ook al stilaan onder druk staan.

WISSELVALLIGE LOOPBAAN

De Boeck is al een tijdje uit beeld verdwenen. Hij solliciteerde de afgelopen jaren bij meerdere clubs, onder meer als T2 bij RSC Anderlecht, maar dat vond geen doorgang. De Boeck zit al sinds november 2019 zonder club. Hij werd toen ontslagen bij Sporting Lokeren. De voormalige verdediger was voordien aan de slag bij Anderlecht (T2), Cercle Brugge, Germinal Beerschot, VVV Venlo, Waasland-Beveren, Moeskroen en KV Kortrijk.

Naast De Boeck is ook Nicolas Frutos een opvallende gegadigde in de tribunes in België. De Argentijn was eerder al aanwezig bij Sporting Charleroi en vanavond zat hij in Lommel in de tribune naast Oguchi Onyewu en Tom Van den Abbeele. Beiden zijn aan de slag bij Virton, waar er veranderingen op til staan. T2 Emmanuel Coquelet vertrok er al en ook Onyewu zal de club weldra verlaten.

Gaan zij weldra weer aan de slag in België?

Meest recent

Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

27
27
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

42
42
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

281
281
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

83
83
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

73
73
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

148
148
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

338
338
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

149
149
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

51
51
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

231
231
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

27
27
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

213
213
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

204
204
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

65
65
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

163
163
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

476
476
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

79
79
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

145
145
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

100
100
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

122
122
Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Olivier Renard kent een zeer drukke mercato bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben vandaag ook de ...

380
380
Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

117
117
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

357
357
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

321
321
'Garcia houdt deur op een kier: onverwachte naam duikt op'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

201
201

Meer sportnieuws