Undav spreekt zich uit over terugkeer naar België

435
Undav spreekt zich uit over terugkeer naar België

Terwijl Union schittert in de Europa League en het ook in de competitie weer goed doet, beleeft Deniz Undav een moeilijk seizoen. De Duitse spits werd vorig seizoen nog topschutter in de Jupiler Pro League met 26 goals en werd verkozen tot Profvoetballer van het Jaar, maar kan zich in de Premier League niet doorzetten. Bij Brighton komt hij amper aan de bak.


De moederclub van Union telde in januari nog 7 miljoen euro neer om zich te verzekeren van de diensten van Undav, die in de zomer de overstap maakte. De oogst is voorlopig echter schaars met amper 55 speelminuten in de Premier League, verdeeld over zes invalbeurten. Enkel in de League Cup verscheen hi al eens aan de aftrap en toen scoorde hij meteen ook.

Desondanks breng het Engelse avontuur momenteel niet wat ervan verwacht werd en dus stelt de vraag of Undav misschien niet beter kan terugkeren naar België. "Geen idee", antwoordt de spits zelf in Het Nieuwsblad. "Mijn hoofddoel is om hier iets neer te zetten. Ik wist vooraf dat dat tijd zou kosten. Vijf, zes maanden niet spelen? Geen probleem. Ik beeldde me vooraf in dat de aanpassing zwaar zo zijn. Wel, het was nóg zwaarder. Op fysiek vlak, qua intensiteit. Maar Graham Potter zei me dat ik zijn verwachtingen overtrof en dat ik vroeg of laat mijn kans zou krijgen."

CONCURRENTIE
Het is niet evident voor Undav om een plaats te veroveren, want Brighton is bezig aan een goed seizoen en dus is er ook weinig reden om te wisselen. Momenteel speelt doorgaans Danny Welbeck als diepste man bij Brighton en dat is een heel ander type dan Undav. Scoren doet Welbeck dit seizoen amper of niet, maar hij creëert wel vaak ruimte voor de infiltrerende mensen als Leandro Trossard.

LEES OOK: Historische stunt: Engelse media in de ban van De Cuyper

Moet Undav naar België terugkeren?

Meest recent

Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

6
6
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

10
10
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

22
22
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

13
13
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

72
72
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

65
65
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

38
38
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

44
44
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

20
20
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

13
13
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

185
185
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

59
59
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

112
112
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

86
86
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

99
99
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

87
87
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

320
320
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

62
62
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

333
333
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

296
296
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

185
185
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

116
116
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208

Meer sportnieuws