'Standard heeft cruciaal nieuws in twee transferdossiers'

door
'Standard heeft cruciaal nieuws in twee transferdossiers'

Standard gaat komend weekend op zoek naar een zes op zes in de Jupiler Pro League. Na de tumultueuze zege tegen RSC Anderlecht trekken de Rouches naar Zulte Waregem. Dat zal nog altijd zonder Selim Amallah gebeuren. De Marokkaan werd uit de A-kern geweerd, omdat hij bepaalde afspraken niet zou zijn nagekomen bij de onderhandelingen over een nieuw contract.


Ook het dossier van Nicolas Raskin sleept al een hele tijd aan. De jonge middenvelder is eind dit seizoen einde contract en is een van de sterkhouders van de Rouches. De club wil zijn overeenkomst dus maar wat graag verlengen. CEO Pierre Locht gaf bij Eleven Sports meer tekst en uitleg over beide dossiers. Hij had het eerst over Amallah. "We trekken de kwaliteiten van Selim niet in twijfel, hij is een geweldige speler die ons veel heeft gebracht", aldus Locht. 

"Het was niet de bedoeling hem, Nicolas Raskin of de anderen te sanctioneren omdat hun contract afloopt en er geen oplossing is gevonden voor een verlenging. Daarna, op het moment van onderhandelen, denken wij dat er een mondelinge verbintenis is aangegaan met Selim. Hij zal waarschijnlijk een andere versie hebben, en op het moment van concreet worden was er een ommezwaai."

ONZEKER

De toekomst van Amallah bij Standard is daardoor onzeker. En ook of Raskin aan boord blijft, is niet duidelijk. "Ik kan het je niet vertellen", vertelde Locht. "Mogelijk staat de deur nog op een kier, maar de onderhandelingen zijn op een belangrijk moment mislukt, in tegenstelling tot Nicolas, waar de onderhandelingen nog gaande zijn. We hopen nog steeds dat het lukt, we denken dat het nog steeds mogelijk is."

LEES OOK: Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

Wie zal blijven?

Meest recent

'Leegloop bij Standard: nog 6 vertrekkers in de maak?'

Standard begon vorig weekend uitstekend aan de Europe Play-Off met een zege in Leuven en kan met ...

3
3
'Anderlecht gaat vol voor oude bekende'

Anderlecht wacht nog steeds op zijn nieuwe sportief directeur, maar ondertussen moet er ook al ...

20
20
'Titularis Anderlecht zakt door ijs: einde verhaal in zicht'

RSC Anderlecht staat komende zondag onder enorme druk, voor de komst van AA Gent kan Paars-Wit zich ...

94
94
'Transferbom Neymar Jr.: eerste contacten lopen'

Of hij alsnog met Brazilië naar het WK zal trekken, moet in de komende weken blijken. Maar ook ...

28
28
'Wending Jackers: transfer naar Club-concurrent dreigt'

Het noodlot heeft opnieuw toegeslagen bij Simon Mignolet. Een week nadat hij zijn ...

516
516
UEL/UECL: Wisselend succes Belgen, Nederlands drama en gruwelijke owngoal

De heenmatchen in de kwartfinales van de Conference en Europa League zitten erop. Voor de Belgen die ...

57
57
Oosting vloekt: Antwerp ziet revelatie wegvallen

Antwerp FC is aan de Europe Play-Offs begonnen met een thuisnederlaag tegen KRC Genk. Om alsnog kans ...

56
56
'Anderlecht overtuigd; eerste zomertansfer in aantocht'

RSC Anderlecht kan best niet te lang meer wachten in zijn zoektocht naar een nieuwe sportief ...

287
287
'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

FC Barcelona heeft donderdag een officiële klacht neergelegd bij de Europese voetbalbond UEFA. ...

68
68
"Onnozele Hollander" - Van Bommel doet Gheysens-boekje open

Ongeveer een tweetal jaren geleden raakte bekend dat Mark van Bommel zou afzwaaien als hoofdcoach ...

334
334
Club met neus op feiten gedrukt: "Mag nooit gebeuren"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

368
368
Leegloop Liverpool: volgend boegbeeld verlaat Anfield

Liverpool FC kondigde tijdens de interland-break het nakende vertrek van Mohamed Salah. En donderdag ...

55
55
Club Brugge zit op grote berg cash: 106 miljoen voor drietal

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jongens voor bakken geld te verkopen aan clubs uit de ...

170
170
Lukaku-exit in de maak: topclub aast op schoktransfer

Romelu Lukaku komt stilaan opnieuw op de transfermarkt terecht. Door de spanningen in Napels voelen ...

148
148
Straf! Belgische topscheidsrechter wordt VAR op WK

Na één speeldag in de Play-Offs, kwam de arbitrage in de Jupiler Pro League al meteen ...

81
81
Toekomst Mokio bepaald: Ajax dropt groot nieuws

De kans dat hij straks in de WK-selectie zal opduiken, oogt behoorlijk klein. Maar op lange termijn ...

39
39
Lardot krijgt lik op stuk in Antwerp-discussie: "Soort rugby"

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

272
272
Play-Offs helemaal los: dé blikvangers van speeldag 2

De tweede speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur. En er staan opnieuw ...

54
54
Sprookjesboek bij AA Gent: contract tot medio 2029

KAA Gent strijdt momenteel volop voor een Europees ticket, maar is ook al bezig met de ...

48
48
Trainersdossier Anderlecht: "Zijn gesprekken geweest"

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

224
224
Bizarre carrière switch: Vanhaezebrouck bij de VAR?

Op de eerste speeldag van de play-offs liet de Belgische arbitrage meteen weer heel wat steken ...

125
125
'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

RSC Anderlecht ging afgelopen maandag met de billen bloot tegen Club Brugge. Na de nul op zes om de ...

320
320
Rampscenario bij Club Brugge: einde carrière Mignolet?

Van een domper gesproken. Een week nadat hij bekendmaakte straks een punt te zetten achter zijn ...

237
237
Speeldag twee in Play-Offs: scheidsrechters bekend

Komend weekend staat speeldag twee van de play-offs op het programma. Ondertussen maakte de ...

313
313
Anderlecht plukt Antwerp kaal: voorbode voor Kindermans?

Bij de eerste ploeg is er duidelijk nog heel wat werk aan de winkel, maar in de befaamde ...

733
733

Meer sportnieuws