'Standard heeft cruciaal nieuws in twee transferdossiers'

498 stemmen
'Standard heeft cruciaal nieuws in twee transferdossiers'

Standard gaat komend weekend op zoek naar een zes op zes in de Jupiler Pro League. Na de tumultueuze zege tegen RSC Anderlecht trekken de Rouches naar Zulte Waregem. Dat zal nog altijd zonder Selim Amallah gebeuren. De Marokkaan werd uit de A-kern geweerd, omdat hij bepaalde afspraken niet zou zijn nagekomen bij de onderhandelingen over een nieuw contract.


Ook het dossier van Nicolas Raskin sleept al een hele tijd aan. De jonge middenvelder is eind dit seizoen einde contract en is een van de sterkhouders van de Rouches. De club wil zijn overeenkomst dus maar wat graag verlengen. CEO Pierre Locht gaf bij Eleven Sports meer tekst en uitleg over beide dossiers. Hij had het eerst over Amallah. "We trekken de kwaliteiten van Selim niet in twijfel, hij is een geweldige speler die ons veel heeft gebracht", aldus Locht. 

"Het was niet de bedoeling hem, Nicolas Raskin of de anderen te sanctioneren omdat hun contract afloopt en er geen oplossing is gevonden voor een verlenging. Daarna, op het moment van onderhandelen, denken wij dat er een mondelinge verbintenis is aangegaan met Selim. Hij zal waarschijnlijk een andere versie hebben, en op het moment van concreet worden was er een ommezwaai."

ONZEKER

De toekomst van Amallah bij Standard is daardoor onzeker. En ook of Raskin aan boord blijft, is niet duidelijk. "Ik kan het je niet vertellen", vertelde Locht. "Mogelijk staat de deur nog op een kier, maar de onderhandelingen zijn op een belangrijk moment mislukt, in tegenstelling tot Nicolas, waar de onderhandelingen nog gaande zijn. We hopen nog steeds dat het lukt, we denken dat het nog steeds mogelijk is."

LEES OOK: Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Wie zal blijven?

Meest recent

Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

0
0
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

44
44
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

61
61
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

138
138
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

87
87
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

176
176
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

90
90
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

278
278
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

131
131
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

242
242
Tessa Wullaert kondigt nieuwe toptransfer aan

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Ze kende alweer een ...

160
160
'KRC Genk en AA Gent vechten pittige transferstrijd uit'

KRC Genk en AA Gent gaan zich deze zomer ongetwijfeld roeren op de transfermarkt. De twee Belgische ...

120
120
Van Gucht vs Vannieuwkerke: Pittige strijd brandt los

Ruben Van Gucht en Karl Vannieuwkerke zijn al jarenlang collega's bij de VRT. Beide heren worden ...

123
123
'Ten Hag in Genk: FC Twente aast op deze speler'

KRC Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers blijven dramatisch presteren in de ...

99
99
'Anderlecht schakelt door: topvergadering met grote inzet'

RSC Anderlecht hoopt morgenavond een Europees ticket veilig te stellen in eigen huis tegen STVV. De ...

764
764
Jan Vertonghen zet schouders onder uniek WK-project

Het WK loert om de hoek en het is stilaan aftellen naar hét voetbalevenement van het jaar. Er ...

10
10
Antwerp recht rug: Haroun duidt grote uitblinker aan

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

224
224
'Exit Guardiola bezorgt Mourinho droomtransfer bij Real'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar inmiddels is al lang en breed duidelijk dat ...

214
214
Anderlecht-bubbel doorprikt: gruwelijke toekomstvoorspelling

RSC Anderlecht verkeert ondertussen al jarenlang in zwaar weer. Desondanks blijft het geloof heersen ...

808
808
Afscheid in mineur? Genk-lieveling zwaait publiek uit

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

249
249
'Onbegrijpelijk: Club Brugge-held kan plots vertrekken'

Club Brugge zag hem eerst vooral als noodoplossing. Nu is hij plots één van de ...

1276
1276
Trainerswals van start: 'Still per direct terug naar JPL'

Het einde van seizoen is in zicht en dus beginnen de clubs al volop met de voorbereidingen op de ...

110
110
'Vernieuwd bestuur vol aan de bak: transferspektakel Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

816
816
'Anderlecht drukt door voor terugkeer publiekslieveling'

RSC Anderlecht staat de komende weken andermaal voor een grote wederopbouw. En daarbij zal men niet ...

474
474

Meer sportnieuws