Conte maakt brandhout van ref: "Richt grote schade aan"

87 stemmen
Conte maakt brandhout van ref:

Het is razend spannend in groep D van de Champions League. Alles staat er op een zakdoek na de voorlaatste speeldag. Tottenham Hotspur bekleedt de eerste plaats na een gelijkspel thuis tegen Sporting. Dat konden echter gemakkelijk drie punten geweest zijn. Antonio Conte was achteraf niet te spreken over de spelleiding.


De bezoekers kwamen op voorsprong na een treffer van Edwards. De thuisploeg trok de bordjes tien minuten voor tijd opnieuw in evenwicht. Het was Betancur die raak trof. De Spurs wilden daarna meer en duwden door. Kane leek de winnende treffer te gaan maken, zij het niet dat ref Danny Makkelie de treffer na tussenkomst van de VAR afkeurde voor buitenspel. Conte, die rood kreeg voor protest, spuwde op de persconferentie achteraf zijn gal.

"Ik zou graag willen weten of je zulke beslissingen kunt nemen bij een topclub in een belangrijke wedstrijd. Ik ben benieuwd of de VAR dan ook zo moedig is om deze beslissing te nemen. De bal ligt vóór Kane... Het spijt me, maar ik ben echt overstuur. Deze situatie kun je inschatten. Er is geen gerechtigheid in dit soort situaties. Als ik dit zie, word ik niet goed", klonk het bij de Italiaan.

CLUB BRUGGE

Het is niet de eerste keer in de Champions League dat de Nederlandse ref Makkelie kritiek krijgt. Hij leidde ook al het duel tussen Atlético Madrid en Club Brugge en draaide daar een gegeven penalty terug na tussenkomst van de VAR. Hij gaf Club-speler Tajon Buchanan ook geel in die fase. Heel wat fans van Blauw-Zwart waren absoluut niet te spreken over die beslissing. Nu staat Makkelie dus opnieuw in het oog van de storm.

LEES OOK: 'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Was het een correcte beslissing van Makkelie?

Meest recent

Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

0
0
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

35
35
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

57
57
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

161
161
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

40
40
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

26
26
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

440
440
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

178
178
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

310
310
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

591
591
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

212
212
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

362
362
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

369
369
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

48
48
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

36
36
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

110
110
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

132
132
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

113
113
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

151
151
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

554
554
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

391
391
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

93
93
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

52
52
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

408
408

Meer sportnieuws