Italiaanse media gaan los over Lukaku

door
Italiaanse media gaan los over Lukaku

Internazionale dwong woensdag de kwalificatie af voor de achtste finales van de Champions League. De Italianen deden dat door Viktoria Pilsen thuis met 4-0 af te drogen. En er was nog meer heuglijk nieuws: Romelu Lukaku vierde zijn rentree na een lange periode met blessureleed. Onze landgenoot scoorde ook meteen vier minuten na zijn comeback.


Big Rom legde drie minuten voor tijd de 4-0-eindcijfers vast. De Italiaanse pers hield de terugkeer van de Rode Duivel nauwlettend in de gaten. La Gazzetta dello Sport, dat hem bekroonde met een zeven op tien, schrijft: "Iedereen wachtte op Lukaku. Al toen hij aan zijn warming-up begon, kreeg hij een daverend applaus van het publiek. Na twee maanden rust, kreeg de Belg de laatste 8 minuten van de wedstrijd om een ovatie te krijgen van het thuispubliek. Dat was genoeg om voor de 4-0 te tekenen. Nu is het feest echt compleet."

"Een droomretour voor de Belgische bommenwerper, die de magische avond in het Meazza nog wat specialer maakte door met links te scoren", klonk het dan weer bij Tuttosport. "Hij kwam binnen en scoorde eenvoudig, met de medewerking van Correa. Het was de kers op de taart van de super Nerazzurri-avond waarmee hij definitief komaf maakte met zijn 61 dagen durende afwezigheid", weet Eurosport Italia.

SCOREN

Goal Italia zag Lukaku de verwachtingen inlossen. "De Belgische bommenwerper, die sinds eind augustus uitgeschakeld was vanwege een spierprobleem, vierde zijn terugkeer op het veld op de beste manier door te doen wat zowel door hem als door het hele Nerazzurri-publiek werd verwacht: scoren", lezen we.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Is Lukaku nu helemaal opnieuw vertrokken?

Meest recent

Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

14
14
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

4
4
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

22
22
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

149
149
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

141
141
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

169
169
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

67
67
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

22
22
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

38
38
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

27
27
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

29
29
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

46
46
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

69
69
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

68
68
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

64
64
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

107
107
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

158
158
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

56
56
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

232
232
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

35
35
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

81
81
'Anderlecht, opgelet: twee clubs strijden om Lukaku'

Ze spreken het bij RSC Anderlecht niet uit, maar uiteraard dromen ze door de huidige situatie van ...

206
206
Coosemans doet boekje open over toekomst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht zal Thorgan Hazard heel erg uitkijken naar de contractbesprekingen tussen de club ...

180
180
Dipje bij STVV: Vrancken blikt vooruit naar Club Brugge

STVV kent een fantastisch seizoen. De Kanaries kunnen echter niet ontkennen dat ze in een dipje ...

143
143

Meer sportnieuws