Italiaanse media gaan los over Lukaku

658 stemmen
Italiaanse media gaan los over Lukaku

Internazionale dwong woensdag de kwalificatie af voor de achtste finales van de Champions League. De Italianen deden dat door Viktoria Pilsen thuis met 4-0 af te drogen. En er was nog meer heuglijk nieuws: Romelu Lukaku vierde zijn rentree na een lange periode met blessureleed. Onze landgenoot scoorde ook meteen vier minuten na zijn comeback.


Big Rom legde drie minuten voor tijd de 4-0-eindcijfers vast. De Italiaanse pers hield de terugkeer van de Rode Duivel nauwlettend in de gaten. La Gazzetta dello Sport, dat hem bekroonde met een zeven op tien, schrijft: "Iedereen wachtte op Lukaku. Al toen hij aan zijn warming-up begon, kreeg hij een daverend applaus van het publiek. Na twee maanden rust, kreeg de Belg de laatste 8 minuten van de wedstrijd om een ovatie te krijgen van het thuispubliek. Dat was genoeg om voor de 4-0 te tekenen. Nu is het feest echt compleet."

"Een droomretour voor de Belgische bommenwerper, die de magische avond in het Meazza nog wat specialer maakte door met links te scoren", klonk het dan weer bij Tuttosport. "Hij kwam binnen en scoorde eenvoudig, met de medewerking van Correa. Het was de kers op de taart van de super Nerazzurri-avond waarmee hij definitief komaf maakte met zijn 61 dagen durende afwezigheid", weet Eurosport Italia.

SCOREN

Goal Italia zag Lukaku de verwachtingen inlossen. "De Belgische bommenwerper, die sinds eind augustus uitgeschakeld was vanwege een spierprobleem, vierde zijn terugkeer op het veld op de beste manier door te doen wat zowel door hem als door het hele Nerazzurri-publiek werd verwacht: scoren", lezen we.

LEES OOK: Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Is Lukaku nu helemaal opnieuw vertrokken?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

55
55
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

30
30
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

42
42
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

53
53
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

45
45
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

83
83
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

63
63
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

230
230
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

64
64
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

45
45
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

107
107
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

743
743
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

455
455
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

410
410
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

320
320
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

221
221
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

563
563
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

425
425
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

297
297
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

276
276

Meer sportnieuws