Italiaanse media gaan los over Lukaku

door
Italiaanse media gaan los over Lukaku

Internazionale dwong woensdag de kwalificatie af voor de achtste finales van de Champions League. De Italianen deden dat door Viktoria Pilsen thuis met 4-0 af te drogen. En er was nog meer heuglijk nieuws: Romelu Lukaku vierde zijn rentree na een lange periode met blessureleed. Onze landgenoot scoorde ook meteen vier minuten na zijn comeback.


Big Rom legde drie minuten voor tijd de 4-0-eindcijfers vast. De Italiaanse pers hield de terugkeer van de Rode Duivel nauwlettend in de gaten. La Gazzetta dello Sport, dat hem bekroonde met een zeven op tien, schrijft: "Iedereen wachtte op Lukaku. Al toen hij aan zijn warming-up begon, kreeg hij een daverend applaus van het publiek. Na twee maanden rust, kreeg de Belg de laatste 8 minuten van de wedstrijd om een ovatie te krijgen van het thuispubliek. Dat was genoeg om voor de 4-0 te tekenen. Nu is het feest echt compleet."

"Een droomretour voor de Belgische bommenwerper, die de magische avond in het Meazza nog wat specialer maakte door met links te scoren", klonk het dan weer bij Tuttosport. "Hij kwam binnen en scoorde eenvoudig, met de medewerking van Correa. Het was de kers op de taart van de super Nerazzurri-avond waarmee hij definitief komaf maakte met zijn 61 dagen durende afwezigheid", weet Eurosport Italia.

SCOREN

Goal Italia zag Lukaku de verwachtingen inlossen. "De Belgische bommenwerper, die sinds eind augustus uitgeschakeld was vanwege een spierprobleem, vierde zijn terugkeer op het veld op de beste manier door te doen wat zowel door hem als door het hele Nerazzurri-publiek werd verwacht: scoren", lezen we.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: verrassende grootmacht lonkt’

Is Lukaku nu helemaal opnieuw vertrokken?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

8
8
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

45
45
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

41
41
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

28
28
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

76
76
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

106
106
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

178
178
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

64
64
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

401
401
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

119
119
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

142
142
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

278
278
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

129
129
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

130
130
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

68
68
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

105
105
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

308
308
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

233
233
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

157
157
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

127
127
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

166
166
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

250
250
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

34
34
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

173
173
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws