Italiaanse media gaan los over Lukaku

door
Italiaanse media gaan los over Lukaku

Internazionale dwong woensdag de kwalificatie af voor de achtste finales van de Champions League. De Italianen deden dat door Viktoria Pilsen thuis met 4-0 af te drogen. En er was nog meer heuglijk nieuws: Romelu Lukaku vierde zijn rentree na een lange periode met blessureleed. Onze landgenoot scoorde ook meteen vier minuten na zijn comeback.


Big Rom legde drie minuten voor tijd de 4-0-eindcijfers vast. De Italiaanse pers hield de terugkeer van de Rode Duivel nauwlettend in de gaten. La Gazzetta dello Sport, dat hem bekroonde met een zeven op tien, schrijft: "Iedereen wachtte op Lukaku. Al toen hij aan zijn warming-up begon, kreeg hij een daverend applaus van het publiek. Na twee maanden rust, kreeg de Belg de laatste 8 minuten van de wedstrijd om een ovatie te krijgen van het thuispubliek. Dat was genoeg om voor de 4-0 te tekenen. Nu is het feest echt compleet."

"Een droomretour voor de Belgische bommenwerper, die de magische avond in het Meazza nog wat specialer maakte door met links te scoren", klonk het dan weer bij Tuttosport. "Hij kwam binnen en scoorde eenvoudig, met de medewerking van Correa. Het was de kers op de taart van de super Nerazzurri-avond waarmee hij definitief komaf maakte met zijn 61 dagen durende afwezigheid", weet Eurosport Italia.

SCOREN

Goal Italia zag Lukaku de verwachtingen inlossen. "De Belgische bommenwerper, die sinds eind augustus uitgeschakeld was vanwege een spierprobleem, vierde zijn terugkeer op het veld op de beste manier door te doen wat zowel door hem als door het hele Nerazzurri-publiek werd verwacht: scoren", lezen we.

LEES OOK: Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Is Lukaku nu helemaal opnieuw vertrokken?

Meest recent

Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

2
2
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

8
8
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

31
31
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

21
21
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

35
35
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

78
78
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

113
113
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

169
169
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

41
41
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

39
39
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

221
221
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

140
140
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

140
140
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

106
106
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

242
242
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

191
191
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

201
201
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

574
574
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

170
170
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

106
106
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

330
330
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

410
410
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

303
303

Meer sportnieuws