Club Brugge krijgt driedubbele extra domper voor slotmatch

1392
Club Brugge krijgt driedubbele extra domper voor slotmatch

Club Brugge is woensdagavond serieus van zijn Europese wolk gedonderd, want het leed tegen FC Porto op wel zeer pijnlijke wijze zijn eerste nederlaag in deze Champions League. Het kreeg in eigen stadion een 0-4 om de oren van de Portugese kampioen, waardoor het ook de kans liet liggen om zich al te verzekeren van groepswinst en een gunstigere loting in de achtste finales.


Die groepswinst is echter zeker nog niet verloren, want Club staat nog steeds aan de leiding in groep B. Het zag zijn voorsprong op Porto, dat zich woensdag ook bij de laatste zestien schaarde, wel slinken tot één punt. Dat betekent dat Club zijn slotmatch op Bayer Leverkusen moet gaan winnen om nog bovenaan de poule te eindigen, tenzij Porto punten verliest tegen Atletico Madrid.

Het zal echter niet evident worden om te winnen in Duitsland, zeker omdat Carl Hoefkens stevig aan zijn elftal zal moeten sleutelen. Het Laatste Nieuws merkt op dat hij maar liefst drie sterkhouders zal moeten missen in Leverkusen, want Denis Odoi, Abakar Sylla en Raphael Onyedika pakten tegen Porto allemaal hun derde gele kaart van het toernooi. Daardoor zijn ze geschorst voor de slotwedstrijd.

NIEUWE DEFENSIE
Hoefkens zal moeten hopen dat Clinton Mata volgende week weer fit is, anders zal hij met een zeer onuitgegeven defensie voor de dag moeten komen. Hij leek tegen Porto al te anticiperen door in de laatste 20 minuten met een viermansdefensie te spelen, met Buchanan als rechtsback en Mechele, Boyata en Meijer naast hem. Eder Balanta lijkt dan weer de voornaamste kandidaat om de plaats van Onyedika op het middenveld in te nemen.

LEES OOK: Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Zal Club Brugge nog groepswinnaar worden?

Meest recent

Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

2
2
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

8
8
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

67
67
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

248
248
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

42
42
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

68
68
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

132
132
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

86
86
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

51
51
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

81
81
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

104
104
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

177
177
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

392
392
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

133
133
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

36
36
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

155
155
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

176
176
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

418
418
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

102
102
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

456
456
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

196
196
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

54
54
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

193
193

Meer sportnieuws