Refaelov velt oordeel over ontslag van Mazzu

619 stemmen
Refaelov velt oordeel over ontslag van Mazzu

Bij RSC Anderlecht moéten ze vanavond winnen van FCSB. Anders wordt Europese overwintering mogelijk onhaalbaar. Robin Veldman moet daarvoor zorgen. Lior Refaelov gelooft in de Nederlander.


"Ik ken de nieuwe coach al van vorig jaar. Een ander systeem, achtergrond bij Ajax,... Hij is nog maar twee dagen aan de slag bij ons, maar hij zal het ooit schoppen tot hoofdcoach van een grote ploeg. Nu is het belangrijk om ons op korte termijn klaar te stomen, voor wat er nog komt voor de WK-break”, zei Refaelov aan Mauve TV.

Refaelov sprak ook nog eens over Mazzu. “We zagen Mazzu nog na de training maandag, op Neerpede. We spraken hem nog even en ikzelf heb me verontschuldigd dat we er geen winning team hebben kunnen van maken. (...) Het begon goed met de kwalificatie voor de Conference League in een heerlijke sfeer, maar nadien ging het bergaf. Er was te weinig stabiliteit, te weinig automatismen. Felice was voor mij fantastisch, een van de beste mensen die ik al ontmoet heb, en ik wens hem al het geluk in de toekomst. Hij heeft zichzelf al bewezen in het verleden, hij zal dat ook in de toekomst nog doen”, zei de Israëlier.

Veldman zal wellicht tot aan het WK trainer zijn van Anderlecht. Als hij RSCA weer op de rails kan krijgen is de kans zeker aanwezig dat hij definitief hoofdtrainer zal blijven. De voormalige jeugdtrainer van Ajax en sc Heerenveen heeft alvast de ambitie om ooit hoofdtrainer te worden bij een team.

LEES OOK: Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

Past Veldman met zijn visie beter bij deze kern?

Meest recent

'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

130
130
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

41
41
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

253
253
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

98
98
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

554
554
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

144
144
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

459
459
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

154
154
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

291
291
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

896
896
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

383
383
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

288
288
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

419
419
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

362
362
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

263
263
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

192
192
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

441
441
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

349
349
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

127
127
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

202
202
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

234
234
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

174
174
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

106
106
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

486
486

Meer sportnieuws