Vanhaezebrouck vraagt nu al om versterking

door
Vanhaezebrouck vraagt nu al om versterking

AA Gent kent niet zijn makkelijkste seizoen. Het staat voorlopig pas vijfde in de Jupiler Pro League, met zes punten achterstand op de top vier, en in de Conference League dreigt uitschakelig na een nul op zes tegen Djurgardens. De Buffalo's zullen daardoor donderdag moeten winnen op Shamrock Rovers om hun kansen gaaf te houden.


Hein Vanhaezebrouck moest echter alweer puzzelen om aan een volwaardige selectie te raken. De Gentse ziekenboeg zit overvol en daardoor moest de trainer piepkuikens Bram Lagae (18) en Rune Van den Bergh (19) meenemen naar Ierland, want anders kon hij maar vier veldspelers op de bank zetten. Daardoor is de kans ook reëel dat Vanhaezebrouck straks één van hen in de strijd zal moeten gooien.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Vanhaezebrouck hoopt dat hij straks nog versterking krijgt. "Hopelijk staan we steviger na het WK en misschien komt er iets bij na Nieuwjaar. Dan kunnen we iets rechtzetten, dat deden we eerder al", verklaart hij aan Het Nieuwsblad. Al beseft hij dat in Europa niet kan wachten op eventuele aanwinsten. "Als je nu een misstap doet, is het voorbij voor ons. In de competitie staan we gezien het drukke programma en de omstandigheden op een aanvaardbare plaats."

VERMOEIDHEID
De kans dat Lagae of Van den Bergh aan de bak zullen moeten, wordt ook groter door de onduidelijkheid rond Vadis Odjidja en Hong. De twee middenvelders maakten vorig weekend al een vermoeide indruk en het is dus maar de vraag hoeveel minuten zij tegen Shamrock zullen aankunnen. Vanhaezebrouck zit dus met zorgen, zeker omdat er de eerste weken nog geen rustmoment aankomt. Zondag moet Gent dan immers alweer aan de bak, met een verplaatsing naar OHL in de competitie.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Heeft AA Gent versterking nodig?

Meest recent

Anderlecht vs. Club Brugge: pittige duels op de transfermarkt?

RSC Anderlecht en Club Brugge hopen het seizoen nog af te sluiten met een prijs. De een de beker, de ...

27
27
Ajax - PSV: hoe Eindhoven al héél lang de nummer 1 is

Ajax ontvangt dit weekend PSV. Het is al jaren de absolute topper in Nederland, maar deze match ...

7
7
Hatenboer schenkt klare wijn over terugkeer naar Anderlecht

Bij RSC Anderlecht maken een aantal spelers indruk op huurbasis bij een andere club. Eén van ...

82
82
Markante wissel eigen assistent: Stijnen geeft ware toedracht

De terugmatch in de Promotion Play-Offs tussen Beerschot VA en Patro Eisden Maasmechelen deed deze ...

19
19
'Anderlecht krijgt vrij spel voor nieuwe sportief directeur'

Terwijl het einde van het seizoen nadert en de voorbereiding op het volgend dus op volle toeren ...

95
95
'Kompany verwend: Bayern zet Kane in voor mega-aanwinst'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de ongetwijfeld ...

81
81
RSCA-fans reageren massaal op één foto van Eddy Merckx

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De Kannibaal, een trouwe fan van voetbalclub ...

64
64
'Keerzijde voor STVV: Vrancken richting topcompetitie'

STVV is op weg om zijn uitstekende seizoen te gaan verzilveren met een gunstig Europees ticket. Maar ...

176
176
'Transferspektakel Club Brugge: heuse spitsenwissel pruttelt'

Bij Club Brugge ligt de focus momenteel op het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

218
218
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, verrassende ploeg Openda'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Toby Alderweireld laat fans compleet sprakeloos achter

Toby Alderweireld zorgt opnieuw voor warme reacties, dit keer ver weg van het voetbalveld. De ...

51
51
Hayen vloekt: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk vat de terugronde van de Europe Play-Offs als leider aan op het veld van Charleroi. Voor de ...

76
76
Oosting tikt Antwerp-chouchou stevig op de vingers

In de Europe Play-Offs krijgt Antwerp zondag Standard over de vloer. Na de recente negen op negen ...

121
121
'Lukaku verrast vriend en vijand met toekomstplannen'

Romelu Lukaku gaat straks zijn laatste contractjaar in bij Napoli, maar dat onze nationale ...

196
196
'Meevaller voor Genk: bonus van ruim tien miljoen'

KRC Genk gaat straks op bezoek bij Charleroi, waar Nicky Hayen gewoon weer kan rekenen op ...

91
91
'Anderlecht-Club: Taravel & Leko hakken knopen door'

Ook op de andere velden staan er nog een aantal interessante affiches op het programma, maar ...

198
198
Hoefkens verklaart plots bezoek aan ziekenhuis

Het was vorige week toch schrikken toen het bericht kwam dat Carl Hoefkens na de match met NAC Breda ...

42
42
Hayen looft revelatie: "Hij heeft zijn kans gegrepen"

KRC Genk staat voor een belangrijke trip naar Charleroi. Doordat de Limburgers al veel te veel ...

114
114
Mokio doorbreekt de stilte omtrent hetze Rode Duivels

Het zijn pittige weken geweest voor Jorthy Mokio. Hij tekende ondanks de nodige interesse bij in ...

133
133
Terugronde PO's van start: Boskamp duidt kampioen aan

Zaterdagavond gaat de terugronde in de Champions' Play-Offs van start. Er zijn dus nog maar vijf ...

221
221
De Bruyne op Italiaanse voorpagina: radicale transferwending

In de Italiaanse Serie A neemt SSC Napoli het zaterdagavond op tegen revelatie Como in een ...

74
74
Grote Anderlecht-verrader? Goto breekt stilte na relletje

Of hij ooit nog in het shirt van RSC Anderlecht te zien zal zijn, valt voorlopig af te wachten. In ...

513
513
'Onyedika vertrekt bij Club Brugge: prijskaartje al genoemd'

Dat Club Brugge komende zomer een aantal spelers gaat verliezen, staat inmiddels buiten kijf. Ook ...

406
406
'Kompany ontploft: Kane weg voor waanzinnig bedrag'

Bij Bayern gaan ze ervan uit dat Harry Kane blijft, maar helemaal gerust zijn ze niet. Terwijl ...

386
386
Plottwist in bekerfinale-klucht: nieuwe TV-zender duikt op

Op donderdag 14 mei kruisen RSC Anderlecht en Union SG de degens met mekaar in de finale van de ...

315
315

Meer sportnieuws