Vanhaezebrouck vraagt nu al om versterking

door
Vanhaezebrouck vraagt nu al om versterking

AA Gent kent niet zijn makkelijkste seizoen. Het staat voorlopig pas vijfde in de Jupiler Pro League, met zes punten achterstand op de top vier, en in de Conference League dreigt uitschakelig na een nul op zes tegen Djurgardens. De Buffalo's zullen daardoor donderdag moeten winnen op Shamrock Rovers om hun kansen gaaf te houden.


Hein Vanhaezebrouck moest echter alweer puzzelen om aan een volwaardige selectie te raken. De Gentse ziekenboeg zit overvol en daardoor moest de trainer piepkuikens Bram Lagae (18) en Rune Van den Bergh (19) meenemen naar Ierland, want anders kon hij maar vier veldspelers op de bank zetten. Daardoor is de kans ook reëel dat Vanhaezebrouck straks één van hen in de strijd zal moeten gooien.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Vanhaezebrouck hoopt dat hij straks nog versterking krijgt. "Hopelijk staan we steviger na het WK en misschien komt er iets bij na Nieuwjaar. Dan kunnen we iets rechtzetten, dat deden we eerder al", verklaart hij aan Het Nieuwsblad. Al beseft hij dat in Europa niet kan wachten op eventuele aanwinsten. "Als je nu een misstap doet, is het voorbij voor ons. In de competitie staan we gezien het drukke programma en de omstandigheden op een aanvaardbare plaats."

VERMOEIDHEID
De kans dat Lagae of Van den Bergh aan de bak zullen moeten, wordt ook groter door de onduidelijkheid rond Vadis Odjidja en Hong. De twee middenvelders maakten vorig weekend al een vermoeide indruk en het is dus maar de vraag hoeveel minuten zij tegen Shamrock zullen aankunnen. Vanhaezebrouck zit dus met zorgen, zeker omdat er de eerste weken nog geen rustmoment aankomt. Zondag moet Gent dan immers alweer aan de bak, met een verplaatsing naar OHL in de competitie.

LEES OOK: 'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Heeft AA Gent versterking nodig?

Meest recent

'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

12
12
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

107
107
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

99
99
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

113
113
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

78
78
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

219
219
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

37
37
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

72
72
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

193
193
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

30
30
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

72
72
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

119
119
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

187
187
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

57
57
'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Cercle Brugge moet dit seizoen opnieuw knokken om het behoud te verzekeren in de Jupiler Pro League. ...

93
93
Knaltransfer Khalaili: makelaar reageert op geruchten

Union gaat zonder twijfel weer een hete transferzomer tegemoet. De landskampioen ziet elk jaar weer ...

46
46
Italianen doen boekje open over 'financieel zinkgat' Openda

Juventus krijgt zaterdag in de Serie A het bezoek van staartploeg Pisa en zal hopen dat het na een ...

110
110
Vermant voorspelt: raast Club door rest van competitie?

De titelstrijd in de Jupiler Pro League werd vorig weekend weer een beetje spannender. Leider Union ...

366
366
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer voor Club, Barça kiest nieuwe spits'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
KV Mechelen klaar voor oorlog: ambitieuze woorden

KV Mechelen staat met één been in Play-Off 1. Malinwa staat er plots zeer goed voor om ...

215
215
‘Marokko pakt uit met Spaanse legende vlak voor WK’

De Marokkaanse nationale ploeg verloor in de Afrika Cup in de finale van Senegal. Succescoach Walid ...

45
45
Oosting roept felle waarschuwing naar Antwerp

Royal Antwerp FC kent een wisselvallig seizoen. The Great Old keek even tegen degradatie aan, maar ...

224
224
Lavia krijgt gouden transferraad: zomers vertrek?

Romeo Lavia speelt al een tijdje bij Chelsea, maar zijn monstertransfer is nog geen succes gebleken. ...

103
103
Standard-icoon Mpoku stopt: meteen nieuwe uitdaging

Paul-José Mpoku kende hoogdagen bij Standard Luik, maar de afgelopen jaren is de middenvelder ...

77
77
Ordonez doet opvallende onthulling bij Club Brugge

Joel Ordonez werd al verschillende mercato’s in verband gebracht met een knaltransfer. Telkens ...

418
418

Meer sportnieuws