Vanhaezebrouck vraagt nu al om versterking

door
Vanhaezebrouck vraagt nu al om versterking

AA Gent kent niet zijn makkelijkste seizoen. Het staat voorlopig pas vijfde in de Jupiler Pro League, met zes punten achterstand op de top vier, en in de Conference League dreigt uitschakelig na een nul op zes tegen Djurgardens. De Buffalo's zullen daardoor donderdag moeten winnen op Shamrock Rovers om hun kansen gaaf te houden.


Hein Vanhaezebrouck moest echter alweer puzzelen om aan een volwaardige selectie te raken. De Gentse ziekenboeg zit overvol en daardoor moest de trainer piepkuikens Bram Lagae (18) en Rune Van den Bergh (19) meenemen naar Ierland, want anders kon hij maar vier veldspelers op de bank zetten. Daardoor is de kans ook reëel dat Vanhaezebrouck straks één van hen in de strijd zal moeten gooien.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Vanhaezebrouck hoopt dat hij straks nog versterking krijgt. "Hopelijk staan we steviger na het WK en misschien komt er iets bij na Nieuwjaar. Dan kunnen we iets rechtzetten, dat deden we eerder al", verklaart hij aan Het Nieuwsblad. Al beseft hij dat in Europa niet kan wachten op eventuele aanwinsten. "Als je nu een misstap doet, is het voorbij voor ons. In de competitie staan we gezien het drukke programma en de omstandigheden op een aanvaardbare plaats."

VERMOEIDHEID
De kans dat Lagae of Van den Bergh aan de bak zullen moeten, wordt ook groter door de onduidelijkheid rond Vadis Odjidja en Hong. De twee middenvelders maakten vorig weekend al een vermoeide indruk en het is dus maar de vraag hoeveel minuten zij tegen Shamrock zullen aankunnen. Vanhaezebrouck zit dus met zorgen, zeker omdat er de eerste weken nog geen rustmoment aankomt. Zondag moet Gent dan immers alweer aan de bak, met een verplaatsing naar OHL in de competitie.

LEES OOK: Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

Heeft AA Gent versterking nodig?

Meest recent

Anderlecht bevoordeeld? Hasi en De Mil bikkelen over dé fase

RSC Anderlecht is goed aan zijn tweede seizoenshelft begonnen. Paars-Wit plaatste zich donderdag ten ...

91
91
Romano bevestigt Club-transfer, 'geheime trip' Van den Bosch

De tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League staat in de startblokken. Maar ondertussen zijn de ...

72
72
Milan-Belgen vieren, Barça bekert verder na hemelse assist

Aan de top van de Italiaanse Serie A blijven de twee clubs uit Milaan mekaar amper iets toegeven. AC ...

26
26
Analisten geloven ogen niet bij sleutelmoment Anderlecht-Gent

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van KAA Gent voor de halve finales van de beker, ...

348
348
Met dank aan arbitrage: Anderlecht voorbij Gent naar halve finales

De halve finalisten in de Croky Cup zijn gekend. Zo heeft ook RSC Anderlecht zich donderdag ...

403
403
'Sensatie! Barça én Real zetten zinnen op Jonge Duivel'

Nu de zogenaamde 'Gouden Generatie' stilaan is uitgedoofd, is het aantal Belgen aan de absolute top ...

133
133
'Totaalakkoord bereikt: tweede wintertransfer Club Brugge'

Bij Club Brugge blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de wintermercato. ...

273
273
Volgende vertrekker bij Gent, leegloop Westerlo blijft duren

Vrijdagavond is het zover, dan trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterstop weer op ...

88
88
Bekergelukje voor Anderlecht? Hein fileert strafschopfase

In de Croky Cup stond donderdagavond de laatste kwartfinale op het programma. Het werd een ...

576
576
Standard pakt uit: eerste aanwinst binnen, stunttransfer nabij

Standard heeft zijn eerste aanwinst van de wintermercato beet. Zoals verwacht kondigden de Rouches ...

122
122
Bizar beeld: Anderlecht-Gent met vertraging van start

Donderdagavond strijden RSC Anderlecht en KAA Gent om het laatste ticket voor de halve finales van ...

129
129
‘Club Brugge zwicht: winterknaller roept grote vragen op’

Club Brugge twijfelt niet langer en zet door. Maar net die eerste winterknaller roept intern vragen ...

373
373
Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

127
127
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

431
431
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

153
153
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

565
565
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

644
644
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

216
216
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

530
530
Woorden van Snelders zinderen na in rechtbank

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

81
81
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

204
204
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

920
920
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

53
53
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

752
752
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

373
373

Meer sportnieuws