Vanhaezebrouck vraagt nu al om versterking

door
Vanhaezebrouck vraagt nu al om versterking

AA Gent kent niet zijn makkelijkste seizoen. Het staat voorlopig pas vijfde in de Jupiler Pro League, met zes punten achterstand op de top vier, en in de Conference League dreigt uitschakelig na een nul op zes tegen Djurgardens. De Buffalo's zullen daardoor donderdag moeten winnen op Shamrock Rovers om hun kansen gaaf te houden.


Hein Vanhaezebrouck moest echter alweer puzzelen om aan een volwaardige selectie te raken. De Gentse ziekenboeg zit overvol en daardoor moest de trainer piepkuikens Bram Lagae (18) en Rune Van den Bergh (19) meenemen naar Ierland, want anders kon hij maar vier veldspelers op de bank zetten. Daardoor is de kans ook reëel dat Vanhaezebrouck straks één van hen in de strijd zal moeten gooien.

Het hoeft dan ook niet te verbazen dat Vanhaezebrouck hoopt dat hij straks nog versterking krijgt. "Hopelijk staan we steviger na het WK en misschien komt er iets bij na Nieuwjaar. Dan kunnen we iets rechtzetten, dat deden we eerder al", verklaart hij aan Het Nieuwsblad. Al beseft hij dat in Europa niet kan wachten op eventuele aanwinsten. "Als je nu een misstap doet, is het voorbij voor ons. In de competitie staan we gezien het drukke programma en de omstandigheden op een aanvaardbare plaats."

VERMOEIDHEID
De kans dat Lagae of Van den Bergh aan de bak zullen moeten, wordt ook groter door de onduidelijkheid rond Vadis Odjidja en Hong. De twee middenvelders maakten vorig weekend al een vermoeide indruk en het is dus maar de vraag hoeveel minuten zij tegen Shamrock zullen aankunnen. Vanhaezebrouck zit dus met zorgen, zeker omdat er de eerste weken nog geen rustmoment aankomt. Zondag moet Gent dan immers alweer aan de bak, met een verplaatsing naar OHL in de competitie.

LEES OOK: Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Heeft AA Gent versterking nodig?

Meest recent

Radja Boom Boom: Nainggolan pegelt Lokeren voorbij Jong Gent

In de Challenger Pro League heeft KSC Lokeren beslag gelegd op de achtste plaats in het klassement. ...

8
8
Ultieme revanche KV Mechelen: vroeg doelpunt nekt Charleroi

KV Mechelen heeft zondagmiddag op gepaste wijze revanche genomen voor de bekeruitschakeling. In een ...

19
19
Westerlo-Anderlecht: Hasi gooit middenveld overhoop

RSC Anderlecht krijgt zondagnamiddag een uitgelezen kans om tweede te worden in de Jupiler Pro ...

104
104
Smets: "Hij is één van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond uit de beker van België na verlengingen tegen RSC Anderlecht. ...

47
47
'Verhaeghe niet tevreden: spanning bij management Club'

Slechts enkele dagen na de bekerkwalificatie in Leuven, kreeg Club Brugge een nieuwe tegenvaller te ...

458
458
Vader Yamal wéér in opspraak: security moet ingrijpen

Lamine Yamal is één van de grootste voetbaltalenten ter wereld en heeft het potentieel ...

56
56
Eén zware terugval bij Anderlecht: basisplaats in gevaar

RSC Anderlecht blijft de goede resultaten opstapelen en kan zondagavond opnieuw een uitstekende zaak ...

338
338
Enorme JPL-verrassing: "Maar beginnen weer vanaf nul"

Enkele weken geleden gaf niemand nog een stuiver voor de kansen van FCV Dender om de laatste plaats ...

134
134
Kansje voor Club? Arsenal met extra domper naar Brugge

De 3-2-nederlaag op STVV was niet bepaald een geslaagde generale repetitie voor Club Brugge op het ...

170
170
Straf werk! Antwerp deelt ultieme teaser voor opening tribune

In de Jupiler Pro League zijn de ogen zondagavond gericht op Deurne-Noord. Antwerp FC krijgt dan ...

208
208
Struikelblok Duivels: "Dan heb je niets te zoeken op WK"

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn gedurende de groepsfase van het WK 2026. Tijdens de ...

306
306
TRANSFERUURTJE: 'Extra jackpot Club, toptransfer Karetsas'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

185
185
Hubert lijnrecht tegenover Leko en co: “Bizarre controverse”

Union SG en KAA Gent deelden de punten, maar toch waren het de Buffalo’s die zich bestolen ...

170
170
Vetlesen briest: groot probleem voor Club Brugge

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. In de competitie kampen Nicky Hayen en consorten ...

380
380
Opvallende terugkeer bij Anderlecht? “Altijd mijn droom”

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Westerlo. Paars-Wit zit in een goede flow en kan weer een ...

306
306
‘Ramos wil naar WK: sensationele Europese comeback’

Sergio Ramos is al een tijdje naar de achtergrond verdwenen, maar een Europese terugkeer van de ...

89
89
Atalanta in shock: De Ketelaere volledig door het lint

Atalanta kreeg in de Serie A een verrassende mokerslag. Hellas Verona won met 3-1 en vooral voor ...

164
164
Crisis bij Club Brugge? Hayen reageert verrassend

Club Brugge verloor in het slot van Sint-Truiden VV en zag de Kanaries zo naar de tweede plaats ...

337
337
Oosting pakt uit met opvallende KRC Genk-uitspraak

Royal Antwerp FC neemt het op tegen KRC Genk. De Great Old hoopt zijn nieuwe tribune in te weiden ...

305
305
'Kompany diep geraakt: City-droom spat uiteen'

Voor Vincent Kompany is Manchester City nog altijd de club van zijn leven. Jarenlang leek het bijna ...

263
263
Hubert ontkent 'probleem': "Ben ik het niet mee eens"

Union SG heeft het moeilijker en moeilijker om resultaten over de streep te trekken. Tegen Zulte ...

54
54
Emotionele klap: breuk Amy raakt Wesley Sonck diep

Amy Sonck verraste haar volgers met nieuws over een onverwachte breuk, maar achter de schermen was ...

203
203
Hayen ontdekt 'nieuw' wapen bij Club Brugge

Club Brugge verloor weer en pakt zo een 3 op 12. Het zakt stilaan weg in de Jupiler Pro League. ...

454
454
Hasi met 'ongeziene' weelde: duo terug in de ploeg?

RSC Anderlecht is bijzonder goed bezig. Besnik Hasi heeft de richtinggevende matchen tegen Union SG ...

238
238
‘Club Brugge steelt transfershow: 8,5M voor toptarget’

Club Brugge lijkt klaar om zot te doen op de mercato voor een 18-jarige middenvelder uit de ...

460
460

Meer sportnieuws