Refaelov komt terug op akkefietje met Hoedt

574 stemmen
Refaelov komt terug op akkefietje met Hoedt

Anderlecht beleefde zondag een nieuw dieptepunt op Sclessin, waar de wedstrijd stilgelegd werd bij een 3-1-stand. De fans van Paars-Wit schopten immers keet uit protest tegen de tegenvallende resultaten, die uiteindelijk ook de kop kostten aan Felice Mazzu. De trainer kreeg de trein niet meer op de rails en dat werd zondag ook geïllustreerd door een nieuw incident.


Het kwam immers tot openlijke ruzie tussen Wesley Hoedt en Lior Refaelov toen die laatste gewisseld werd. Refaelov wendde zich tot zijn ploegmaat met een vinger op de lippen en leek hem daarna ook nog een aantal verwensingen toe te schreeuwen. Dat was wellicht een reactie op iets wat Hoedt gezegd had, maar het is niet helemaal duidelijk wat er precies gebeurd is.

Refaelov geeft in ieder geval wel aan dat de discussie geen sporen nagelaten heeft. "Zo'n akkefietje zoals dat met Hoedt, kan niet meer", geeft hij wel toe bij Het Laatste Nieuws. "We moeten elkaar respecteren, maar we nemen dat niet mee naar de kleedkamer de dagen nadien. We zijn opnieuw volledig geconcentreerd op wedstrijden winnen."

NIEUWE START
Hij kwam ook terug op het ontslag van Mazzu. "Dit is een nieuwe start, het was nodig ook. Maar het was niet wat we wilden", stelde hij. "We wilden altijd al het beste voor Anderlecht, maar 't is niet gelukt. Het is de eerste keer dat ik ook zelf in zo'n situatie terechtkom. Het is nu tijd om op te staan. Tijd om te stoppen met elkaar met de vinger te wijzen. We moeten deze nieuwe start omarmen, we moeten positief en goed voetbal spelen. Iedereen weet dat we kwaliteit hebben, het zal nu zaak zijn om er een hechte ploeg van te smeden."

LEES OOK: Anderlecht krijgt énorme buitenkans op ex-kampioenenmaker

Zullen we snel beterschap zien bij Anderlecht?

Meest recent

STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

48
48
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

45
45
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

71
71
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

37
37
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

55
55
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

86
86
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

65
65
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

69
69
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

344
344
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

98
98
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop bij Club, Genk verliest El Ouahdi'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

109
109
Vanaken slaat op tafel na titel: WK-boodschap voor Garcia

Hans Vanaken is alwéér de grote man bij Club Brugge. De middenvelder was dit seizoen ...

244
244
Engeland ontploft: Tuchel laat sterren thuis en slaat terug

Het WK is nog niet begonnen of er is al een grote rel in Engeland. Eerder kwam het nieuws al naar ...

147
147
Mechele verrast Club Brugge met straffe toekomsttaal

Club Brugge is kampioen na een zenuwslopend einde van speeldag 39. Blauw-Zwart speelde 2-2 gelijk ...

342
342
Roef verbaast met duidelijke belofte aan KAA Gent-fans

KAA Gent speelde 0-0 gelijk tegen Union SG en staat op de vijfde plek in de Champions Play-Offs. De ...

202
202
Godts clasht zwaar in Nederland: scheldtirade en géén hand

Mika Godts kende een ongelooflijk seizoen bij Ajax. De buitenspeler was de grote man in een minder ...

151
151
Vandenbempt snoeihard na ontknoping Play-Offs

Club Brugge is kampioen. Blauw-Zwart kan een tweede ster naast het logo zetten na een ongelooflijke ...

425
425
Vrancken over toptransfer: "Hij is de volgende"

STVV is al een tijdje zeker van de derde plaats en dus gaat de riem er bij de Kanaries al een beetje ...

134
134
Na titel meteen eerste vertrekker bevestigd bij Club Brugge

Bij Club Brugge zullen ze vrijdagochtend wakker geworden zijn met stevige katers, want de landstitel ...

319
319
'Bom in Engeland: Tuchel laat 3 vedetten uit WK-selectie'

Ten laatste op 2 juni moeten alle WK-selecties bekend gemaakt worden, maar de meeste landen hakken ...

136
136
Emotionele Verhaeghe: "Hij is de beste Club-speler ooit"

Club Brugge legde zichzelf de voorbije maanden heel wat druk op, want het moest absoluut kampioen ...

302
302
Union reageert sportief na titel van Club Brugge

De titelstrijd werd donderdagavond definitief beslecht. Union koesterde al geen hoop meer na de ...

252
252
'Anderlecht mengt zich in strijd voor gegeerde winger'

Anderlecht heeft zich donderdag verzekerd van de vierde plaats en het bijhorende ticket voor de ...

334
334
Nieuw pijnlijk Kanga-moment: De Mil geeft verklaring

De voorbije weken zat het er al bovenarms op tussen Wilfried Kanga en de fans van AA Gent. De soap ...

130
130

Meer sportnieuws