Refaelov komt terug op akkefietje met Hoedt

door
Refaelov komt terug op akkefietje met Hoedt

Anderlecht beleefde zondag een nieuw dieptepunt op Sclessin, waar de wedstrijd stilgelegd werd bij een 3-1-stand. De fans van Paars-Wit schopten immers keet uit protest tegen de tegenvallende resultaten, die uiteindelijk ook de kop kostten aan Felice Mazzu. De trainer kreeg de trein niet meer op de rails en dat werd zondag ook geïllustreerd door een nieuw incident.


Het kwam immers tot openlijke ruzie tussen Wesley Hoedt en Lior Refaelov toen die laatste gewisseld werd. Refaelov wendde zich tot zijn ploegmaat met een vinger op de lippen en leek hem daarna ook nog een aantal verwensingen toe te schreeuwen. Dat was wellicht een reactie op iets wat Hoedt gezegd had, maar het is niet helemaal duidelijk wat er precies gebeurd is.

Refaelov geeft in ieder geval wel aan dat de discussie geen sporen nagelaten heeft. "Zo'n akkefietje zoals dat met Hoedt, kan niet meer", geeft hij wel toe bij Het Laatste Nieuws. "We moeten elkaar respecteren, maar we nemen dat niet mee naar de kleedkamer de dagen nadien. We zijn opnieuw volledig geconcentreerd op wedstrijden winnen."

NIEUWE START
Hij kwam ook terug op het ontslag van Mazzu. "Dit is een nieuwe start, het was nodig ook. Maar het was niet wat we wilden", stelde hij. "We wilden altijd al het beste voor Anderlecht, maar 't is niet gelukt. Het is de eerste keer dat ik ook zelf in zo'n situatie terechtkom. Het is nu tijd om op te staan. Tijd om te stoppen met elkaar met de vinger te wijzen. We moeten deze nieuwe start omarmen, we moeten positief en goed voetbal spelen. Iedereen weet dat we kwaliteit hebben, het zal nu zaak zijn om er een hechte ploeg van te smeden."

LEES OOK: Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Zullen we snel beterschap zien bij Anderlecht?

Meest recent

Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

23
23
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

23
23
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

93
93
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

105
105
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

95
95
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

49
49
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

538
538
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

345
345
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

22
22
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

66
66
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

83
83
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

489
489
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

388
388
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

145
145
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

44
44
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

105
105
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

109
109
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

384
384
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

281
281
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

380
380
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

493
493
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

54
54
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

313
313
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

353
353

Meer sportnieuws