Refaelov komt terug op akkefietje met Hoedt

door
Refaelov komt terug op akkefietje met Hoedt

Anderlecht beleefde zondag een nieuw dieptepunt op Sclessin, waar de wedstrijd stilgelegd werd bij een 3-1-stand. De fans van Paars-Wit schopten immers keet uit protest tegen de tegenvallende resultaten, die uiteindelijk ook de kop kostten aan Felice Mazzu. De trainer kreeg de trein niet meer op de rails en dat werd zondag ook geïllustreerd door een nieuw incident.


Het kwam immers tot openlijke ruzie tussen Wesley Hoedt en Lior Refaelov toen die laatste gewisseld werd. Refaelov wendde zich tot zijn ploegmaat met een vinger op de lippen en leek hem daarna ook nog een aantal verwensingen toe te schreeuwen. Dat was wellicht een reactie op iets wat Hoedt gezegd had, maar het is niet helemaal duidelijk wat er precies gebeurd is.

Refaelov geeft in ieder geval wel aan dat de discussie geen sporen nagelaten heeft. "Zo'n akkefietje zoals dat met Hoedt, kan niet meer", geeft hij wel toe bij Het Laatste Nieuws. "We moeten elkaar respecteren, maar we nemen dat niet mee naar de kleedkamer de dagen nadien. We zijn opnieuw volledig geconcentreerd op wedstrijden winnen."

NIEUWE START
Hij kwam ook terug op het ontslag van Mazzu. "Dit is een nieuwe start, het was nodig ook. Maar het was niet wat we wilden", stelde hij. "We wilden altijd al het beste voor Anderlecht, maar 't is niet gelukt. Het is de eerste keer dat ik ook zelf in zo'n situatie terechtkom. Het is nu tijd om op te staan. Tijd om te stoppen met elkaar met de vinger te wijzen. We moeten deze nieuwe start omarmen, we moeten positief en goed voetbal spelen. Iedereen weet dat we kwaliteit hebben, het zal nu zaak zijn om er een hechte ploeg van te smeden."

LEES OOK: Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

Zullen we snel beterschap zien bij Anderlecht?

Meest recent

Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

0
0
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

32
32
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

62
62
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

44
44
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

37
37
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

75
75
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

250
250
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

163
163
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

239
239
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

97
97
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

180
180
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

249
249
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

533
533
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

217
217
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

194
194
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

107
107
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

388
388
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

302
302
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

292
292
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

442
442
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

98
98
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

195
195
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1301
1301
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

104
104
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

144
144

Meer sportnieuws