'Tielemans krijgt transferdomper'

door
'Tielemans krijgt transferdomper'

Youri Tielemans beleeft een moeilijk seizoen. Iedereen verwachtte dat de Rode Duivel in de zomer een transfer zou maken, maar hij raakte uiteindelijk niet weg bij Leicester City. Dat begon dan ook nog eens rampzalig aan het seizoen en kampeert in de kelder van de Premier League. Er lijkt wel beterschap op komst, want vorig weekend werd er nog met 0-4 gewonnen bij Wolves, onder meer dankzij een knappe goal van Tielemans.


De 25-jarige lijkt desondanks wel aan zijn laatste maanden bezig te zijn in het King Power Stadium. Als hij in januari niet vertrekt, dan lijkt hij ten laatste volgende zomer een transfer te gaan maken. Dan is Tielemans immers einde contract bij Leicester en kan hij dus gratis de overstap maken naar een andere club. Zijn bestemming is nog niet duidelijk, maar Arsenal wordt wel al maandenlang naar voor geschoven als een voorname kandidaat.

Het lijkt er echter alsmaar minder op dat de Gunners zich nog zullen mengen in de strijd voor Tielemans. Volgens The Sun wil Arsenal in januari de markt opgaan om zich verder te versterken, in de hoop de goed vorm van het seizoensbegin vast te kunnen houden en voor de eerste keer sinds 2004 nog eens de titel binnen te halen. Daarbij zouden ze ook een extra middenvelder willen halen, maar de naam van Tielemans valt niet.

TALENT
Ook de naam van Douglas Luiz, op wie Arsenal eind augustus nog aasde, is van het lijstje geschrapt. De Braziliaan verlengde onlangs immers zijn contract bij Aston Villa. Arsenal zou dan maar doorschakelen naar een landgenoot van Luiz, want het zou Danilo willen binnenhalen. De 21-jarige gooit hoge ogen bij Palmeiras en werd ook al opgeroepen voor de Braziliaanse nationale ploeg. Arsenal zou zo'n 30 miljoen euro veil hebben en denkt in januari het talent binnen te kunnen halen omdat het seizoen in Brazilië er dan opzit. Daarnaast zouden ze ook nog een extra flankaanvaller willen, waarvoor Yeremy Pino (Villarreal) en Mykhaylo Mudryk (Shakhtar Donetsk) de opties zijn.

Zal Tielemans in januari al een nieuwe club vinden?

Meest recent

Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

10
10
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

83
83
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

118
118
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

51
51
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

25
25
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

126
126
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

73
73
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

58
58
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

84
84
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

37
37
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

207
207
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

236
236
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

226
226
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

187
187
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

295
295
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

319
319
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

413
413
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

706
706
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

492
492
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

120
120
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

73
73
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

199
199
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

378
378
'STVV slaat fraaie transferslag bij Beerschot'

Halfweg het seizoen blijkt STVV dé revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries prijken ...

316
316
'Soap escaleert: Nainggolan en Lokeren op ramkoers'

Er zal deze maand in de Challenger Pro League ongetwijfeld heel wat bewegen. Het meest besproken ...

316
316

Meer sportnieuws