'Tielemans krijgt transferdomper'

door
'Tielemans krijgt transferdomper'

Youri Tielemans beleeft een moeilijk seizoen. Iedereen verwachtte dat de Rode Duivel in de zomer een transfer zou maken, maar hij raakte uiteindelijk niet weg bij Leicester City. Dat begon dan ook nog eens rampzalig aan het seizoen en kampeert in de kelder van de Premier League. Er lijkt wel beterschap op komst, want vorig weekend werd er nog met 0-4 gewonnen bij Wolves, onder meer dankzij een knappe goal van Tielemans.


De 25-jarige lijkt desondanks wel aan zijn laatste maanden bezig te zijn in het King Power Stadium. Als hij in januari niet vertrekt, dan lijkt hij ten laatste volgende zomer een transfer te gaan maken. Dan is Tielemans immers einde contract bij Leicester en kan hij dus gratis de overstap maken naar een andere club. Zijn bestemming is nog niet duidelijk, maar Arsenal wordt wel al maandenlang naar voor geschoven als een voorname kandidaat.

Het lijkt er echter alsmaar minder op dat de Gunners zich nog zullen mengen in de strijd voor Tielemans. Volgens The Sun wil Arsenal in januari de markt opgaan om zich verder te versterken, in de hoop de goed vorm van het seizoensbegin vast te kunnen houden en voor de eerste keer sinds 2004 nog eens de titel binnen te halen. Daarbij zouden ze ook een extra middenvelder willen halen, maar de naam van Tielemans valt niet.

TALENT
Ook de naam van Douglas Luiz, op wie Arsenal eind augustus nog aasde, is van het lijstje geschrapt. De Braziliaan verlengde onlangs immers zijn contract bij Aston Villa. Arsenal zou dan maar doorschakelen naar een landgenoot van Luiz, want het zou Danilo willen binnenhalen. De 21-jarige gooit hoge ogen bij Palmeiras en werd ook al opgeroepen voor de Braziliaanse nationale ploeg. Arsenal zou zo'n 30 miljoen euro veil hebben en denkt in januari het talent binnen te kunnen halen omdat het seizoen in Brazilië er dan opzit. Daarnaast zouden ze ook nog een extra flankaanvaller willen, waarvoor Yeremy Pino (Villarreal) en Mykhaylo Mudryk (Shakhtar Donetsk) de opties zijn.

LEES OOK: 'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Zal Tielemans in januari al een nieuwe club vinden?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

1
1
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

7
7
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

19
19
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

13
13
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

17
17
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

92
92
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

43
43
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

22
22
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

134
134
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

24
24
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

513
513
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

224
224
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

181
181
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

86
86
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

101
101
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

56
56
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

100
100
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

661
661
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

174
174
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

316
316
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

665
665
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

276
276
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

94
94
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

144
144

Meer sportnieuws