TRANSFERUURTJE: 'Bekende aangeboden bij RSCA, Real dokt 150 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bekende aangeboden bij RSCA, Real dokt 150 miljoen'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

RSCA Anderlecht ontsloeg maandag Felice Mazzu. De recordkampioen moet op zoek naar een vervanger. Ondanks de penibele situatie van RSCA, is er aan kandidaten alvast geen gebrek. Zo weet Het Nieuwsblad dat onder meer Jess Thorup (ex-Gent en -Genk) al werd aangeboden. Bij La Dernière Heure weet men dan weer dat ook de piste Hernan Losada onderzocht werd, maar daar werd voorlopig geen vervolg aan gegeven.

BUITENLAND

Door zijn transfervrije status eind dit seizoen is Youri Tielemans gegeerd wild. De Belg schermt al enige tijd met de interesse van Arsenal, maar mag volgens Calciomercato ook Juventus aan zijn lijstje toevoegen. Bij de Bianconeri wordt al enkele jaren naar een vaste kracht op het middenveld gezocht, en in die zoektocht zijn ze uitgekomen bij Tielemans. Juve zou in januari al een poging willen doen.

Leandro Trossard lijkt klaar voor een toptransfer. De Limburger werd eerder al gelinkt aan een overgang naar Chelsea FC. Maar ook Arsenal wordt genoemd bij Football Insiders door Kevin Campbell. Volgens Campbell zou Trossard een ideale aanwinst zijn voor zijn ex-club.

Cristiano Ronaldo lijkt Manchester United in januari mogelijk te gaan verlaten. Moest het zover komen, zal de club wel een vervanger moeten halen. Ronaldo's landgenoot Joao Félix werd al genoemd. Maar volgens The Mirror mikt Erik Ten Hag op een ander profiel.Hij wil een echte diepe spits met een neus voor doelpunten. Op het verlanglijstje staan alvast een drietal namen: Jonathan David (Lille OSC), Patrik Schick (Bayer Leverkusen) en Moussa Dembélé (Olympique Lyon).

Real Madrid zou concrete interesse tonen in Jude Bellingham. Volgens Relevo maakt de Koninklijke ook een goede kans. Bellingham zou namelijk hebben aangegeven dat hij zelf een vertrek naar het Estadio Santiago Bernabeu verkiest. Ook Engelse bronnen melden dat de Madrilenen er goed voor staan. Er moet wel nog een akkoord met Dortmund gevonden worden. De Duitsers zouden het liefst 150 miljoen euro verlangen. Concurrentie is er naar verluidt van alle grote Premier League-clubs.

LEES OOK: “Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Wie zou de beste coach zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

8
8
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

38
38
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

71
71
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

46
46
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

79
79
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

94
94
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

135
135
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

139
139
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

148
148
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

287
287
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

202
202
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

330
330
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

148
148
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

160
160
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

96
96
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

217
217
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

832
832
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

216
216
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

556
556
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

377
377
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

218
218
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

274
274
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

169
169
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

546
546
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

403
403

Meer sportnieuws