TRANSFERUURTJE: 'Bekende aangeboden bij RSCA, Real dokt 150 miljoen'

1027 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Bekende aangeboden bij RSCA, Real dokt 150 miljoen'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

RSCA Anderlecht ontsloeg maandag Felice Mazzu. De recordkampioen moet op zoek naar een vervanger. Ondanks de penibele situatie van RSCA, is er aan kandidaten alvast geen gebrek. Zo weet Het Nieuwsblad dat onder meer Jess Thorup (ex-Gent en -Genk) al werd aangeboden. Bij La Dernière Heure weet men dan weer dat ook de piste Hernan Losada onderzocht werd, maar daar werd voorlopig geen vervolg aan gegeven.

BUITENLAND

Door zijn transfervrije status eind dit seizoen is Youri Tielemans gegeerd wild. De Belg schermt al enige tijd met de interesse van Arsenal, maar mag volgens Calciomercato ook Juventus aan zijn lijstje toevoegen. Bij de Bianconeri wordt al enkele jaren naar een vaste kracht op het middenveld gezocht, en in die zoektocht zijn ze uitgekomen bij Tielemans. Juve zou in januari al een poging willen doen.

Leandro Trossard lijkt klaar voor een toptransfer. De Limburger werd eerder al gelinkt aan een overgang naar Chelsea FC. Maar ook Arsenal wordt genoemd bij Football Insiders door Kevin Campbell. Volgens Campbell zou Trossard een ideale aanwinst zijn voor zijn ex-club.

Cristiano Ronaldo lijkt Manchester United in januari mogelijk te gaan verlaten. Moest het zover komen, zal de club wel een vervanger moeten halen. Ronaldo's landgenoot Joao Félix werd al genoemd. Maar volgens The Mirror mikt Erik Ten Hag op een ander profiel.Hij wil een echte diepe spits met een neus voor doelpunten. Op het verlanglijstje staan alvast een drietal namen: Jonathan David (Lille OSC), Patrik Schick (Bayer Leverkusen) en Moussa Dembélé (Olympique Lyon).

Real Madrid zou concrete interesse tonen in Jude Bellingham. Volgens Relevo maakt de Koninklijke ook een goede kans. Bellingham zou namelijk hebben aangegeven dat hij zelf een vertrek naar het Estadio Santiago Bernabeu verkiest. Ook Engelse bronnen melden dat de Madrilenen er goed voor staan. Er moet wel nog een akkoord met Dortmund gevonden worden. De Duitsers zouden het liefst 150 miljoen euro verlangen. Concurrentie is er naar verluidt van alle grote Premier League-clubs.

LEES OOK: Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Wie zou de beste coach zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Sporting Hasselt plant twee absolute knaltransfers

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Challenger Pro League. De club haalde al de nodige ...

0
0
'Anderlecht speurt rond: één piste geen optie'

RSC Anderlecht gaat op zoek naar versterking. Op de sociale media ‘dromen’ bepaalde fans ...

91
91
Zuid-Korea lacht: het (on)gelijk van KRC Genk

Zuid-Korea opent zijn WK met een duel tegen Tsjechië. De Zuid-Koreanen hebben een elftal dat ...

32
32
Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

32
32
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

268
268
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

130
130
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

113
113
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

361
361
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

182
182
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

206
206
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

378
378
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

674
674
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

312
312
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3534
3534
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

66
66
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

81
81
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

60
60
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

212
212
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

71
71
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

236
236
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

210
210
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108

Meer sportnieuws