TRANSFERUURTJE: 'Bekende aangeboden bij RSCA, Real dokt 150 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bekende aangeboden bij RSCA, Real dokt 150 miljoen'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

RSCA Anderlecht ontsloeg maandag Felice Mazzu. De recordkampioen moet op zoek naar een vervanger. Ondanks de penibele situatie van RSCA, is er aan kandidaten alvast geen gebrek. Zo weet Het Nieuwsblad dat onder meer Jess Thorup (ex-Gent en -Genk) al werd aangeboden. Bij La Dernière Heure weet men dan weer dat ook de piste Hernan Losada onderzocht werd, maar daar werd voorlopig geen vervolg aan gegeven.

BUITENLAND

Door zijn transfervrije status eind dit seizoen is Youri Tielemans gegeerd wild. De Belg schermt al enige tijd met de interesse van Arsenal, maar mag volgens Calciomercato ook Juventus aan zijn lijstje toevoegen. Bij de Bianconeri wordt al enkele jaren naar een vaste kracht op het middenveld gezocht, en in die zoektocht zijn ze uitgekomen bij Tielemans. Juve zou in januari al een poging willen doen.

Leandro Trossard lijkt klaar voor een toptransfer. De Limburger werd eerder al gelinkt aan een overgang naar Chelsea FC. Maar ook Arsenal wordt genoemd bij Football Insiders door Kevin Campbell. Volgens Campbell zou Trossard een ideale aanwinst zijn voor zijn ex-club.

Cristiano Ronaldo lijkt Manchester United in januari mogelijk te gaan verlaten. Moest het zover komen, zal de club wel een vervanger moeten halen. Ronaldo's landgenoot Joao Félix werd al genoemd. Maar volgens The Mirror mikt Erik Ten Hag op een ander profiel.Hij wil een echte diepe spits met een neus voor doelpunten. Op het verlanglijstje staan alvast een drietal namen: Jonathan David (Lille OSC), Patrik Schick (Bayer Leverkusen) en Moussa Dembélé (Olympique Lyon).

Real Madrid zou concrete interesse tonen in Jude Bellingham. Volgens Relevo maakt de Koninklijke ook een goede kans. Bellingham zou namelijk hebben aangegeven dat hij zelf een vertrek naar het Estadio Santiago Bernabeu verkiest. Ook Engelse bronnen melden dat de Madrilenen er goed voor staan. Er moet wel nog een akkoord met Dortmund gevonden worden. De Duitsers zouden het liefst 150 miljoen euro verlangen. Concurrentie is er naar verluidt van alle grote Premier League-clubs.

LEES OOK: Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Wie zou de beste coach zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Anderlecht in dubio: Sardella out voor bekerfinale?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

0
0
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

62
62
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

67
67
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

253
253
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

184
184
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

88
88
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

235
235
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

41
41
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

123
123
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

112
112
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

68
68
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

247
247
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

243
243
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

396
396
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

58
58
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

184
184
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

89
89
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

88
88
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

310
310
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

139
139
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

513
513
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

199
199
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

101
101
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

461
461
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

20
20

Meer sportnieuws