TRANSFERUURTJE: 'Bekende aangeboden bij RSCA, Real dokt 150 miljoen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Bekende aangeboden bij RSCA, Real dokt 150 miljoen'

De WK-eindronde in Qatar staat voor de deur, maar ook de winterse mercato nadert met rasse schreden. Heel wat clubs uit binnen- en buitenland zijn dan ook volop bezig met hun transferplannen te ontrollen, terwijl ook de nodige trainerswissels op punt staan. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

RSCA Anderlecht ontsloeg maandag Felice Mazzu. De recordkampioen moet op zoek naar een vervanger. Ondanks de penibele situatie van RSCA, is er aan kandidaten alvast geen gebrek. Zo weet Het Nieuwsblad dat onder meer Jess Thorup (ex-Gent en -Genk) al werd aangeboden. Bij La Dernière Heure weet men dan weer dat ook de piste Hernan Losada onderzocht werd, maar daar werd voorlopig geen vervolg aan gegeven.

BUITENLAND

Door zijn transfervrije status eind dit seizoen is Youri Tielemans gegeerd wild. De Belg schermt al enige tijd met de interesse van Arsenal, maar mag volgens Calciomercato ook Juventus aan zijn lijstje toevoegen. Bij de Bianconeri wordt al enkele jaren naar een vaste kracht op het middenveld gezocht, en in die zoektocht zijn ze uitgekomen bij Tielemans. Juve zou in januari al een poging willen doen.

Leandro Trossard lijkt klaar voor een toptransfer. De Limburger werd eerder al gelinkt aan een overgang naar Chelsea FC. Maar ook Arsenal wordt genoemd bij Football Insiders door Kevin Campbell. Volgens Campbell zou Trossard een ideale aanwinst zijn voor zijn ex-club.

Cristiano Ronaldo lijkt Manchester United in januari mogelijk te gaan verlaten. Moest het zover komen, zal de club wel een vervanger moeten halen. Ronaldo's landgenoot Joao Félix werd al genoemd. Maar volgens The Mirror mikt Erik Ten Hag op een ander profiel.Hij wil een echte diepe spits met een neus voor doelpunten. Op het verlanglijstje staan alvast een drietal namen: Jonathan David (Lille OSC), Patrik Schick (Bayer Leverkusen) en Moussa Dembélé (Olympique Lyon).

Real Madrid zou concrete interesse tonen in Jude Bellingham. Volgens Relevo maakt de Koninklijke ook een goede kans. Bellingham zou namelijk hebben aangegeven dat hij zelf een vertrek naar het Estadio Santiago Bernabeu verkiest. Ook Engelse bronnen melden dat de Madrilenen er goed voor staan. Er moet wel nog een akkoord met Dortmund gevonden worden. De Duitsers zouden het liefst 150 miljoen euro verlangen. Concurrentie is er naar verluidt van alle grote Premier League-clubs.

LEES OOK: ‘Leko slikt direct dubbele opdoffer, uitsluitsel Mignolet’

Wie zou de beste coach zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Mannaert: "Het is wellicht hun laatste eindtoernooi"

Iedereen bij de Rode Duivels kijkt nu al uit naar het WK 2026. De Belgen willen de wereld nog eens ...

28
28
STVV komt met prachtige actie voor voorzitter Meekers

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar enkele maanden geleden kreeg de club alarmerend ...

0
0
'Anderlecht baalt: Ajax gaat met parel aan de haal'

Bij RSC Anderlecht loopt er tussen de U15 en U18 héél veel talent rond. Bepaalde ...

150
150
De Condé zet spelers op hun plaats na lek uit kleedkamer

Bij KRC Genk doen ze het zeer goed in Europa, waar ze tegen FC Midtjylland een volgende topzaak ...

179
179
Kompany spreekt over tragisch overlijden van De Boeck

Het grote nieuws deze week was op sportief vlak het ontslag van Nicky Hayen en de komst van Ivan ...

0
0
'AA Gent slaat toe en heeft nieuwe coach beet'

AA Gent werd op snelheid gepakt en zag Ivan Leko naar Club Brugge verkassen. De Buffalo's schakelden ...

738
738
Alweer weg bij bond? Mannaert dropt toekomsthint

In het begin van 2025 gooiden ze het bij de Rode Duivels over een volledig nieuwe boeg. Het aflopend ...

172
172
Smaakmaker Essevee via Africa Cup naar Premier League?

Zulte Waregem gaat door een moeilijke periode en heeft intussen al zes competitiematchen niet meer ...

65
65
'WK-plan Duivels: datum afreis bekend én grote naam mee'

Vorige week werd er geloot voor de groepsfase van het WK en de Rode Duivels mogen zeker niet klagen ...

72
72
'Duranville in vieze papieren: 2 clubs haken af'

Borussia Dortmund krijgt woensdagavond in de Champions League het bezoek van Bodø/Glimt, maar ...

129
129
Nieuwe JPL-waardes: explosies bij Genk, Anderlecht en Club

De wintermercato nadert met rasse schreden en dus vonden ze het bij Transfermarkt tijd om de ...

212
212
Anderlecht zwaait Neerpede-icoon na 27 jaar uit

Neerpede groeide in de voorbije decennia uit tot een begrip en met Nathan De Cat levede het dit ...

118
118
KV Mechelen mag eerste winteraanwinst nu al verwelkomen

KV Mechelen blijft het dit seizoen uitstekend doen. Malinwa legde vorig weekend Charleroi over de ...

97
97
Trainerswissel in Genk? De Condé en Fink reageren fel

KRC Genk beleefde alweer een tegenvallende week in eigen land, met eerst een pijnlijke uitschakeling ...

355
355
'Nieuwe twist in saga: De Mil meldt zich af in Charleroi'

Bij AA Gent werden ze deze week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Ivan Leko naar ...

315
315
TRANSFERUURTJE: 'Gent zoekt nieuwe coach, oude bekende terug bij Anderlecht?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

345
345
De Ketelaere glundert na rel: ferme sneer naar tegenstander

Charles De Ketelaere was afgelopen speeldag in de Serie A nog misnoegd omdat hij gewisseld werd bij ...

59
59
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

184
184
Knaltransfer Doku naar Real? “Vervanger van Vini Jr”

Jérémy Doku is dit seizoen on fire bij Manchester City. De buitenspeler is ...

236
236
Madou jubelt: Club Brugge troeft Anderlecht én Union af

Het zijn woelige tijden bij Club Brugge na het ontslag van Nicky Hayen en de aanstelling van Ivan ...

327
327
OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

OH Leuven speelt dit seizoen in de Champions League bij de vrouwen en ze doen het daar fantastisch. ...

72
72
Alderweireld lyrisch over topper USG: "Kan hoger niveau aan"

Union SG mag tot op heden tevreden zijn over de prestaties in de Champions League. De Brusselaars ...

76
76
'Anderlecht is gestart met 'Premier League-project''

Bij RSC Anderlecht kochten ze in 2025 heel veel spelers. Voorlopig laten een aantal jongens toch ...

294
294
Bestuur Club Brugge onder vuur: druk neemt enorm toe

Club Brugge heeft voor een serieuze bom in het Belgische voetbal gezorgd met het ontslag van Nicky ...

444
444
'Antwerp heeft verdediger beet, Anderlecht mikt hoog'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC mikken op talenten vanuit het buitenland. De twee Belgische ...

435
435

Meer sportnieuws