Vandenbempt ontneemt Anderlecht-fans alle hoop

door
Vandenbempt ontneemt Anderlecht-fans alle hoop

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe T1. Felice Mazzu werd maandag bedankt voor bewezen diensten. Robin Veldman zet een stapje hogerop van bij de RSCA Futures en zal voorlopig actief zijn als interim-trainer.


RSCA zal wel op zoek gaan naar een nieuwe T1. Verschillende namen doen al de ronde in de wandelgangen. Zo wordt de naam van Hernan Losada genoemd door Sacha Tavolieri. Nicolas Frutos zou zijn landgenoot moeten gaan bijstaan als assistent. Daarnaast werd ook Ivan Leko al genoemd, door VTM-journalist Jarno Bertho. Hoe dan ook: de nieuwe coach krijgt de zware opdracht om het zwalpende Anderlecht opnieuw tussen de mensen te brengen.

Peter Vandenbempt denkt bij Sporza dat daar voldoende tijd over zal moeten gaan. "Het is nog maar de vraag of een nieuwe trainer dit op middellange termijn kan oplossen. In 1,2,3 zal het zeker niet gebeuren", denkt hij. Niet meteen een hoopgevende boodschap voor de fans van Anderlecht, dus. Hij meent dat de club ook met twijfels zit: "Bij Anderlecht, denk ik, zijn ze daar misschien ook niet helemaal van overtuigd."

SPELERSKERN

Volgens Vandenbempt hebben de problemen van Paars-Wit gewoon ook te maken met de beschikbare spelers. "Specialisten hebben deze zomer al gezegd dat ze niet helemaal overtuigd waren van de kern. De prestaties van de vervangers voor mannen als Gomez en Zirkzee zijn een stuk minder dan verwacht. Op dit moment moet je zeker zeggen dat de kern kwalitatief minder sterk is dan vorig jaar", aldus Vandenbempt.

LEES OOK: Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

Heeft RSCA gewoon te weinig kwaliteit in de kern?

Meest recent

Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

3
3
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

35
35
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

100
100
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

75
75
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

58
58
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

41
41
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

128
128
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

118
118
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

119
119
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

15
15
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

281
281
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

282
282
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

103
103
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

546
546
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

80
80
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

215
215
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

233
233
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

95
95
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

531
531
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

537
537
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

155
155
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

52
52
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91

Meer sportnieuws