Vandenbempt ontneemt Anderlecht-fans alle hoop

door
Vandenbempt ontneemt Anderlecht-fans alle hoop

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe T1. Felice Mazzu werd maandag bedankt voor bewezen diensten. Robin Veldman zet een stapje hogerop van bij de RSCA Futures en zal voorlopig actief zijn als interim-trainer.


RSCA zal wel op zoek gaan naar een nieuwe T1. Verschillende namen doen al de ronde in de wandelgangen. Zo wordt de naam van Hernan Losada genoemd door Sacha Tavolieri. Nicolas Frutos zou zijn landgenoot moeten gaan bijstaan als assistent. Daarnaast werd ook Ivan Leko al genoemd, door VTM-journalist Jarno Bertho. Hoe dan ook: de nieuwe coach krijgt de zware opdracht om het zwalpende Anderlecht opnieuw tussen de mensen te brengen.

Peter Vandenbempt denkt bij Sporza dat daar voldoende tijd over zal moeten gaan. "Het is nog maar de vraag of een nieuwe trainer dit op middellange termijn kan oplossen. In 1,2,3 zal het zeker niet gebeuren", denkt hij. Niet meteen een hoopgevende boodschap voor de fans van Anderlecht, dus. Hij meent dat de club ook met twijfels zit: "Bij Anderlecht, denk ik, zijn ze daar misschien ook niet helemaal van overtuigd."

SPELERSKERN

Volgens Vandenbempt hebben de problemen van Paars-Wit gewoon ook te maken met de beschikbare spelers. "Specialisten hebben deze zomer al gezegd dat ze niet helemaal overtuigd waren van de kern. De prestaties van de vervangers voor mannen als Gomez en Zirkzee zijn een stuk minder dan verwacht. Op dit moment moet je zeker zeggen dat de kern kwalitatief minder sterk is dan vorig jaar", aldus Vandenbempt.

LEES OOK: Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

Heeft RSCA gewoon te weinig kwaliteit in de kern?

Meest recent

De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

0
0
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

7
7
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

46
46
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

61
61
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

63
63
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

36
36
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

579
579
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

18
18
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

35
35
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

66
66
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

168
168
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

95
95
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

46
46
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

64
64
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

33
33
Bayern op cruise control voorbij moedig 'Belgisch' Werder

Bayern München wist wat het namiddag moest doen op het veld van Werder Bremen: winnen. Borussia ...

36
36
"Anderlecht? Leuk, maar niet te vergelijken met Ajax"

RSC Anderlecht en Ajax zijn twee clubs die al jaren op de sukkel zijn, al is het in Amsterdam minder ...

117
117
Beerschot ruikt bloed: "Zou mooi zijn"

Beerschot neemt het vanavond op verplaatsing op tegen KV Kortrijk. Dat is een bijzonder belangrijk ...

168
168
'Antwerp zoekt geld: twee pistes worden plots genoemd'

Het is al héél lang geen geheim dat Royal Antwerp FC deels te koop staat. Een nieuwe ...

330
330
Boskamp gelooft in Anderlecht: "Zou goede keuze zijn"

Johan Boskamp was dertig jaar geleden trainer in een periode dat RSC Anderlecht de nummer ...

339
339
'Standard gaat strijd aan voor absolute knaltransfer'

Standard hoopt de top zes te halen, maar dat wordt bijzonder moeilijk. De Rouches kijken echter ook ...

141
141
'Kassa, kassa bij STVV: miljoenensom lonkt'

Bij STVV kennen ze een fantastisch seizoen, maar dat gaat ook gevolgen hebben. Het lijkt nu al vast ...

176
176
‘Jackpot voor Anderlecht: miljoenen als enorme meevaller’

RSC Anderlecht mag Jesper Fredberg mogelijk nog een bedankbriefje sturen. De kans bestaat dat ...

488
488
D-day voor Hoefkens: ontslag loert om de hoek

Carl Hoefkens staat voor een cruciale periode bij NAC Breda. De Belgische trainer moet vrezen voor ...

59
59
KRC Genk blijft scherp: "Dat moet nog beter"

KRC Genk overtuigde zeker niet altijd, maar wist wel met 2-3 te winnen op het veld van KV Mechelen. ...

136
136

Meer sportnieuws