'Anderlecht zet zinnen volop op oude bekende als T1'

door
'Anderlecht zet zinnen volop op oude bekende als T1'

RSC Anderlecht nam maandag afscheid van Felice Mazzu. De oefenmeester moest het geleg betalen na de zeer povere resultaten van Paars-Wit dit seizoen. De nederlaag op het veld van Standard bleek uiteindelijk de zwanenzang van Mazzu. Robin Veldman, tot voor kort aan de slag bij de RSCA Futures, neemt tijdelijk over als interim-trainer.


De bedoeling is echter dat er in de nabije toekomst een nieuwe naam wordt voorgesteld als nieuwe T1 van de recordkampioen. Verschillende namen doen al de ronde. VTM-journalist Jarno Bertho linkt bijvoorbeeld Ivan Leko aan de Brusselaars. Dat zou een gevoelige overstap zijn voor de Kroaat, die een verleden als coach en speler heeft bij aartsrivaal Club Brugge.

Bertho voegde er meteen ook de naam van Hernan Losada aan toe. Dat gerucht wordt nu ook nog eens bevestigd door Sacha Tavolieri. De Franstalige journalist liet de naam van Losada het afgelopen weekend al eens vallen op Twitter. Nu voegt hij er echter aan toe dat RSCA intern vooruitgang boekt in de gedachtengang over een mogelijke aanstelling van Losada als nieuwe hoofdcoach. Zijn landgenoot en ex-Anderlechtspeler Nicolas Frutos zou dan zijn assistent moeten worden.

BEERSCHOT

Losada is een vrije coach nadat zijn avontuur bij het Amerikaanse D.C. United ten einde kwam. Daarvoor was hij aan de slag bij Beerschot. Met de Ratten promoveerde hij naar 1A en legde hij een fraai parcours in de JPL. Als hij bij RSCA aan de slag zou gaan, zou het zijn tweede trainersopdracht worden in ons land. En meteen een met een zware verantwoordelijkheid en heel wat druk. Losada is ook in beeld bij Sporting Charleroi om de ontslagen Will Still op te volgen.

LEES OOK: ‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Zou Losada een goede keuze zijn?

Meest recent

'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

46
46
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

47
47
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

99
99
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

46
46
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

241
241
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

55
55
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

177
177
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

260
260
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

117
117
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

298
298
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

175
175
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

592
592
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

119
119
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

107
107
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

396
396
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

148
148
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

277
277
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

198
198
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

47
47
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

116
116
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

117
117
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

326
326

Meer sportnieuws