'Anderlecht zet zinnen volop op oude bekende als T1'

2574 stemmen
'Anderlecht zet zinnen volop op oude bekende als T1'

RSC Anderlecht nam maandag afscheid van Felice Mazzu. De oefenmeester moest het geleg betalen na de zeer povere resultaten van Paars-Wit dit seizoen. De nederlaag op het veld van Standard bleek uiteindelijk de zwanenzang van Mazzu. Robin Veldman, tot voor kort aan de slag bij de RSCA Futures, neemt tijdelijk over als interim-trainer.


De bedoeling is echter dat er in de nabije toekomst een nieuwe naam wordt voorgesteld als nieuwe T1 van de recordkampioen. Verschillende namen doen al de ronde. VTM-journalist Jarno Bertho linkt bijvoorbeeld Ivan Leko aan de Brusselaars. Dat zou een gevoelige overstap zijn voor de Kroaat, die een verleden als coach en speler heeft bij aartsrivaal Club Brugge.

Bertho voegde er meteen ook de naam van Hernan Losada aan toe. Dat gerucht wordt nu ook nog eens bevestigd door Sacha Tavolieri. De Franstalige journalist liet de naam van Losada het afgelopen weekend al eens vallen op Twitter. Nu voegt hij er echter aan toe dat RSCA intern vooruitgang boekt in de gedachtengang over een mogelijke aanstelling van Losada als nieuwe hoofdcoach. Zijn landgenoot en ex-Anderlechtspeler Nicolas Frutos zou dan zijn assistent moeten worden.

BEERSCHOT

Losada is een vrije coach nadat zijn avontuur bij het Amerikaanse D.C. United ten einde kwam. Daarvoor was hij aan de slag bij Beerschot. Met de Ratten promoveerde hij naar 1A en legde hij een fraai parcours in de JPL. Als hij bij RSCA aan de slag zou gaan, zou het zijn tweede trainersopdracht worden in ons land. En meteen een met een zware verantwoordelijkheid en heel wat druk. Losada is ook in beeld bij Sporting Charleroi om de ontslagen Will Still op te volgen.

LEES OOK: 'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Zou Losada een goede keuze zijn?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

22
22
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

42
42
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

68
68
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

37
37
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

15
15
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

38
38
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

70
70
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

233
233
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

52
52
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

28
28
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

48
48
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

350
350
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

38
38
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

170
170
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

114
114
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

633
633
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

135
135
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

119
119
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

447
447
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

26
26
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

659
659
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

493
493
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

73
73
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

417
417
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

508
508

Meer sportnieuws