'Anderlecht zet zinnen volop op oude bekende als T1'

door
'Anderlecht zet zinnen volop op oude bekende als T1'

RSC Anderlecht nam maandag afscheid van Felice Mazzu. De oefenmeester moest het geleg betalen na de zeer povere resultaten van Paars-Wit dit seizoen. De nederlaag op het veld van Standard bleek uiteindelijk de zwanenzang van Mazzu. Robin Veldman, tot voor kort aan de slag bij de RSCA Futures, neemt tijdelijk over als interim-trainer.


De bedoeling is echter dat er in de nabije toekomst een nieuwe naam wordt voorgesteld als nieuwe T1 van de recordkampioen. Verschillende namen doen al de ronde. VTM-journalist Jarno Bertho linkt bijvoorbeeld Ivan Leko aan de Brusselaars. Dat zou een gevoelige overstap zijn voor de Kroaat, die een verleden als coach en speler heeft bij aartsrivaal Club Brugge.

Bertho voegde er meteen ook de naam van Hernan Losada aan toe. Dat gerucht wordt nu ook nog eens bevestigd door Sacha Tavolieri. De Franstalige journalist liet de naam van Losada het afgelopen weekend al eens vallen op Twitter. Nu voegt hij er echter aan toe dat RSCA intern vooruitgang boekt in de gedachtengang over een mogelijke aanstelling van Losada als nieuwe hoofdcoach. Zijn landgenoot en ex-Anderlechtspeler Nicolas Frutos zou dan zijn assistent moeten worden.

BEERSCHOT

Losada is een vrije coach nadat zijn avontuur bij het Amerikaanse D.C. United ten einde kwam. Daarvoor was hij aan de slag bij Beerschot. Met de Ratten promoveerde hij naar 1A en legde hij een fraai parcours in de JPL. Als hij bij RSCA aan de slag zou gaan, zou het zijn tweede trainersopdracht worden in ons land. En meteen een met een zware verantwoordelijkheid en heel wat druk. Losada is ook in beeld bij Sporting Charleroi om de ontslagen Will Still op te volgen.

LEES OOK: Cornelis verrast over toekomst: snel weer in België?

Zou Losada een goede keuze zijn?

Meest recent

Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

1
1
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

34
34
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

64
64
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

196
196
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

33
33
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

104
104
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

59
59
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

56
56
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

165
165
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

96
96
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

365
365
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

151
151
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

74
74
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

370
370
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

17
17
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

162
162
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

627
627
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

66
66
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

84
84
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

295
295
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

264
264
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

231
231
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

188
188
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

166
166
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

234
234

Meer sportnieuws