'Anderlecht zet zinnen volop op oude bekende als T1'

2574 stemmen
'Anderlecht zet zinnen volop op oude bekende als T1'

RSC Anderlecht nam maandag afscheid van Felice Mazzu. De oefenmeester moest het geleg betalen na de zeer povere resultaten van Paars-Wit dit seizoen. De nederlaag op het veld van Standard bleek uiteindelijk de zwanenzang van Mazzu. Robin Veldman, tot voor kort aan de slag bij de RSCA Futures, neemt tijdelijk over als interim-trainer.


De bedoeling is echter dat er in de nabije toekomst een nieuwe naam wordt voorgesteld als nieuwe T1 van de recordkampioen. Verschillende namen doen al de ronde. VTM-journalist Jarno Bertho linkt bijvoorbeeld Ivan Leko aan de Brusselaars. Dat zou een gevoelige overstap zijn voor de Kroaat, die een verleden als coach en speler heeft bij aartsrivaal Club Brugge.

Bertho voegde er meteen ook de naam van Hernan Losada aan toe. Dat gerucht wordt nu ook nog eens bevestigd door Sacha Tavolieri. De Franstalige journalist liet de naam van Losada het afgelopen weekend al eens vallen op Twitter. Nu voegt hij er echter aan toe dat RSCA intern vooruitgang boekt in de gedachtengang over een mogelijke aanstelling van Losada als nieuwe hoofdcoach. Zijn landgenoot en ex-Anderlechtspeler Nicolas Frutos zou dan zijn assistent moeten worden.

BEERSCHOT

Losada is een vrije coach nadat zijn avontuur bij het Amerikaanse D.C. United ten einde kwam. Daarvoor was hij aan de slag bij Beerschot. Met de Ratten promoveerde hij naar 1A en legde hij een fraai parcours in de JPL. Als hij bij RSCA aan de slag zou gaan, zou het zijn tweede trainersopdracht worden in ons land. En meteen een met een zware verantwoordelijkheid en heel wat druk. Losada is ook in beeld bij Sporting Charleroi om de ontslagen Will Still op te volgen.

LEES OOK: 'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Zou Losada een goede keuze zijn?

Meest recent

Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

0
0
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

16
16
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

29
29
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

87
87
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

257
257
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

140
140
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

298
298
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

231
231
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

151
151
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

76
76
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

77
77
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

134
134
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

159
159
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

314
314
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

314
314
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

237
237
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

425
425
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

139
139
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

650
650
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

97
97
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

64
64
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

360
360
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

158
158
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

39
39

Meer sportnieuws