Club Brugge pakt uit met nieuwe contractverlenging

door
Club Brugge pakt uit met nieuwe contractverlenging

Club Brugge verloor het afgelopen weekend twee punten in de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart liep op het veld van Union SG al snel uit tot 0-2 en mocht ook lange tijd met een man meer voetballen. De thuisploeg knokte zich echter terug in de wedstrijd tot 2-2. Club en invaller Eduard Sobol (27) bleven ontgoocheld achter.


De Oekraïner heeft op maandag wel redenen tot vieren. Zo maakt Club bekend dat het langer doorgaat met de linkspoot. Sobol verlengt zijn contract tot midden 2025. Hij speelde in totaal al 121 keer voor Blauw-zwart. Daarin scoorde hij 4 keer en deelde hij 14 assists uit. Dit seizoen moet Sobol op links vaak het onderspit delven voor nieuwkomer Björn Meijer. In de JPL mocht hij nog maar vier keer starten. In de Champions League viel hij drie keer in.

Sobol landde in 2019 bij Club brugge. Dat haalde hem toen op huurbasis weg bij de Oekraïense topclub Shakhtar Donetsk. Twee jaar later namen de Bruggelingen hem definitief over. Daarvoor legden Vincent Mannaert en co 3,5 miljoen euro op tafel. In de West-Vlaamse prijzenkast van Sobol staan ondertussen al mooi drie titels en één Supercup.

INTERNATIONAL

Sobol is ook een veelvoudige international van zijn land. Hij schopte het al tot 27 optredens voor Oekraïne. Hij kon nog niet scoren. Sinds dit seizoen loopt hij in Brugge ook collega-international Roman Yaremchuk tegen het lijf. Die ligt een jaartje langer vast bij de landskampioen, tot midden 2026.

LEES OOK: Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

Goede zet van Club?

Meest recent

Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

7
7
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

32
32
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

23
23
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

227
227
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

27
27
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

35
35
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

43
43
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

284
284
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

46
46
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

24
24
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

127
127
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

84
84
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

215
215
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

143
143
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

271
271
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

310
310
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

231
231
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

112
112
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

159
159
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

103
103
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

140
140
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

122
122
Raes tipt Antwerp om concurrent kaal te plukken

Antwerp hoopt om in de Europe Play-Off nog iets van zijn seizoen te kunnen maken. De Great Old kan ...

178
178
Union bibbert: smaakmaker sluit vertrek niet uit

Nadat het vorig seizoen al de titel veroverde, kan Union dit seizoen zowaar nog beter doen. Het ...

52
52
'Anderlecht neemt alweer afscheid van doelman'

Bij Anderlecht lijkt de zomermercato stilaan vorm te krijgen. Die zal in eerste instantie gepaard ...

205
205

Meer sportnieuws