Onweer kan Lierse niet van koppositie weghouden

door
Onweer kan Lierse niet van koppositie weghouden

Lierse K heeft zondagavond opnieuw de koppositie in de Challenger Pro League gegrepen. Het profiteerde optimaal van de nederlaag van SK Beveren en won zelf van Lommel met 3-1, waardoor het opnieuw alleen aan de leiding komt. De match werd zondagavond nochtans even stilgelegd omwille van een zwaar onweer boven het Lisp, maar ook dat kon de Pallieters niet stoppen.


Nochtans was de wedstrijd niet goed begonnen voor Lierse, want het kwam al in het openingskwartier op achterstand. Martinez bezorgde Lommel de 0-1. Daarna werd de wedstrijd voor tien minuten stilgelegd omdat de regen met bakken uit de lucht viel en er nauwelijks nog iets te zien viel op het veld. De break bleek Lierse echter geïnspireerd te hebben.

Nadat ze weer het veld opgekomen waren, zetten ze de scheve situatie immers in vijf dolle minuten helemaal recht. Dankzij goals van Van Acker, Schouterden en Vekemans gingen ze uiteindelijk zelfs rusten met een 3-1-voorsprong. Die zouden ze ook in de tweede helft weten vast te houden.

LEIDING
Door de overwinning komt Lierse met negentien punten weer alleen aan de leiding, met één punt meer dan SK Beveren en RWDM. Lommel blijft dan weer hangen in de rechterkolom en staat met twaalf punten uit tien wedstrijden op de zevende plaats.


LEES OOK: Lommel doet gouden zaken in pittige Limburgse derby

Kan Lierse kampioen worden?

Meest recent

Terecht rood voor Gent? Deschacht velt duidelijk oordeel

Nadat men in het slot van de transferperiode nog een extra kwaliteitsimpuls had doorgevoerd, wou AA ...

51
51
'Hoogspanning bij Club: furieuze Verhaeghe grijpt in'

Club Brugge opent komende donderdag zijn campagne in de League Phase van de Champions League. ...

321
321
De Bruyne maakt Italianen wild: "Al die idioten ..."

Aanstaande donderdag is het zover, dan keert Kevin De Bruyne met SSC Napoli terug naar zijn ...

94
94
Twee debutanten bij Antwerp, Gent start met Skoras

In de Jupiler Pro League staat zondagmiddag weer een interessant duel op het programma. Zo nemen ...

53
53
Domino ingezet? DAZN bereikt eerste grote doorbraak

De Jupiler Pro League is inmiddels al 7 speeldagen ver, maar nog steeds werd geen akkoord gevonden ...

734
734
Voetbalidolen Mbappé onthuld: "Hij was betoverd"

Gedurende zijn periode bij Paris Saint-Germain slaagde Kylian Mbappé er niet in om de ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Drie opties Stroeykens, transferschok Frenkie'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

134
134
Anderlecht-supporters krijgen ferme veeg uit de pan

Het zijn woelige tijden in het Lotto Park. Achter de schermen staat er heel wat te veranderen en ook ...

261
261
Messi zakt pijnlijk door de grond na belachelijke misser

Lionel Messi wordt gezien als één van de beste voetballers aller tijden. De Argentijn ...

51
51
Club Brugge vernederd: Vanaken richt pijlen op arbiter

Club Brugge ging pijnlijk de mist in tegen La Louvière. Blauw-Zwart verloor met het kleinste ...

344
344
Mbappé-onthulling slaat in: pas 4 jaar geleden ontdekt

Kylian Mbappé werd al op heel jonge leeftijd een absolute superster. De flegmatieke Fransman ...

90
90
'Nachtmerrie Union: gigantische domper vlak voor PSV’

Union SG speelde afgelopen seizoen kampioen in de Jupiler Pro League en is dit seizoen te zien in de ...

96
96
Conte verrast Napoli-fans: opvallende woorden over KDB

Napoli is het seizoen uitstekend begonnen. Ook zonder Romelu Lukaku pakten de manschappen van ...

209
209
Hayen huivert: vijf Club-spelers vallen zwaar door de mand

Club Brugge kende een rampavond tegen promovendus La Louvière. De manschappen van Nicky Hayen ...

552
552
Fink laat Anderlecht nu al bibberen en beven

KRC Genk neemt het dit weekend in het Lotto Park op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers zijn de ...

486
486
Ooit dé parel van België: eeuwige belofte in 2026 naar JPL?

De afgelopen jaren braken heel wat Belgen door in het buitenland. Niet iedereen maakte het waar. ...

182
182
Hasi slijpt de messen: "Tijd dat zij opstaan"

RSC Anderlecht moet vanavond aan de bak tegen KRC Genk. Verliezen is uit den boze, want Paars-Wit ...

262
262
Nieuwe beelden van Marc Coucke roepen veel vragen op

Marc Coucke dook deze week plots op in een wel heel onverwachte context. Tussen de turbulentie bij ...

376
376
Heynen komt met héél verrassende transferupdate

Bryan Heynen is al vele jaren de trouwe soldaat bij KRC Genk. Een middenvelder waarop een coach kan ...

402
402
'Stroeykens op breken: Anderlecht zet hem voor aap'

De komedie is pijnlijk omdat ze voorspelbaar is. Anderlecht zegt dat het Mario Stroeykens wil ...

390
390
Degryse ziet twee pijnlijke blunders bij Anderlecht

Olivier Renard en Tim Borguet investeerden sinds zijn komst naar Anderlecht al voor 29 miljoen euro ...

322
322
Mechele geïrriteerd: "Vooral media die daar iets van maakt"

Club Brugge verloor verdiend van La Louvière. Alweer een povere prestatie in de Jupiler Pro ...

178
178
Genk hakt knoop door: opvallende terugkeer op komst?

Bij KRC Genk lieten ze al heel wat goede spelers doorstromen via de academie. De Limburgers hebben ...

455
455
Hasi gokt opnieuw: verrassende zet bij Anderlecht?

In het begin van de zomer bereikte ons het nieuws vanuit zeer betrouwbare bron dat dé ...

559
559
Hayen messcherp voor eigen ploeg: "Daarom verloren we"

Club Brugge heeft weer een ondermaatse wedstrijd gespeeld in de Jupiler Pro League. Dat gebeurde al ...

489
489

Meer sportnieuws