Vanaken verklaart waar het misliep bij Club Brugge

583 stemmen
Vanaken verklaart waar het misliep bij Club Brugge

Toen Hans Vanaken na een kwartier Club Brugge op 0-2 zette, leek de match gespeeld te zijn. Union SG knokte terug en pakte zelfs verdiend een punt. Vanaken sprak na de match.


Union SG voetbalde goed, maar was ook mentaal sterker dan Club Brugge. Het ging de spelers van Club Brugge soms wat uitdagen en zij trapten in die val. Blauw-Zwart liet zich soms vangen en ging zich irriteren. Union SG zag het graag gebeuren en deels door kwaliteit en deels door mentaliteit haalde het met tien spelers een 0-2-achterstand op. Vanaken was misnoegd na de match.

"We hebben de wedstrijd niet volwassen en zakelijk uitgespeeld. Een 0-2-voorsprong en een snelle rode kaart was het ideale scenario. Maar zij hadden niks meer te verliezen en probeerden op enthousiasme de match te doen kantelen. Wij gaven de bal te vaak weg. We maakten ook herhaaldelijk de verkeerde keuze. De teleurstelling is groot, want we beseffen dat we deze wedstrijd altijd moesten winnen. We hebben twee punten weggegooid. Dit gaat op het einde van de rit niet het verschil maken, maar het is zuur puntenverlies. Woensdag willen we beter voetbal op de mat brengen", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

Club Brugge zal vooral hopen dat KRC Genk vandaag niet weet te winnen van Royal Antwerp FC. Als de Limburgers dat wel doen, staan ze toch al acht punten voor op Club Brugge. Antwerp kan mits een zege dan weer tot zeven punten uitlopen. In Brugge hopen ze daarom wellicht op een gelijkspel in deze topper.

LEES OOK: Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Speelde Club te pover tegen Union?

Meest recent

Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

104
104
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

356
356
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

69
69
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

189
189
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

68
68
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

98
98
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

314
314
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

53
53
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

384
384
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

234
234
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

189
189
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

398
398
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

285
285
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

729
729
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

520
520
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

493
493
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

356
356
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

151
151
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

141
141
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

62
62
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

211
211
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

436
436
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

600
600
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

103
103
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

363
363

Meer sportnieuws