Vanaken verklaart waar het misliep bij Club Brugge

door
Vanaken verklaart waar het misliep bij Club Brugge

Toen Hans Vanaken na een kwartier Club Brugge op 0-2 zette, leek de match gespeeld te zijn. Union SG knokte terug en pakte zelfs verdiend een punt. Vanaken sprak na de match.


Union SG voetbalde goed, maar was ook mentaal sterker dan Club Brugge. Het ging de spelers van Club Brugge soms wat uitdagen en zij trapten in die val. Blauw-Zwart liet zich soms vangen en ging zich irriteren. Union SG zag het graag gebeuren en deels door kwaliteit en deels door mentaliteit haalde het met tien spelers een 0-2-achterstand op. Vanaken was misnoegd na de match.

"We hebben de wedstrijd niet volwassen en zakelijk uitgespeeld. Een 0-2-voorsprong en een snelle rode kaart was het ideale scenario. Maar zij hadden niks meer te verliezen en probeerden op enthousiasme de match te doen kantelen. Wij gaven de bal te vaak weg. We maakten ook herhaaldelijk de verkeerde keuze. De teleurstelling is groot, want we beseffen dat we deze wedstrijd altijd moesten winnen. We hebben twee punten weggegooid. Dit gaat op het einde van de rit niet het verschil maken, maar het is zuur puntenverlies. Woensdag willen we beter voetbal op de mat brengen", zei hij aan Het Laatste Nieuws.

Club Brugge zal vooral hopen dat KRC Genk vandaag niet weet te winnen van Royal Antwerp FC. Als de Limburgers dat wel doen, staan ze toch al acht punten voor op Club Brugge. Antwerp kan mits een zege dan weer tot zeven punten uitlopen. In Brugge hopen ze daarom wellicht op een gelijkspel in deze topper.

LEES OOK: Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Speelde Club te pover tegen Union?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

11
11
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

33
33
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

98
98
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

128
128
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

242
242
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

304
304
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

126
126
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

89
89
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

474
474
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

286
286
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

255
255
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

163
163
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

270
270
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

414
414
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

63
63
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

131
131
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

254
254
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

204
204
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

68
68
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

70
70
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

197
197
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

147
147
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

124
124

Meer sportnieuws