'Supermove Frenkie: 3 topclubs in de race'

door
'Supermove Frenkie: 3 topclubs in de race'

Frenkie de Jong was afgelopen zomer het middelpunt van een ellenlange transfersoap. Manchester United hem graag onderdak wou bieden, terwijl De Jong zelf niet van een transfer wilde weten. Maar enkele maanden blijft zijn situatie bij Barça dramatisch en lonken er nu 3 Engelse topclubs naar zijn diensten.


Barça is nog steeds de droomclub van de Jong en de Nederlander dacht ook nog een meerwaarde te betekenen zijn voor de ploeg. Daarin werd hij gesterkt door trainer Xavi, die hem verteld had dat hij voor dit seizoen een belangrijke pion in hem zag. Dat bleken echter loze woorden te zijn, want de coach geeft de voorkeur aan Sergio Busquets, Pedri en Gavi op het middenveld, ondanks dat die eerste niet bepaald aan zijn beste seizoen bezig is.

Volgens SPORT is de Jong dan ook niet gelukkig met deze situatie. Als er snel geen verandering komt in zijn situatie, zou hij alsnog willen vertrekken bij Barça. Dat zullen ze bij Barça graag horen, want de club wil nog steeds af van zijn torenhoge loon. Dat zal de komende jaren immers alleen maar verder stijgen. De Jong is bovendien één van de weinig spelers in de selectie voor wie ze nog een degelijke transfersom kunnen vangen.

MANCHESTER UNITED, CHELSEA, LIVERPOOL

Aan geïnteresseerde clubs is er alvast geen gebrek. Zo stelt ESPN dat Chelsea, Manchester United en Liverpool in de race zijn voor De Jong. Deze drie Engelse topclubs willen in januari allen hun kans wagen om de Jong naar de Premier League te halen. Chelsea zou alvast te horen hebben gekregen dat De Jong niet langer ‘nee’ zegt tegen een vertrek uit Barcelona.

LEES OOK: 'United past voor toptransfer: Lammens lacht tanden bloot'

Waar past de Jong het beste?

Meest recent

Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

5
5
Vragen bij Antwerp: “Meer aan de hand dan cashprobleem”

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

68
68
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

223
223
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

11
11
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

22
22
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

485
485
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

162
162
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

41
41
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

65
65
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

167
167
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

65
65
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

118
118
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

644
644
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

168
168
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

95
95
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

297
297
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

311
311
'Harde realiteit' bij Genk: "Worden ze niet vrolijk van"

De heenronde in de reguliere competitie zit erop en KRC Genk mag bij de teleurstellingen van het ...

253
253
Joos kijkt ogen uit bij Anderlecht: "Europese top én WK met Duivels"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

260
260
'Club Brugge grijpt in: topaanwinst in januari'

Halfweg de reguliere competitie staat Club Brugge netjes in het spoor van leider Union SG. Maar een ...

723
723
Opvallende optie voor Antwerp: JPL-coach naar Bosuil?

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

420
420
Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

359
359
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

351
351
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

257
257
'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

383
383

Meer sportnieuws