'Supermove Frenkie: 3 topclubs in de race'

door
'Supermove Frenkie: 3 topclubs in de race'

Frenkie de Jong was afgelopen zomer het middelpunt van een ellenlange transfersoap. Manchester United hem graag onderdak wou bieden, terwijl De Jong zelf niet van een transfer wilde weten. Maar enkele maanden blijft zijn situatie bij Barça dramatisch en lonken er nu 3 Engelse topclubs naar zijn diensten.


Barça is nog steeds de droomclub van de Jong en de Nederlander dacht ook nog een meerwaarde te betekenen zijn voor de ploeg. Daarin werd hij gesterkt door trainer Xavi, die hem verteld had dat hij voor dit seizoen een belangrijke pion in hem zag. Dat bleken echter loze woorden te zijn, want de coach geeft de voorkeur aan Sergio Busquets, Pedri en Gavi op het middenveld, ondanks dat die eerste niet bepaald aan zijn beste seizoen bezig is.

Volgens SPORT is de Jong dan ook niet gelukkig met deze situatie. Als er snel geen verandering komt in zijn situatie, zou hij alsnog willen vertrekken bij Barça. Dat zullen ze bij Barça graag horen, want de club wil nog steeds af van zijn torenhoge loon. Dat zal de komende jaren immers alleen maar verder stijgen. De Jong is bovendien één van de weinig spelers in de selectie voor wie ze nog een degelijke transfersom kunnen vangen.

MANCHESTER UNITED, CHELSEA, LIVERPOOL

Aan geïnteresseerde clubs is er alvast geen gebrek. Zo stelt ESPN dat Chelsea, Manchester United en Liverpool in de race zijn voor De Jong. Deze drie Engelse topclubs willen in januari allen hun kans wagen om de Jong naar de Premier League te halen. Chelsea zou alvast te horen hebben gekregen dat De Jong niet langer ‘nee’ zegt tegen een vertrek uit Barcelona.

LEES OOK: 'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

🚀

Waar past de Jong het beste?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

63
63
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

18
18
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

64
64
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

93
93
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

26
26
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

39
39
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

147
147
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

261
261
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

62
62
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

83
83
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

255
255
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

271
271
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

48
48
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

133
133
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

216
216
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

65
65
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

193
193
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

119
119
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

100
100
'Knaltransfer van 30 miljoen voor Ngoy'

De verwachting is dat Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend zal maken. ...

99
99
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

103
103
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

249
249
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

267
267
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

166
166

Meer sportnieuws