'Supermove Frenkie: 3 topclubs in de race'

door
'Supermove Frenkie: 3 topclubs in de race'

Frenkie de Jong was afgelopen zomer het middelpunt van een ellenlange transfersoap. Manchester United hem graag onderdak wou bieden, terwijl De Jong zelf niet van een transfer wilde weten. Maar enkele maanden blijft zijn situatie bij Barça dramatisch en lonken er nu 3 Engelse topclubs naar zijn diensten.


Barça is nog steeds de droomclub van de Jong en de Nederlander dacht ook nog een meerwaarde te betekenen zijn voor de ploeg. Daarin werd hij gesterkt door trainer Xavi, die hem verteld had dat hij voor dit seizoen een belangrijke pion in hem zag. Dat bleken echter loze woorden te zijn, want de coach geeft de voorkeur aan Sergio Busquets, Pedri en Gavi op het middenveld, ondanks dat die eerste niet bepaald aan zijn beste seizoen bezig is.

Volgens SPORT is de Jong dan ook niet gelukkig met deze situatie. Als er snel geen verandering komt in zijn situatie, zou hij alsnog willen vertrekken bij Barça. Dat zullen ze bij Barça graag horen, want de club wil nog steeds af van zijn torenhoge loon. Dat zal de komende jaren immers alleen maar verder stijgen. De Jong is bovendien één van de weinig spelers in de selectie voor wie ze nog een degelijke transfersom kunnen vangen.

MANCHESTER UNITED, CHELSEA, LIVERPOOL

Aan geïnteresseerde clubs is er alvast geen gebrek. Zo stelt ESPN dat Chelsea, Manchester United en Liverpool in de race zijn voor De Jong. Deze drie Engelse topclubs willen in januari allen hun kans wagen om de Jong naar de Premier League te halen. Chelsea zou alvast te horen hebben gekregen dat De Jong niet langer ‘nee’ zegt tegen een vertrek uit Barcelona.

LEES OOK: Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

Waar past de Jong het beste?

Meest recent

'Vergeten' speler toont zich plots bij Standard

Standard heeft zich vrijdagavond goed herpakt na de tegenvallende één op zes van de ...

13
13
Raman trekt harde conclusie voor KV Mechelen

KV Mechelen heeft zijn fraaie stunt van vorige week in Genk geen vervolg kunnen geven. Het leed ...

29
29
De Zerbi komt met verrassende verklaring over Vermeeren

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer, nadat hij ook bij RB Leipzig snel ...

27
27
Standard kan weer winnen en mengt zich in strijd om PO1

De strijd om de Champions' Play-Off is vrijdagavond weer wat spannender geworden. Na een ...

56
56
Revanche op Anderlecht? Hubert spreekt duidelijke taal

Zondag is het uitkijken naar de Brusselse derby tussen Anderlecht en Union. Dat is altijd een ...

73
73
Beerschot snuffelt aan top twee, Lommel rukt op

Beerschot is er vrijdagavond in geslaagd om KV Kortrijk onder druk te zetten. Het boekte op het Kiel ...

75
75
Pro League maakt zeer fraaie cijfers bekend

Het was de voorbije dagen alle hens aan dek bij de Pro League door de problemen met DAZN, dat het ...

25
25
'Geen Vermant: Stuttgart richt pijlen op andere Belg'

Bij VfB Stuttgart gaan ze in januari op zoek naar een spits en dat dossier heeft ook een stevige ...

57
57
Nieuwe eigenaars Beerschot kondigen transfergeweld aan

Bij Beerschot deden onlangs nieuwe eigenaars hun intrede. Net als STVV kwamen de Mannekes in Japanse ...

244
244
'Standard krijgt cruciaal nieuws over investeerders'

Bij Standard zijn ze nog altijd in blijde verwachting van nieuwe investeerders. CEO Giacomo Angelini ...

105
105
Pijnlijk: DAZN geeft wél miljarden aan andere deal

Er wacht de komende maanden ongetwijfeld nog een bittere strijd tussen de Pro League en DAZN over ...

165
165
KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

101
101
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

156
156
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

319
319
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

117
117
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

170
170
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

437
437
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

158
158
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

693
693
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

293
293
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

84
84
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

267
267
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

219
219
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

312
312
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

200
200

Meer sportnieuws