Brys over moeilijke week: "Dat is niet bij elke club zo"

35 stemmen
Brys over moeilijke week:

Oud-Heverlee Leuven verloor op de vorige speeldag en nadien kwam Marc Brys naar buiten met de informatie dat heel wat spelers een voedselvergiftiging hadden opgelopen. Toch kwamen enkele jongens aan bod die eigenlijk niet hadden kunnen spelen. Brys looft zijn spelersgroep.


"De spelersgroep hangt heel goed aan elkaar. Ze zullen allemaal voor elkaar door het vuur gaan en willen alles geven voor de club. Het warme en gezellige dat OH Leuven zo typeert, zit ook in elk van onze spelers. Ik kan uit ervaring vertellen dat dat niet bij alle clubs vanzelfsprekend is. Wat de spelers voor de wedstrijd tegen Eupen hebben gedaan, is fantastisch. Doe het maar eens, een wedstrijd spelen terwijl je doodziek bent en echt afziet. Toch hebben ze dat gedaan, voor hun groep, voor hun club. Zo’n doorzettingsvermogen heb ik nog niet vaak gezien. Ziek zijn, niet veel gegeten, twintig keer overgeven, dan toch maar iets eten aangezien je iets moet binnen hebben, terug overgeven. Het zijn er weinigen gegeven", aldus Brys.

 "De spelersgroep hangt heel goed aan elkaar. Ze zullen allemaal voor elkaar door het vuur gaan en willen alles geven voor de club. Het warme en gezellige dat OH Leuven zo typeert, zit ook in elk van onze spelers. Ik kan uit ervaring vertellen dat dat niet bij alle clubs vanzelfsprekend is", ging hij verder.

Het is koffiedik kijken over welke selectie Brys kan beschikken. "Wie erbij zal zijn, is moeilijk in te schatten. Eén van de spelers is ziek geworden de dag voor de wedstrijd tegen Eupen en was vlak voor de wedstrijd terug in orde. Bij anderen duurt dat enkele dagen. Dat ziekteproces is heel persoonlijk. We bekijken voor de wedstrijd of we aan 18-19 spelers geraken en we zullen aanvullen met beloften waar nodig. We zijn heel begaan met de zieke spelers en gaan er alles aan doen om te winnen", zegt hij over de match tegen STVV.

LEES OOK: ‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Gaat OHL winnen van STVV?

Meest recent

'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

52
52
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

32
32
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

450
450
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

109
109
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

311
311
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

123
123
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

237
237
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

717
717
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

326
326
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

267
267
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

386
386
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

345
345
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

260
260
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

179
179
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

415
415
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

303
303
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

146
146
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

119
119
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

182
182
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

218
218
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

163
163
Leko haalt zijn gram: "Een zege voor het voetbal"

De 20ste landstitel zal de komende dagen nog duchtig gevierd worden bij Club Brugge. Het was er ...

102
102
Sibierski onthult dé factor in transferbeleid Anderlecht

Anderlecht zet zondag een punt achter zijn seizoen met een derby tegen Union. Daarin staat niets ...

479
479
De bevestiging: Guardiola kondigt afscheid bij Man City aan

In Engeland komt er een einde aan een tijdperk. Na maanden van geruchten kwam vrijdagmiddag immers ...

116
116
Vandenbempt ziet groot gevaar na nieuwe titel Club

Het doek is donderdagavond gevallen over de titelstrijd in de Jupiler Pro League. Op de voorlaatste ...

326
326

Meer sportnieuws