Brys over moeilijke week: "Dat is niet bij elke club zo"

door
Brys over moeilijke week:

Oud-Heverlee Leuven verloor op de vorige speeldag en nadien kwam Marc Brys naar buiten met de informatie dat heel wat spelers een voedselvergiftiging hadden opgelopen. Toch kwamen enkele jongens aan bod die eigenlijk niet hadden kunnen spelen. Brys looft zijn spelersgroep.


"De spelersgroep hangt heel goed aan elkaar. Ze zullen allemaal voor elkaar door het vuur gaan en willen alles geven voor de club. Het warme en gezellige dat OH Leuven zo typeert, zit ook in elk van onze spelers. Ik kan uit ervaring vertellen dat dat niet bij alle clubs vanzelfsprekend is. Wat de spelers voor de wedstrijd tegen Eupen hebben gedaan, is fantastisch. Doe het maar eens, een wedstrijd spelen terwijl je doodziek bent en echt afziet. Toch hebben ze dat gedaan, voor hun groep, voor hun club. Zo’n doorzettingsvermogen heb ik nog niet vaak gezien. Ziek zijn, niet veel gegeten, twintig keer overgeven, dan toch maar iets eten aangezien je iets moet binnen hebben, terug overgeven. Het zijn er weinigen gegeven", aldus Brys.

 "De spelersgroep hangt heel goed aan elkaar. Ze zullen allemaal voor elkaar door het vuur gaan en willen alles geven voor de club. Het warme en gezellige dat OH Leuven zo typeert, zit ook in elk van onze spelers. Ik kan uit ervaring vertellen dat dat niet bij alle clubs vanzelfsprekend is", ging hij verder.

Het is koffiedik kijken over welke selectie Brys kan beschikken. "Wie erbij zal zijn, is moeilijk in te schatten. Eén van de spelers is ziek geworden de dag voor de wedstrijd tegen Eupen en was vlak voor de wedstrijd terug in orde. Bij anderen duurt dat enkele dagen. Dat ziekteproces is heel persoonlijk. We bekijken voor de wedstrijd of we aan 18-19 spelers geraken en we zullen aanvullen met beloften waar nodig. We zijn heel begaan met de zieke spelers en gaan er alles aan doen om te winnen", zegt hij over de match tegen STVV.

LEES OOK: Nieuwe T1 voor Essevee van volgend seizoen al bekend?

Gaat OHL winnen van STVV?

Meest recent

Straffe beelden op Freethiel: heerlijk moment met Peeters

Het ticket voor de Jupiler Pro League was al een tijdje binnen, woensdagavond legde SK Beveren ook ...

1
1
Freiburg-baas geeft duidelijke mening over KRC Genk

Donderdagavond komt de enige overgebleven Belgische club op het Europese toneel in actie. In de ...

155
155
UCL: spektakelzeges Real en PSG, Bodo/Glimt blijft verbazen

Ook de laatste heenwedstrijden in de Champions League hebben weer het nodige spektakel opgeleverd. ...

21
21
Actie gaat wereld rond: Courtois schrijft voetbalgeschiedenis

Real Madrid blijft in de Champions League van een ander niveau, dat bleek woensdagavond andermaal. ...

71
71
Ultieme bekroning monsterseizoen: Beveren heeft titel beet

Hoewel het nog altijd maar begin maart is, is de titelstrijd in de Challenger Pro League al ...

86
86
'Strijd om Tresoldi helemaal los: eerste gegadigden gelekt'

Nicolo Tresoldi is de laatste weken in uitstekende doen bij Club Brugge. En die prestaties zijn ook ...

155
155
Bayern verbluft Europa: straffe woorden voor Kompany

Bayern München heeft dinsdagavond nogmaals zijn favorietenrol in de Champions League ...

344
344
Commotie in UCL: Arsenal ontsnapt na discutabele penalty

In de heenwedstrijden van de 1/8ste finales van de Champions League heeft, is favoriet Arsenal FC ...

39
39
Anderlecht door met Taravel: dit drietal profiteert het meest

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

386
386
‘Paniek bij Bayern: pakt Kompany snel zijn koffers?’

Vincent Kompany zit stevig in het zadel bij Bayern, en zijn contract werd zelfs verlengd tot 2029. ...

239
239
Te weinig smeerlap? Smets spreekt duidelijke taal

KRC Genk beleeft een vreemd seizoen. In de Europa League presteert het wel uitstekend en staat het ...

70
70
Januzaj hint naar enorme transferverrassing

Een jaar of vijftien geleden was hij nog de toekomst van het Belgische voetbal, maar die hoge ...

82
82
Donnarumma doet straffe uitspraak over Courtois

Er staan om 21u nog drie topwedstrijden op het programma in de achtste finales van de Champions ...

180
180
Anderlecht krijgt transferboodschap: "Gesprekken na seizoen"

Anderlecht lijkt in moeilijke omstandigheden weer op te leven en hoopt er nog een mooi eindeseizoen ...

169
169
Deze statistiek geeft KV Mechelen hoop tegen Anderlecht

De strijd om de top zes belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Enkel Union, Club ...

124
124
'Nieuwe dubbele transferdomper voor Anderlecht'

Er ligt de komende maanden nog heel wat werk op de tafel bij Anderlecht. Niet alleen moet de club ...

492
492
'Charleroi baalt en loopt 5 miljoen mis'

Even leek het een mooi seizoen te gaan worden voor Charleroi, want na een sterke reeks in december ...

36
36
Straffe wending in titelstrijd? "Pas op voor hen"

Er resten nog maar twee speeldagen in de reguliere competitie, maar het is nog een groot vraagteken ...

196
196
Hayen geeft bestuur transfertip: "Dat missen we"

KRC Genk staat voor een drukke week. Ze spelen in de Europa League tegen Freiburg, in de Jupiler Pro ...

336
336
Union SG hoopt op 'dure' WK-ganger: "Flink geïnvesteerd"

Union SG speelt zeker geen oogstrelend voetbal, maar inzake resultaten kent het weer een topseizoen. ...

35
35
Griezmann dropt transferbommetje bij Atlético Madrid

Antoine Griezmann leek Atlético Madrid aan het einde van het seizoen te gaan verlaten. Er ...

57
57
Lommel zet grote stap: "Genk of PSV? Kijk naar hen!"

Anno 2026 is doorstroming van de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. Dat is ook het ...

40
40
Blunder van Hasi? "Toen pikten we hem op bij RSCA"

RSC Anderlecht heeft een jeugdopleiding van Europees topniveau. De Brusselaars lieten de afgelopen ...

316
316
Fans KV Mechelen zijn woedend: "De waanzin nabij"

Ondanks de nederlaag bij AA Gent, staat KV Mechelen nog steeds op de rand van de Champions' ...

334
334
Garcia neemt deze JPL-smaakmaker op in voorselectie

Op het einde van de maand blazen de Rode Duivels voor de eerste keer in 2026 verzamelen. Om het WK ...

165
165

Meer sportnieuws