'Angstige' Origi lijkt eindelijk klaar voor basisplaats

door
'Angstige' Origi lijkt eindelijk klaar voor basisplaats

Divock Origi (27) slaagde er bij AC Milan nog niet in een basisplaats af te dwingen. De Belgische spits had volgens zijn coach, Stefano Pioli, last van de fysieke en mentale gevolgen van een zware blessure. Origi kwam nog maar vijf keer in actie voor de Italiaanse landskampioen in tien competitiewedstrijden. 


In totaal stond de Rode Duivel amper 98 minuten op het veld voor de Rossoneri, nadat hij kreeg af te rekenen met ontstekingen en spiervermoeidheid. Maar er is ook hoop, want morgen ontvangt Milan thuis promovendus Monza en de kans lijkt groot dat de Belgische centrumspits in basis zal gedropt worden door coach Pioli. De Italiaanse media denken dat Olivier Giroud, die normaal gezien als spits aantreedt, wat welverdiende rust zal krijgen. 

"Ik voel me goed", aldus Origi, die vorige week vrijdag een hele tweede helft speelde tegen Hellas Verona. "Het is belangrijk om wat wedstrijdritme op te doen na mijn blessure en ik ben blij dat ik het team kon helpen." Origi kwam nog niet tot score sinds zijn aankomst in Italië nadat hij geblesseerd toekwam van Liverpool. Ook mentaal had de Belg het moeilijk wist zijn trainer te vertellen. "Divock lijkt eindelijk verlost te zijn van de blessure die hij nog bij Liverpool had opgelopen. Hij voelde zich geremd, zat met twijfels in zijn hoofd en zelfs wat angst, maar dat lijkt hij nu van zich afgeschud te hebben", vertelde Pioli.

Nog goed nieuws uit het kamp van AC Milan: Charles De Ketelaere traint al enkele dagen opnieuw mee met de groep. CDK kampte met een spierblessure, maar het lijkt nog iets te vroeg voor de jonge Belg om al in actie te komen tegen Monza dit weekend.

LEES OOK: AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

Denk jij dat Origi een basisplaats krijgt morgen?

Meest recent

Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

12
12
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

78
78
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

101
101
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

31
31
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

34
34
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

601
601
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

393
393
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

136
136
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

60
60
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

145
145
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

281
281
Europees voetbal voor grijpen: STVV klopt KVM na comeback

Daags na de cruciale thuiszege tegen RSC Anderlecht heeft STVV opnieuw een grote stap richting een ...

83
83
Taravel gooit roer om in basiself, Union mét Khalaili

Zondagavond wordt de heenronde in de Champions' Play-Offs afgesloten met een fraaie affiche. Zo ...

59
59
Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

276
276
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

138
138
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

249
249
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

271
271
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

212
212
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

117
117
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

58
58
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

104
104
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

376
376
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

213
213
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

304
304
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

528
528

Meer sportnieuws