'Angstige' Origi lijkt eindelijk klaar voor basisplaats

door
'Angstige' Origi lijkt eindelijk klaar voor basisplaats

Divock Origi (27) slaagde er bij AC Milan nog niet in een basisplaats af te dwingen. De Belgische spits had volgens zijn coach, Stefano Pioli, last van de fysieke en mentale gevolgen van een zware blessure. Origi kwam nog maar vijf keer in actie voor de Italiaanse landskampioen in tien competitiewedstrijden. 


In totaal stond de Rode Duivel amper 98 minuten op het veld voor de Rossoneri, nadat hij kreeg af te rekenen met ontstekingen en spiervermoeidheid. Maar er is ook hoop, want morgen ontvangt Milan thuis promovendus Monza en de kans lijkt groot dat de Belgische centrumspits in basis zal gedropt worden door coach Pioli. De Italiaanse media denken dat Olivier Giroud, die normaal gezien als spits aantreedt, wat welverdiende rust zal krijgen. 

"Ik voel me goed", aldus Origi, die vorige week vrijdag een hele tweede helft speelde tegen Hellas Verona. "Het is belangrijk om wat wedstrijdritme op te doen na mijn blessure en ik ben blij dat ik het team kon helpen." Origi kwam nog niet tot score sinds zijn aankomst in Italië nadat hij geblesseerd toekwam van Liverpool. Ook mentaal had de Belg het moeilijk wist zijn trainer te vertellen. "Divock lijkt eindelijk verlost te zijn van de blessure die hij nog bij Liverpool had opgelopen. Hij voelde zich geremd, zat met twijfels in zijn hoofd en zelfs wat angst, maar dat lijkt hij nu van zich afgeschud te hebben", vertelde Pioli.

Nog goed nieuws uit het kamp van AC Milan: Charles De Ketelaere traint al enkele dagen opnieuw mee met de groep. CDK kampte met een spierblessure, maar het lijkt nog iets te vroeg voor de jonge Belg om al in actie te komen tegen Monza dit weekend.

LEES OOK: PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

Denk jij dat Origi een basisplaats krijgt morgen?

Meest recent

Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

0
0
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

11
11
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

24
24
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

136
136
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

33
33
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

63
63
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

111
111
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

78
78
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

343
343
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

331
331
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

360
360
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

168
168
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

349
349
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

261
261
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

184
184
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

870
870
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

77
77
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

29
29
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

108
108
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

40
40
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

103
103
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

57
57
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

62
62
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

134
134
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

61
61

Meer sportnieuws