Volgende trainersontslag in de JPL op komst?

301 stemmen
Volgende trainersontslag in de JPL op komst?

Na dertien speeldagen staat de teller in de Jupiler Pro League op drie trainerswissels. KV Kortrijk, Cercle Brugge en eerder deze week nog KV Mechelen stuurden hun coach al door omdat de resultaten tegenvielen. Bernd Storck leek de volgende te gaan worden, maar de Duitser wist zijn vel bij AS Eupen te redden met een knappe zege tegen OHL. Toch zou ontslag nummer vier weleens snel een feit kunnen zijn.


Er zijn immers nog een aantal clubs die in crisis zitten. Anderlecht en AA Gent presteren bijvoorbeeld onder de verwachtingen, waarbij in Gent Hein Vanhaezebrouck en Ivan De Witte de voorbije week ook stevig botsten. Maar de situatie lijkt nog het meest acuut in Charleroi. Dat gaf afgelopen weekend tegen KV Kortrijk een 2-0-voorsprong weg en raakte uiteindelijk niet verder dan 2-2.

Daardoor loopt de top acht verder weg van de Carolo's en de fans protesteerden na de wedstrijd massaal. Hun woede was daarbij vooral gericht tegen sterke man Mehid Bayat, maar als de resultaten tegenvallen loopt uiteraard ook de trainer in de wind. Edward Still verbaasde vorig seizoen nog, maar nu lijkt de job van de 31-jarige stilaan in gevaar te komen.

GRENZEN
In gesprek met Het Laatste Nieuws weigert Bayat in ieder geval al om zijn coach te beschermen. "We hadden een open en eerlijk gesprek maar dat belangt alleen de trainer en voorzitter aan. Edward weet wat hem te doen staat. Het is niet de bedoeling de vooropgestelde doelen publiek te maken. Maar natuurlijk zijn er grenzen aan alles", klinkt het toch eerder onheilspellend.

LEES OOK: Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Zal Still het tij nog keren?

Meest recent

'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

116
116
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

64
64
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union moet Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt zijn, want het ...

114
114
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

96
96
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

305
305
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

285
285
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

120
120
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

113
113
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

97
97
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

14
14
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

116
116
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

487
487
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

295
295
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

198
198
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

187
187
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

56
56
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

104
104
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

1049
1049
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

535
535
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

228
228
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

80
80
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

335
335
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

103
103
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

122
122
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

124
124

Meer sportnieuws