Volgende trainersontslag in de JPL op komst?

door
Volgende trainersontslag in de JPL op komst?

Na dertien speeldagen staat de teller in de Jupiler Pro League op drie trainerswissels. KV Kortrijk, Cercle Brugge en eerder deze week nog KV Mechelen stuurden hun coach al door omdat de resultaten tegenvielen. Bernd Storck leek de volgende te gaan worden, maar de Duitser wist zijn vel bij AS Eupen te redden met een knappe zege tegen OHL. Toch zou ontslag nummer vier weleens snel een feit kunnen zijn.


Er zijn immers nog een aantal clubs die in crisis zitten. Anderlecht en AA Gent presteren bijvoorbeeld onder de verwachtingen, waarbij in Gent Hein Vanhaezebrouck en Ivan De Witte de voorbije week ook stevig botsten. Maar de situatie lijkt nog het meest acuut in Charleroi. Dat gaf afgelopen weekend tegen KV Kortrijk een 2-0-voorsprong weg en raakte uiteindelijk niet verder dan 2-2.

Daardoor loopt de top acht verder weg van de Carolo's en de fans protesteerden na de wedstrijd massaal. Hun woede was daarbij vooral gericht tegen sterke man Mehid Bayat, maar als de resultaten tegenvallen loopt uiteraard ook de trainer in de wind. Edward Still verbaasde vorig seizoen nog, maar nu lijkt de job van de 31-jarige stilaan in gevaar te komen.

GRENZEN
In gesprek met Het Laatste Nieuws weigert Bayat in ieder geval al om zijn coach te beschermen. "We hadden een open en eerlijk gesprek maar dat belangt alleen de trainer en voorzitter aan. Edward weet wat hem te doen staat. Het is niet de bedoeling de vooropgestelde doelen publiek te maken. Maar natuurlijk zijn er grenzen aan alles", klinkt het toch eerder onheilspellend.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Zal Still het tij nog keren?

Meest recent

Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

23
23
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

23
23
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

93
93
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

105
105
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

95
95
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

49
49
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

538
538
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

345
345
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

22
22
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

66
66
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

83
83
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

490
490
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

388
388
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

145
145
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

44
44
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

105
105
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

109
109
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

384
384
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

281
281
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

380
380
'Jackers buitenspel: Club Brugge all-in voor nummer 1'

Zondag hoopt Club Brugge haasje-over te doen met Union. Om iets te rapen op het veld van de koploper ...

493
493
Van Basten slaat alarm: "Ze is bezeten door de duivel"

Nederland is momenteel in de ban van een bizar schandaal. Voetbalicoon Marco Van Basten krijgt ...

54
54
Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Bij Manchester City zetten ze de laatste jaren een verjongingsoperatie in en die gaat onverminderd ...

59
59
Essevee mag dromen van nieuwe miljoenentransfer

Zulte Waregem speelt ook volgend seizoen nog in de Jupiler Pro League. De West-Vlamingen verzekerden ...

313
313
'Kassa kassa voor Genk: bod van 21 miljoen'

Voor KRC Genk is het al bij al een ontgoochelend seizoen, want de Limburgers grepen naast de top ...

353
353

Meer sportnieuws