Bruggeling wil met België naar WK: "Sprak met Martinez"

door
Bruggeling wil met België naar WK:

Bondscoach Roberto Martinez hoopt dat heel wat spelers de komende maand nog ritme gaan opdoen voor het WK. Eén van de spelers die in aanmerking komt voor een WK-selectie mocht met Club Brugge aantreden tegen STVV. Hij sprak over zijn WK-kansen.


Dedryck Boyata kwam in actie tegen STVV. De centrale verdediger moet spelen om in aanmerking te komen voor het WK. "Ik wil nu minuten maken op een correcte manier, het WK komt eraan waar ik graag wil bijhoren. Ik was er de twee vorige toernooien al bij, maar ik moet werken voor mijn selectie. Ik werk voor mijn minuten en vandaag kreeg ik die. In Madrid heb ik nog gesproken met bondscoach Martinez. Hij vroeg me naar mijn situatie. Hij wou dat ik er terug zou staan in de beste omstandigheden", aldus Boyata op de website van Club.

De ervaren verdediger kwam nog niet al te veel in actie bij Club Brugge. "Voor mij zijn de eerste maanden goed verlopen hier in Brugge. Ik heb een goede band met iedereen, coach en kinesisten. Ze geven me de tijd om me aan te passen zonder voorbereiding. Ik voel geen druk, de ploeg draait goed. Het zijn ideale omstandigheden om te werken. Het is heel interessant om bij deze groep te horen, je meet je met spelers in vorm. We trainen elk hard voor een plek in de ploeg. Ik ben daar heel positief over. De verdedigers werken hard, zelfs met wijzigingen in de defensie gaan we voor de clean sheet. Ik ben heel tevreden om in Belgie te zijn, heel dicht bij mijn familie in Brussel en Brugge."

LEES OOK: Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Zal Boyata meegaan naar het WK?

Meest recent

'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

52
52
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

63
63
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

44
44
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

157
157
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

36
36
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

124
124
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

196
196
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

178
178
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

191
191
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

202
202
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

220
220
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

366
366
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

175
175
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

47
47
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

94
94
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

556
556
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

75
75
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

809
809
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

580
580
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

31
31
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

82
82
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

174
174
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

423
423
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

219
219
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

754
754

Meer sportnieuws