Bruggeling wil met België naar WK: "Sprak met Martinez"

444 stemmen
Bruggeling wil met België naar WK:

Bondscoach Roberto Martinez hoopt dat heel wat spelers de komende maand nog ritme gaan opdoen voor het WK. Eén van de spelers die in aanmerking komt voor een WK-selectie mocht met Club Brugge aantreden tegen STVV. Hij sprak over zijn WK-kansen.


Dedryck Boyata kwam in actie tegen STVV. De centrale verdediger moet spelen om in aanmerking te komen voor het WK. "Ik wil nu minuten maken op een correcte manier, het WK komt eraan waar ik graag wil bijhoren. Ik was er de twee vorige toernooien al bij, maar ik moet werken voor mijn selectie. Ik werk voor mijn minuten en vandaag kreeg ik die. In Madrid heb ik nog gesproken met bondscoach Martinez. Hij vroeg me naar mijn situatie. Hij wou dat ik er terug zou staan in de beste omstandigheden", aldus Boyata op de website van Club.

De ervaren verdediger kwam nog niet al te veel in actie bij Club Brugge. "Voor mij zijn de eerste maanden goed verlopen hier in Brugge. Ik heb een goede band met iedereen, coach en kinesisten. Ze geven me de tijd om me aan te passen zonder voorbereiding. Ik voel geen druk, de ploeg draait goed. Het zijn ideale omstandigheden om te werken. Het is heel interessant om bij deze groep te horen, je meet je met spelers in vorm. We trainen elk hard voor een plek in de ploeg. Ik ben daar heel positief over. De verdedigers werken hard, zelfs met wijzigingen in de defensie gaan we voor de clean sheet. Ik ben heel tevreden om in Belgie te zijn, heel dicht bij mijn familie in Brussel en Brugge."

LEES OOK: 'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

Zal Boyata meegaan naar het WK?

Meest recent

Manchester City maakt eindelijk opvolger Guardiola bekend

Na vele maanden van geruchten heeft Manchester City eindelijk de opvolger van succescoach Pep ...

12
12
"Ik wil dolgraag de overstap maken naar Union SG"

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

58
58
'AA Gent legt pittig prijskaartje vast: 8 miljoen euro'

AA Gent zal deze zomer snel klaar moeten zijn met zijn transferhuiswerkt, want de eerste opdracht in ...

67
67
'Meunier heeft nieuwe club zo goed als beet'

Voor Thomas Meunier is de wereldbeker nog geen echt succes geworden. De rechtsachter begon het ...

36
36
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

81
81
Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

Engeland overleefde vlotjes de groepsfase op het WK, want met een zeven op negen tegen Kroatië, ...

86
86
'Standard zet volgende oude bekende op wenslijst'

Standard is deze zomer al behoorlijk druk in de weer op de transfermarkt. Daarbij vist het tot ...

49
49
'Club Brugge en Anderlecht azen op WK-revelatie'

We zijn zowat halfweg het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico, want de groepsfase zit erop ...

313
313
Vanaken of Onana? Boeckx voorspelt keuze van Garcia

De Rode Duivels moeten woensdag aan de bak in de zestiende finales van het WK, waarin ze met Senegal ...

289
289
'OH Leuven pakt stevig uit met komst jeugdinternational'

OH Leuven blikt terug op alweer een grijs seizoen. Het kon pas op de valreep de Relegation Play-Off ...

86
86
Pion alweer weg bij Anderlecht: "Sibierski was correct"

Bij Anderlecht is er in de voorbije maanden alweer heel wat veranderd. Nadat vorig seizoen de ...

278
278
Onana zorgt voor onrust: Vandenbempt sust controverse

De knock-outfase van het WK werd zondagavond afgetrapt met de zestiende finale tussen Canada en ...

94
94
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil middenvelder, Club kiest keeper'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

241
241
Blessuregolf in Anderlecht: exact verdict bekend

De voorbije jaren werd RSC Anderlecht geregeld geteisterd door blessureleed. Nog voor het seizoen ...

237
237
'Club Brugge akkoord: transfer in kannen en kruiken'

Club Brugge vatte maandag de voorbereiding op volgend seizoen. Uiteraard ontbraken er wel nog heel ...

446
446
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit: "Losers eerste klas!"

Hij is gewend dat er over hem geschreven wordt. Dat er over hem gepraat wordt, nog meer. Maar deze ...

174
174
Standard pakt uit met komst ex-Rode Duivel

Standard heeft zijn technische staf vandaag weten te versterken. De Rouches maakten de komst van een ...

91
91
Club Brugge slaat toe met contract tot medio 2029

Bij Club Brugge hopen ze de komende jaren nog wat jonge binnen- en buitenlandse talenten te laten ...

229
229
STVV heeft beet en stelt tweede zomeraanwinst voor

STVV heeft zopas zijn tweede zomeraanwinst voorgesteld. Nadat het Joedrick Pupe definitief overnam, ...

74
74
'Ajax verbaast iedereen met stunttransfer bij FC Barcelona'

Ajax heeft duidelijk versterking nodig en de club mikt op ervaren namen. Technisch directeur Jotdi ...

150
150
Kevin De Bruyne schiet twee keer raak: "Geen woorden voor"

Op het veld oogt hij vaak koel, berekend en bijna onbewogen. Maar achter de wereldster die al ...

68
68
Absolute kraker op WK: Marokko waarschuwt Nederland

Komende nacht staat er om 3u een waanzinnige topper op het programma. Marokko en Nederland nemen het ...

158
158
Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Hearts stelde onlangs Wouter Vrancken voor als zijn nieuwe coach. De Belgische trainer werd aan veel ...

272
272
Adedji-Sternberg naar Club Brugge? Genk onderneemt actie

Het transferdossier rond Noah Adedji-Sternberg bedaart al enkele dagen de gemoederen. KRC Genk en ...

663
663
Extra geluksbrenger: Duivels zorgen voor WK-primeur tegen Senegal

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

265
265

Meer sportnieuws