Bruggeling wil met België naar WK: "Sprak met Martinez"

door
Bruggeling wil met België naar WK:

Bondscoach Roberto Martinez hoopt dat heel wat spelers de komende maand nog ritme gaan opdoen voor het WK. Eén van de spelers die in aanmerking komt voor een WK-selectie mocht met Club Brugge aantreden tegen STVV. Hij sprak over zijn WK-kansen.


Dedryck Boyata kwam in actie tegen STVV. De centrale verdediger moet spelen om in aanmerking te komen voor het WK. "Ik wil nu minuten maken op een correcte manier, het WK komt eraan waar ik graag wil bijhoren. Ik was er de twee vorige toernooien al bij, maar ik moet werken voor mijn selectie. Ik werk voor mijn minuten en vandaag kreeg ik die. In Madrid heb ik nog gesproken met bondscoach Martinez. Hij vroeg me naar mijn situatie. Hij wou dat ik er terug zou staan in de beste omstandigheden", aldus Boyata op de website van Club.

De ervaren verdediger kwam nog niet al te veel in actie bij Club Brugge. "Voor mij zijn de eerste maanden goed verlopen hier in Brugge. Ik heb een goede band met iedereen, coach en kinesisten. Ze geven me de tijd om me aan te passen zonder voorbereiding. Ik voel geen druk, de ploeg draait goed. Het zijn ideale omstandigheden om te werken. Het is heel interessant om bij deze groep te horen, je meet je met spelers in vorm. We trainen elk hard voor een plek in de ploeg. Ik ben daar heel positief over. De verdedigers werken hard, zelfs met wijzigingen in de defensie gaan we voor de clean sheet. Ik ben heel tevreden om in Belgie te zijn, heel dicht bij mijn familie in Brussel en Brugge."

LEES OOK: 'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Zal Boyata meegaan naar het WK?

Meest recent

RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

9
9
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

13
13
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

140
140
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

9
9
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

139
139
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

220
220
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

461
461
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

137
137
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

523
523
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

275
275
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

108
108
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

103
103
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

418
418
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

437
437
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

501
501
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

598
598
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

246
246
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

959
959
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

483
483
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

137
137
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

212
212
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

145
145
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

123
123
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

293
293

Meer sportnieuws