Bruggeling wil met België naar WK: "Sprak met Martinez"

door
Bruggeling wil met België naar WK:

Bondscoach Roberto Martinez hoopt dat heel wat spelers de komende maand nog ritme gaan opdoen voor het WK. Eén van de spelers die in aanmerking komt voor een WK-selectie mocht met Club Brugge aantreden tegen STVV. Hij sprak over zijn WK-kansen.


Dedryck Boyata kwam in actie tegen STVV. De centrale verdediger moet spelen om in aanmerking te komen voor het WK. "Ik wil nu minuten maken op een correcte manier, het WK komt eraan waar ik graag wil bijhoren. Ik was er de twee vorige toernooien al bij, maar ik moet werken voor mijn selectie. Ik werk voor mijn minuten en vandaag kreeg ik die. In Madrid heb ik nog gesproken met bondscoach Martinez. Hij vroeg me naar mijn situatie. Hij wou dat ik er terug zou staan in de beste omstandigheden", aldus Boyata op de website van Club.

De ervaren verdediger kwam nog niet al te veel in actie bij Club Brugge. "Voor mij zijn de eerste maanden goed verlopen hier in Brugge. Ik heb een goede band met iedereen, coach en kinesisten. Ze geven me de tijd om me aan te passen zonder voorbereiding. Ik voel geen druk, de ploeg draait goed. Het zijn ideale omstandigheden om te werken. Het is heel interessant om bij deze groep te horen, je meet je met spelers in vorm. We trainen elk hard voor een plek in de ploeg. Ik ben daar heel positief over. De verdedigers werken hard, zelfs met wijzigingen in de defensie gaan we voor de clean sheet. Ik ben heel tevreden om in Belgie te zijn, heel dicht bij mijn familie in Brussel en Brugge."

LEES OOK: Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Zal Boyata meegaan naar het WK?

Meest recent

Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

8
8
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

78
78
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

24
24
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

15
15
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

436
436
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

48
48
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

92
92
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

455
455
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

250
250
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

184
184
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

506
506
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

328
328
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

324
324
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

72
72
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

718
718
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

238
238
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

123
123
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

19
19
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

35
35
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

425
425
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

208
208
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

669
669
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

92
92
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

130
130
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

398
398

Meer sportnieuws