'Anderlecht droomt van volgende lucratieve transfer'

door
'Anderlecht droomt van volgende lucratieve transfer'

Bij Anderlecht kunnen ze dit seizoen niet tevreden zijn met de resultaten, want Paars-Wit verloor tot dusver maar liefst negen van zijn 20 officiële wedstrijden. Maar er zijn ook enkele lichtpuntjes, want de voorbije weken ontdekte Anderlecht weer enkele goudhaantjes. Zo is de 16-jarige Julien Duranville helemaal aan het doorbreken, terwijl zondag nog Lucas Stassin (17) een bevredigend basisdebuut maakte in de klassieker tegen Club Brugge.


Daarnaast kwam de voorbije weken nog een andere naam verrassend aan de oppervlakte. Toen Anderlecht eind augustus Moussa N'Diaye binnenhaalde, kreeg dat niet al te veel aandacht - enkele dagen later zou immers Jan Vertonghen neerstrijken in het Lotto Park. Bovendien had de 20-jarige Senegalees tijd nodig om zich aan te passen en speelde hij aanvankelijk zijn wedstrijden bij de RSCA Futures in 1B.

Felice Mazzu liet N'Diaye begin oktober debuteren met een korte invalbeurt in de thuismatch tegen West Ham en dropte hem het volgende weekend meteen in de basis voor de alles-of-niets-wedstrijd tegen KV Mechelen. N'Diaye maakte meteen indruk, voor rust als linkerflank en na rust als linksachter in een viermansdefensie, en gaf ook een assist. Sindsdien verdween hij niet meer uit het elftal.

GRATIS EN VOOR NIETS
Volgens Het Laatste Nieuws wrijven ze zich bij Anderlecht nu al in de handen met het oog op een lucratieve verkoop. Sowieso zullen ze immers een mooie winst maken op N'Diaye, want hij kwam in de zomer transfervrij over van FC Barcelona. De Catalanen geloofden immers niet dat hij het tot de A-ploeg zou schoppen en wilden omwille van hun financiële situatie van hem af. De voorbije weken schoot de transferwaarde van N'Diaye al omhoog van 200.000 naar 800.000 euro en die zal alleen maar verder stijgen als hij zijn huidige niveau weet aan te houden. Anderlecht zal dus een uitstekende zaak doen.

LEES OOK: Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

Zal Anderlecht hem voor een mooi bedrag kunnen verkopen?

Meest recent

Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

18
18
Ruben Van Gucht in shock: 'Bekentenis slaat in als een bom'

Hij was nog maar net terug uit de zon, maar op Radio 2 hing meteen een geladen sfeer. In de studio ...

217
217
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

25
25
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

120
120
KV Mechelen doet enorm goede zaak: "Grote stap"

KV Mechelen won met 0-2 op het veld van La Louvière en deed zo een zeer goede zaak door de ...

59
59
Standard mag weer dromen: "Nog steeds mogelijk"

Standard pakte zijn laatste kans voor de top zes door zeer knap met 0-3 te winnen van KRC Genk. Een ...

36
36
‘Club Brugge beeft: speler duwt afscheid keihard door’

Club Brugge voelt de druk stijgen in een transferdossier dat plots weer op scherp staat. In Spanje ...

137
137
Arsenal vernedert Tottenham in eigen huis

In de Premier League stond er met Tottenham-Arsenal een héél interessante match op het ...

31
31
Anderlecht scoort aan lopende band: "Zo oneerlijk!"

Zulte Waregem en RSC Anderlecht begonnen om 18u30 aan hun match aan de Gaverbeek. De eerste 45 ...

196
196
Complete offday KRC Genk: Hayen geeft dé oorzaak

KRC Genk is zondagmiddag stevig van zijn roze wolk gedonderd. Na vijf opeenvolgende overwinningen, ...

164
164
Madrileense kater nog groter: Barça neemt macht weer over

Na 25 speeldagen is het opnieuw FC Barcelona dat bovenaan het klassement staat in La Liga. De ...

28
28
'Trainersbom RSCA: contact met Deense kampioenenmaker'

RSC Anderlecht nam exact drie weken geleden afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach en heeft nog ...

331
331
SK Beveren dendert voort: promotiefeest na knotsgek slot

Op prachtige wijze heeft SK Beveren nu al de promotie veiliggesteld. De Waaslanders zetten op het ...

112
112
Malinwa droomt meer dan ooit van PO1 na klinische zege

Meer dan ooit mogen ze bij KV Mechelen dromen van de Champions' Play-Offs. Malinwa profiteerde ...

54
54
Zulte Waregem - Anderlecht: Taravel voert drie wissels door

Door het puntenverlies van enkele concurrenten, kan RSC Anderlecht zondagavond een gouden zaak doen ...

87
87
Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

57
57
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

274
274
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

387
387
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

87
87
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

499
499
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

141
141
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

682
682
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

249
249
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

192
192
Club verovert Europa: "Als ze zo in competitie spelen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

676
676

Meer sportnieuws