'Anderlecht droomt van volgende lucratieve transfer'

door
'Anderlecht droomt van volgende lucratieve transfer'

Bij Anderlecht kunnen ze dit seizoen niet tevreden zijn met de resultaten, want Paars-Wit verloor tot dusver maar liefst negen van zijn 20 officiële wedstrijden. Maar er zijn ook enkele lichtpuntjes, want de voorbije weken ontdekte Anderlecht weer enkele goudhaantjes. Zo is de 16-jarige Julien Duranville helemaal aan het doorbreken, terwijl zondag nog Lucas Stassin (17) een bevredigend basisdebuut maakte in de klassieker tegen Club Brugge.


Daarnaast kwam de voorbije weken nog een andere naam verrassend aan de oppervlakte. Toen Anderlecht eind augustus Moussa N'Diaye binnenhaalde, kreeg dat niet al te veel aandacht - enkele dagen later zou immers Jan Vertonghen neerstrijken in het Lotto Park. Bovendien had de 20-jarige Senegalees tijd nodig om zich aan te passen en speelde hij aanvankelijk zijn wedstrijden bij de RSCA Futures in 1B.

Felice Mazzu liet N'Diaye begin oktober debuteren met een korte invalbeurt in de thuismatch tegen West Ham en dropte hem het volgende weekend meteen in de basis voor de alles-of-niets-wedstrijd tegen KV Mechelen. N'Diaye maakte meteen indruk, voor rust als linkerflank en na rust als linksachter in een viermansdefensie, en gaf ook een assist. Sindsdien verdween hij niet meer uit het elftal.

GRATIS EN VOOR NIETS
Volgens Het Laatste Nieuws wrijven ze zich bij Anderlecht nu al in de handen met het oog op een lucratieve verkoop. Sowieso zullen ze immers een mooie winst maken op N'Diaye, want hij kwam in de zomer transfervrij over van FC Barcelona. De Catalanen geloofden immers niet dat hij het tot de A-ploeg zou schoppen en wilden omwille van hun financiële situatie van hem af. De voorbije weken schoot de transferwaarde van N'Diaye al omhoog van 200.000 naar 800.000 euro en die zal alleen maar verder stijgen als hij zijn huidige niveau weet aan te houden. Anderlecht zal dus een uitstekende zaak doen.

LEES OOK: RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

Zal Anderlecht hem voor een mooi bedrag kunnen verkopen?

Meest recent

Nieuw JPL-format: BAS neemt cruciale beslissing

Volgend seizoen komt er in principe een nieuw format voor het Belgische profvoetbal, maar dat kwam ...

6
6
Wintermercato Anderlecht flopt: dramatische cijfers

Anderlecht zal hopen dat het zich dit weekend op Zulte Waregem kan herpakken. Evident zal dat echter ...

60
60
'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

49
49
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

186
186
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

35
35
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

93
93
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

146
146
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

305
305
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

123
123
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

64
64
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

56
56
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

57
57
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

142
142
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

140
140
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

376
376
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

77
77
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

33
33
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

139
139
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

160
160
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

72
72
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

783
783
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

266
266
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

138
138
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

489
489

Meer sportnieuws