'Anderlecht droomt van volgende lucratieve transfer'

479 stemmen
'Anderlecht droomt van volgende lucratieve transfer'

Bij Anderlecht kunnen ze dit seizoen niet tevreden zijn met de resultaten, want Paars-Wit verloor tot dusver maar liefst negen van zijn 20 officiële wedstrijden. Maar er zijn ook enkele lichtpuntjes, want de voorbije weken ontdekte Anderlecht weer enkele goudhaantjes. Zo is de 16-jarige Julien Duranville helemaal aan het doorbreken, terwijl zondag nog Lucas Stassin (17) een bevredigend basisdebuut maakte in de klassieker tegen Club Brugge.


Daarnaast kwam de voorbije weken nog een andere naam verrassend aan de oppervlakte. Toen Anderlecht eind augustus Moussa N'Diaye binnenhaalde, kreeg dat niet al te veel aandacht - enkele dagen later zou immers Jan Vertonghen neerstrijken in het Lotto Park. Bovendien had de 20-jarige Senegalees tijd nodig om zich aan te passen en speelde hij aanvankelijk zijn wedstrijden bij de RSCA Futures in 1B.

Felice Mazzu liet N'Diaye begin oktober debuteren met een korte invalbeurt in de thuismatch tegen West Ham en dropte hem het volgende weekend meteen in de basis voor de alles-of-niets-wedstrijd tegen KV Mechelen. N'Diaye maakte meteen indruk, voor rust als linkerflank en na rust als linksachter in een viermansdefensie, en gaf ook een assist. Sindsdien verdween hij niet meer uit het elftal.

GRATIS EN VOOR NIETS
Volgens Het Laatste Nieuws wrijven ze zich bij Anderlecht nu al in de handen met het oog op een lucratieve verkoop. Sowieso zullen ze immers een mooie winst maken op N'Diaye, want hij kwam in de zomer transfervrij over van FC Barcelona. De Catalanen geloofden immers niet dat hij het tot de A-ploeg zou schoppen en wilden omwille van hun financiële situatie van hem af. De voorbije weken schoot de transferwaarde van N'Diaye al omhoog van 200.000 naar 800.000 euro en die zal alleen maar verder stijgen als hij zijn huidige niveau weet aan te houden. Anderlecht zal dus een uitstekende zaak doen.

LEES OOK: 'Anderlecht davert: eerste miljoenentransfer Sibierski'

Zal Anderlecht hem voor een mooi bedrag kunnen verkopen?

Meest recent

'Club Brugge dumpt dure flop: miljoenen de vuilbak in'

Club Brugge gaat een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers de kassa zullen doen ...

9
9
Anderlecht verneemt verdict: De Cat in lappenmand?

Daags na de verloren bekerfinale tegen Union likt RSC Anderlecht zijn wonden. Niet alleen neemt de ...

85
85
Club Brugge zoekt doelman: Leko hakt knoop door

Zondag is het D-Day voor Club Brugge, dat dan Union over de vloer krijgt. Voor dat allicht ...

152
152
Anderlecht slikt bittere pil: einde seizoen sterkhouder

RSC Anderlecht heeft weinig tijd om stil te staan bij de verloren bekerfinale, want in de competitie ...

145
145
Leko sneert vlak voor titelkraker: “Heb ik toen geweend?”

Zondag staat de topper tussen Club Brugge en Union SG in het Jan Breydelstadion op het programma, de ...

208
208
Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

119
119
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

412
412
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

170
170
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

286
286
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

346
346
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

261
261
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

311
311
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

83
83
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

177
177
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

100
100
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

246
246
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

375
375
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

471
471
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

1029
1029
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

122
122
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

201
201
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

139
139
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

226
226
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

461
461
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

273
273

Meer sportnieuws