'Anderlecht droomt van volgende lucratieve transfer'

door
'Anderlecht droomt van volgende lucratieve transfer'

Bij Anderlecht kunnen ze dit seizoen niet tevreden zijn met de resultaten, want Paars-Wit verloor tot dusver maar liefst negen van zijn 20 officiële wedstrijden. Maar er zijn ook enkele lichtpuntjes, want de voorbije weken ontdekte Anderlecht weer enkele goudhaantjes. Zo is de 16-jarige Julien Duranville helemaal aan het doorbreken, terwijl zondag nog Lucas Stassin (17) een bevredigend basisdebuut maakte in de klassieker tegen Club Brugge.


Daarnaast kwam de voorbije weken nog een andere naam verrassend aan de oppervlakte. Toen Anderlecht eind augustus Moussa N'Diaye binnenhaalde, kreeg dat niet al te veel aandacht - enkele dagen later zou immers Jan Vertonghen neerstrijken in het Lotto Park. Bovendien had de 20-jarige Senegalees tijd nodig om zich aan te passen en speelde hij aanvankelijk zijn wedstrijden bij de RSCA Futures in 1B.

Felice Mazzu liet N'Diaye begin oktober debuteren met een korte invalbeurt in de thuismatch tegen West Ham en dropte hem het volgende weekend meteen in de basis voor de alles-of-niets-wedstrijd tegen KV Mechelen. N'Diaye maakte meteen indruk, voor rust als linkerflank en na rust als linksachter in een viermansdefensie, en gaf ook een assist. Sindsdien verdween hij niet meer uit het elftal.

GRATIS EN VOOR NIETS
Volgens Het Laatste Nieuws wrijven ze zich bij Anderlecht nu al in de handen met het oog op een lucratieve verkoop. Sowieso zullen ze immers een mooie winst maken op N'Diaye, want hij kwam in de zomer transfervrij over van FC Barcelona. De Catalanen geloofden immers niet dat hij het tot de A-ploeg zou schoppen en wilden omwille van hun financiële situatie van hem af. De voorbije weken schoot de transferwaarde van N'Diaye al omhoog van 200.000 naar 800.000 euro en die zal alleen maar verder stijgen als hij zijn huidige niveau weet aan te houden. Anderlecht zal dus een uitstekende zaak doen.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

Zal Anderlecht hem voor een mooi bedrag kunnen verkopen?

Meest recent

Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

30
30
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

21
21
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

248
248
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

148
148
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

376
376
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

279
279
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

240
240
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

128
128
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

85
85
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

98
98
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

84
84
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

65
65
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

142
142
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

154
154
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

356
356
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

116
116
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

327
327
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

122
122
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

46
46
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

433
433
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

200
200
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

136
136
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

28
28
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

48
48
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

98
98

Meer sportnieuws