Bayat wijst protesterende fans terecht: "Missie geslaagd"

door
Bayat wijst protesterende fans terecht:

Het lijkt stilaan crisis te zijn bij Charleroi, dat amper één van zijn vijf laatste wedstrijden kon winnen en op die manier de voeling met de top acht stilaan begint te verliezen. Tegen KV Kortrijk, dat nochtans zelf ook niet in grootse doen is, gaf het na rust een 2-0-voorsprong nog uit handen en moest het vrede nemen met een gelijkspel. De fans pikten dat niet en maakten hun onvrede duidelijk.


Daarbij werd vooral sterke man Mehdi Bayat geviseerd. Supporters riepen om zijn ontslag en zongen ook 'Waar is het geld naartoe?'. Er wordt Bayat vooral verweten dat er geen volwaardige nieuwe spits kwam, nadat Charleroi nochtans 10 miljoen euro wist te puren uit de uitgaande transfers van Vakoun Bayo (Watford) en Anass Zaroury (Burnley).

"Een spits die zich al bewezen heeft, dat kost 5 miljoen euro. Dat geld heb ik momenteel niet", maakte Bayat echter duidelijk aan La Dernière Heure. "Als we meer geld hebben, kunnen we ons sportief beleid veranderen. Maar vandaag kan ik dat niet betalen, ook al is het geld van de uitgaande transfers volledig in de club gebleven. Dat kan je controleren, want dat is allemaal publiek. Als de supporters iemand hebben die de club wil kopen, dat ze die dan brengen. Dat is geen probleem."

CYNISME
Dat hij geviseerd werd door de fans, kwam dan ook hard aan bij Bayat. "Jullie hebben me pijn gedaan, operatie geslaagd dus", klonk het cynisch. "Ik had liever gehad dat ze me aangevallen hadden op mijn sportieve keuzes in plaats van met compleet achterhaalde woorden. Wij zijn de meest transparante club van België. Wat ik vanavond meegemaakt heb, bij mijn eigen club, met mijn eigen supporters, dat is niet leuk."

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: één speler blijft indruk maken

Verdient Bayat kritiek?

Meest recent

'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

152
152
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

16
16
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

97
97
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

380
380
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

229
229
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

485
485
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

219
219
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

500
500
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

91
91
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

529
529
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

351
351
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

692
692
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

587
587
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

184
184
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

114
114
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

482
482
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

74
74
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

419
419
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

253
253
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

224
224
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

355
355
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

268
268
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

452
452
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

251
251
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

73
73

Meer sportnieuws