Bayat wijst protesterende fans terecht: "Missie geslaagd"

door
Bayat wijst protesterende fans terecht:

Het lijkt stilaan crisis te zijn bij Charleroi, dat amper één van zijn vijf laatste wedstrijden kon winnen en op die manier de voeling met de top acht stilaan begint te verliezen. Tegen KV Kortrijk, dat nochtans zelf ook niet in grootse doen is, gaf het na rust een 2-0-voorsprong nog uit handen en moest het vrede nemen met een gelijkspel. De fans pikten dat niet en maakten hun onvrede duidelijk.


Daarbij werd vooral sterke man Mehdi Bayat geviseerd. Supporters riepen om zijn ontslag en zongen ook 'Waar is het geld naartoe?'. Er wordt Bayat vooral verweten dat er geen volwaardige nieuwe spits kwam, nadat Charleroi nochtans 10 miljoen euro wist te puren uit de uitgaande transfers van Vakoun Bayo (Watford) en Anass Zaroury (Burnley).

"Een spits die zich al bewezen heeft, dat kost 5 miljoen euro. Dat geld heb ik momenteel niet", maakte Bayat echter duidelijk aan La Dernière Heure. "Als we meer geld hebben, kunnen we ons sportief beleid veranderen. Maar vandaag kan ik dat niet betalen, ook al is het geld van de uitgaande transfers volledig in de club gebleven. Dat kan je controleren, want dat is allemaal publiek. Als de supporters iemand hebben die de club wil kopen, dat ze die dan brengen. Dat is geen probleem."

CYNISME
Dat hij geviseerd werd door de fans, kwam dan ook hard aan bij Bayat. "Jullie hebben me pijn gedaan, operatie geslaagd dus", klonk het cynisch. "Ik had liever gehad dat ze me aangevallen hadden op mijn sportieve keuzes in plaats van met compleet achterhaalde woorden. Wij zijn de meest transparante club van België. Wat ik vanavond meegemaakt heb, bij mijn eigen club, met mijn eigen supporters, dat is niet leuk."

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Verdient Bayat kritiek?

Meest recent

Anderlecht heeft groot bekernieuws voor de fans

RSC Anderlecht speelt volgende week de bekerfinale tegen Union SG. De Brusselaars hopen dat de derde ...

38
38
Doorgestuurd bij RSCA: "Ajax en PSV mogen aankloppen"

Ismaël Baouf kende een fantastisch seizoen bij Cambuur. Zij promoveerden naar de Eredivisie en ...

35
35
Pakken JPL-clubs uit met doorgestuurde RSCA-sensatie?

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

51
51
Arsenal naar Champions League-finale na zenuwslopende partij

Vanavond stond in de Champions League de terugwedstrijd van de halve finale tussen Arsenal en ...

43
43
Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

65
65
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

54
54
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

236
236
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

69
69
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

31
31
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

225
225
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

347
347
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

651
651
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

80
80
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

26
26
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

127
127
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

132
132
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

813
813
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

414
414
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

398
398
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

183
183
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

458
458
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

294
294
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1302
1302
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

136
136
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

173
173

Meer sportnieuws