Hoefkens bezorgt Lang nieuwe opdoffer

door
Hoefkens bezorgt Lang nieuwe opdoffer

Met het WK in het vooruitzicht volgen de matchen in de Jupiler Pro League elkaar aan een razendsnel tempo op. Vooral voor de ploegen die ook Europees actief zijn. Club Brugge bijvoorbeeld, dat het woensdag opneemt tegen STVV. Daarbij is Noa Lang alvast opnieuw van de partij.


Nadat hij zondag tegen Anderlecht verrassend ontbrak maakt de Nederlandse smaakmaker terug deel uit van de wedstrijdkern, zo bevestigde Hoefkens tijdens zijn onderonsje met de pers. Een basisplaats lijkt er echter andermaal niet in te zitten. Iets later sprak Hoefkens namelijk schijnbaar zijn mond voorbij.

"Nu zit hij in de selectie. Als hij de kans heeft om in te vallen moet Noa zijn kwaliteiten tonen. Daar kijk ik zelf ook gigantisch naar uit", verklapte de coach tenslotte nadien. Op basis van die uitspraken lijkt Lang lijkt dus niet aan de aftrap te zullen verschijnen, maar neemt hij wellicht gewoon weer plaats op de bank.

WAT MET YAREMCHUK?
Nochtans lijkt Hoefkens wel van plan om opnieuw een aantal titularissen rust te gunnen met het oog op het drukke programma. "Die kans zit erin", draaide de trainer niet rond de pot. Toch valt Lang dus nog steeds uit de boot. Benieuwd of Roman Yaremchuk, tegen Westerlo evenmin op de afspraak, hetzelfde lot beschoren is.

LEES OOK: Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

Zou u Lang laten starten tegen STVV?

Meest recent

Bayat over RSCA-gerucht: "Renard was ook compleet verrast"

RSC Anderlecht is op zoek naar versterking, maar moet eerst de kern afslanken. Er doken al heel wat ...

4
4
‘Anderlecht slaat toe: JPL-toptransfer hangt in de lucht’

Anderlecht kijkt al vooruit, ook in het doel. Colin Coosemans doet het uitstekend, maar paars-wit ...

132
132
Volgende vertrekker bij AA Gent: "Er met hoofd niet meer bij"

Bij AA Gent moet er zoals bij de meeste clubs, zeker door de DAZN-saga, eerst verkocht worden ...

72
72
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Bij Royal Antwerp FC mikken al een hele tijd meer en meer op de eigen jeugd. De Great Old heeft een ...

29
29
'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

113
113
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

80
80
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

73
73
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

134
134
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

374
374
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

554
554
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

318
318
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

172
172
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

136
136
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

484
484
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

468
468
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

126
126
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

139
139
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

131
131
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

126
126
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

212
212
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

522
522
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

263
263
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

419
419
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

215
215
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

137
137

Meer sportnieuws