Nainggolan reageert op verbanning uit A-kern

door
Nainggolan reageert op verbanning uit A-kern

Het zijn woelige tijden bij Royal Antwerp FC. The Great Old verloor tijdens de afgelopen speeldag zijn koppositie aan KRC Genk, en leed een zware nederlaag tegen Standard. Daarbovenop liet Radja Nainggolan zich negatief opmerken door een e-sigaret te roken tijdens de wedstrijd tegen de Rouches. Een voorval waar men bij Antwerp allerminst om kan lachen. 


Antwerp besliste vanavond dan ook om Radja Nainggolan voor onbepaalde tijd uit de A-kern te zetten. De voormalige Rode Duivel heeft volgens de club de afspraken niet nageleefd, en zijn acties gaan in tegen de bepaalde waarden die Antwerp wil uitstralen. Die beslissing werd bij The Great Old gemaakt na een gesprek met de speler zelf. Ondanks het feit dat Antwerp aan gaf om geen verdere commentaar bij het voorval te willen plaatsen, deed Nainggolan dat toch. 

Via zijn Instagram-verhaal reageert Nainggolan voor het eerst op de hetze. Het is duidelijk dat de Antwerp-middenvelder teleurgesteld is met de beslissing van zijn club. "Ik wil hier even zeggen dat ik het ook erg vind voor wat ik heb gedaan... Ik verklaar dit zelf ook volledig fout, maar had er op die moment gewoon niet bij stilgestaan. De club heeft een beslissing genomen die ik enkel kan accepteren ook al vind ik het misschien zelf wat te zwaar. Ik ga op een of andere manier toch proberen men steentje bij te dragen", klinkt het bij Nainggolan. 

Einde van de samenwerking? 

Het voorval met de e-sigaret is ook niet het eerste incident rond Nainggolan en Antwerp. Vorige week werd 'Il Ninja' nog opgepakt vanwege het besturen van een voertuig zonder geldig rijbewijs. Het ziet er dus naar uit dat men bij Antwerp de fratsen van Nainggolan stilaan beu is. Gezien de historiek van de club met woelwaters a la Didier Lamkel Zé is het nog maar de vraag of het geduld van The Great Old nog niet op is. 

LEES OOK: Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel
170

Heeft Nainggolan nog een toekomst bij Antwerp?

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

21
21
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

43
43
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

24
24
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

24
24
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

120
120
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

170
170
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

560
560
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

240
240
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

195
195
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

98
98
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

62
62
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

107
107
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

716
716
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

192
192
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

326
326
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

683
683
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws