Nainggolan reageert op verbanning uit A-kern

door
Nainggolan reageert op verbanning uit A-kern

Het zijn woelige tijden bij Royal Antwerp FC. The Great Old verloor tijdens de afgelopen speeldag zijn koppositie aan KRC Genk, en leed een zware nederlaag tegen Standard. Daarbovenop liet Radja Nainggolan zich negatief opmerken door een e-sigaret te roken tijdens de wedstrijd tegen de Rouches. Een voorval waar men bij Antwerp allerminst om kan lachen. 


Antwerp besliste vanavond dan ook om Radja Nainggolan voor onbepaalde tijd uit de A-kern te zetten. De voormalige Rode Duivel heeft volgens de club de afspraken niet nageleefd, en zijn acties gaan in tegen de bepaalde waarden die Antwerp wil uitstralen. Die beslissing werd bij The Great Old gemaakt na een gesprek met de speler zelf. Ondanks het feit dat Antwerp aan gaf om geen verdere commentaar bij het voorval te willen plaatsen, deed Nainggolan dat toch. 

Via zijn Instagram-verhaal reageert Nainggolan voor het eerst op de hetze. Het is duidelijk dat de Antwerp-middenvelder teleurgesteld is met de beslissing van zijn club. "Ik wil hier even zeggen dat ik het ook erg vind voor wat ik heb gedaan... Ik verklaar dit zelf ook volledig fout, maar had er op die moment gewoon niet bij stilgestaan. De club heeft een beslissing genomen die ik enkel kan accepteren ook al vind ik het misschien zelf wat te zwaar. Ik ga op een of andere manier toch proberen men steentje bij te dragen", klinkt het bij Nainggolan. 

Einde van de samenwerking? 

Het voorval met de e-sigaret is ook niet het eerste incident rond Nainggolan en Antwerp. Vorige week werd 'Il Ninja' nog opgepakt vanwege het besturen van een voertuig zonder geldig rijbewijs. Het ziet er dus naar uit dat men bij Antwerp de fratsen van Nainggolan stilaan beu is. Gezien de historiek van de club met woelwaters a la Didier Lamkel Zé is het nog maar de vraag of het geduld van The Great Old nog niet op is. 

LEES OOK: Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Heeft Nainggolan nog een toekomst bij Antwerp?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

42
42
Amuzu en RSCA Futures-speler straks naar WK?

De voorbije maanden switchten al tal van Belgische spelers naar een ander land. Met het WK in ...

1
1
'Garcia tovert straf wit konijn uit de hoed voor WK'

De tijd dringt stilaan voor Rudi Garcia om knopen door te hakken voor het WK, want ten laatste op 1 ...

86
86
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

72
72
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

72
72
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

35
35
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

138
138
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

30
30
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

115
115
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

491
491
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

272
272
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

273
273
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

244
244
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

46
46
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

244
244
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

73
73
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

442
442
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

271
271
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

106
106
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

96
96
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

424
424
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

166
166
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

87
87
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

204
204

Meer sportnieuws