Vandenbempt strooit met lof richting 'piepjong' Anderlecht

286
Vandenbempt strooit met lof richting 'piepjong' Anderlecht

RSC Anderlecht slaagde er niet in om het tij te keren in de topper tegen Club Brugge. Ondanks een relatief goed spelbeeld van Paars-Wit, waren het toch de bezoekers uit West-Vlaanderen die aan het langste eind trokken.


Peter Vandenbempt gaf bij Sporza aan dat Anderlecht de wedstrijd misschien wel gewonnen had als er ene Simon Mignolet niet in het doel had gestaan bij Club Brugge. Daarnaast was de analist toch onder de indruk van het vertoonde spel van de thuisploeg. “Mignolet was van absolute wereldklasse. Anderlecht had misschien wel gewonnen als hij niet bij Club Brugge in doel stond. Los daarvan stond er een stevige organisatief, en speelden ze verticaal voetbal. Ze hadden genoeg kansen en speelden een uitstekende partij met zulk piepjong elftal”, aldus Vandenbempt.

Ondertussen blijft Anderlecht op zoek naar een ‘lijn’ in zijn spel. Los van de goede prestatie tegen Club Brugge zijn de supporters het stilaan beu met het regelmatige puntenverlies van de recordkampioen. Zo staat de non-wedstrijd van tegen West Ham nog steeds vers in het geheugen gegrift van de stilaan ongeduldige achterban van de Brusselaars.

Clasico in het vooruitzicht

RSC Anderlecht staat inmiddels voor een bijzonder belangrijk drieluik. Aanstaande donderdag neemt Paars-Wit het op tegen Zulte Waregem in een wedstrijd dat het absoluut moet winnen. Zondag wacht alweer de ‘Clasico’ tegen Standard Luik. Volgende week donderdag staat een Europese wedstrijd tegen Steaua Boekarest op het programma. Net als voorgaande partijen is dat een wedstrijd dat Felice Mazzu en co. absoluut dient te winnen.

LEES OOK: Vandenbempt onthult bizar toekomstplan: opvolging verzekerd

Het spelpeil van Anderlecht toonde beterschap.

Meest recent

Charai tevreden: "Dat lukte ons vorig jaar niet"

Westerlo heeft zondagavond met 0-2 gewonnen op het veld van STVV en boekte zo zijn derde overwinning ...

1
1
"Rode Duivels? Ik sprak niet met Van Bommel"

Lucas Stassin (21) is uitstekend begonnen aan zijn avontuur bij Sevilla FC. De jonge Belgische spits ...

10
10
Hoefkens: "Een bizarre beslissing van Bruno"

Vitor Bruno heeft de spelers van RSC Anderlecht acht dagen vrijaf gegeven. De Portugese coach van ...

53
53
Wie vervangt Courtois? Defour en Proto verschillen van mening

Wie wordt de nieuwe nummer één van de Rode Duivels? Bondscoach Mark van Bommel staat ...

54
54
'Mourinho verliest geduld: keiharde Vinicius-ingreep'

Real Madrid heeft de interland-break in mineur ingezet. De Koninklijke verloor in de stadsderby ...

48
48
Van Bommel-revolutie: zéven nieuwe namen in basiself Duivels?

Het Mark van Bommel-tijdperk is maandag van start gegaan bij de Rode Duivels. De Nederlander heeft ...

401
401
Huiswerk voor Club Brugge: volgende toptransfer al bepaald

Door een extra lange interland-break ligt het clubvoetbal bijna drie weken stil. Tijdig die nuttig ...

239
239
Straffe wending Vanderbiest: KVM lanceert publiekelijk statement

KV Mechelen is bezig aan een uiterst teleurstellend seizoen tot dusver. Onvermijdelijk nam de druk ...

163
163
KRC Genk aan het wankelen: twee immense mankementen

KRC Genk kan allerminst tevreden zijn over de start van de competitie. Na zeven speeldagen hebben de ...

468
468
‘Van Bommel gooit Vanaken per direct uit basis’

Hans Vanaken maakte tegen Genk een sterke comeback, maar bij de Rode Duivels begint hij opnieuw ...

693
693
Jonathan Lardot velt oordeel over rode kaart Antwerp

Royal Antwerp FC verloor afgelopen speeldag van Union SG. Vlak na rust kreeg Bahmed Deuff twee keer ...

141
141
Mancini roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels hebben een sterk WK achter de rug, maar het tijdperk onder Rudi Garcia is voorbij. ...

94
94
De Meyer vreest ontslag bij STVV: “Gevaarlijk moment”

Sint-Truiden verbaasde vorig seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League onder Wouter ...

91
91
Eerste training van Bommel: Duivel geeft direct verstek

De Rode Duivels zijn aan het hoofdstuk onder Mark van Bommel begonnen. De Nederlandse oefenmeester ...

478
478
KRC Genk-duo snoeihard aangepakt: “Dat is het probleem”

KRC Genk ging afgelopen speeldag roemloos onderuit tegen Club Brugge. De Limburgers zijn onder Jess ...

409
409
Antwerp blijft inzetten op jeugd en bindt toptalent

Royal Antwerp FC richtte de blik de afgelopen jaren steeds vaker naar de eigen jeugd. The Great Old ...

68
68
Defour zet vraagtekens bij keuzes van Bruno

Steven Defour heeft vraagtekens geplaatst bij de keuzes van Anderlecht-trainer Vitor Bruno. Vooral ...

104
104
Stijnen en Nainggolan scheppen duidelijkheid over 'ruzie'

Géén Radja Nainggolan in de selectie van Patro Eisden afgelopen weekend. Achteraf ...

128
128
Alarmbellen op de Bosuil: Antwerp moet opletten

Royal Antwerp FC is niet goed bezig. De Great Old heeft amper 7 op 21 geboekt en ze moeten vooral ...

235
235
Sibierski en Bruno maken Anderlecht weer interessant

Bij RSC Anderlecht namen ze weer een nieuwe start. Voorlopig zijn we wel gecharmeerd door het werk ...

515
515
Croonen verklaart waarom Genk Burgess liet schieten

KRC Genk heeft puur individueel gekeken een zeer goede kern. Waarnemers zijn het er echter over eens ...

505
505
Vanwesemael geeft duidelijk aan wat er misloopt bij STVV

STVV leek op weg naar een goede start van het seizoen, maar de nul op zes tegen SK Beveren en KVC ...

63
63
Anderlecht zet trainer op straat

Een ontslag bij RSC Anderlecht. De Brusselaars hebben Jelle Coene de deur gewezen. Die boekte zeer ...

474
474
KRC Genk met povere start: Thorup benoemt problemen

Jess Thorup is niet goed begonnen bij KRC Genk. De Limburgers mikken op de top drie, maar met een 9 ...

167
167
Bruno ziet drie absolute sterkhouders opstaan bij Anderlecht

RSC Anderlecht kende een goede start van het seizoen. Ze haken aan bij de top in de klassering en ...

407
407

Meer sportnieuws