Vandenbempt strooit met lof richting 'piepjong' Anderlecht

286
Vandenbempt strooit met lof richting 'piepjong' Anderlecht

RSC Anderlecht slaagde er niet in om het tij te keren in de topper tegen Club Brugge. Ondanks een relatief goed spelbeeld van Paars-Wit, waren het toch de bezoekers uit West-Vlaanderen die aan het langste eind trokken.


Peter Vandenbempt gaf bij Sporza aan dat Anderlecht de wedstrijd misschien wel gewonnen had als er ene Simon Mignolet niet in het doel had gestaan bij Club Brugge. Daarnaast was de analist toch onder de indruk van het vertoonde spel van de thuisploeg. “Mignolet was van absolute wereldklasse. Anderlecht had misschien wel gewonnen als hij niet bij Club Brugge in doel stond. Los daarvan stond er een stevige organisatief, en speelden ze verticaal voetbal. Ze hadden genoeg kansen en speelden een uitstekende partij met zulk piepjong elftal”, aldus Vandenbempt.

Ondertussen blijft Anderlecht op zoek naar een ‘lijn’ in zijn spel. Los van de goede prestatie tegen Club Brugge zijn de supporters het stilaan beu met het regelmatige puntenverlies van de recordkampioen. Zo staat de non-wedstrijd van tegen West Ham nog steeds vers in het geheugen gegrift van de stilaan ongeduldige achterban van de Brusselaars.

Clasico in het vooruitzicht

RSC Anderlecht staat inmiddels voor een bijzonder belangrijk drieluik. Aanstaande donderdag neemt Paars-Wit het op tegen Zulte Waregem in een wedstrijd dat het absoluut moet winnen. Zondag wacht alweer de ‘Clasico’ tegen Standard Luik. Volgende week donderdag staat een Europese wedstrijd tegen Steaua Boekarest op het programma. Net als voorgaande partijen is dat een wedstrijd dat Felice Mazzu en co. absoluut dient te winnen.

LEES OOK: Vandenbempt onthult bizar toekomstplan: opvolging verzekerd

Het spelpeil van Anderlecht toonde beterschap.

Meest recent

Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

6
6
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

16
16
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

69
69
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

128
128
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

102
102
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

878
878
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

65
65
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

28
28
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

209
209
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

58
58
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

63
63
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

26
26
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

51
51
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

44
44
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

80
80
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

27
27
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

161
161
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

318
318
Union bevoordeeld? Antwerp-coach haalt uit naar arbitrage

Antwerp FC blijft in de hoek waar de klappen vallen. De Great Old zette zondagmiddag bij momenten ...

274
274
Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

In de Serie A heeft SSC Napoli al voor de derde keer op vijf speeldagen tijd averij opgelopen. Kevin ...

40
40
Cercle Brugge in vieze papieren: "Dit komt hard aan"

Cercle Brugge is er niet in geslaagd om de interland-periode al winnend in te zetten. Groen-Zwart ...

272
272
Dominant Union bezorgt dolend Antwerp nieuwe mokerslag

Union is andermaal aan een ijzersterk seizoen bezig. Het team van David Hubert won nu ook ...

54
54
Real Madrid-icoon Guti dropt sensationele Courtois-uitspraak

Bondscoach Mark van Bommel zal tijdens de komende Nations League-campagne geen beroep kunnen doen op ...

107
107
Noodlot treft Jelle Vossen: Beerschot bevestigt mokerslag

Na het debacle in zijn afscheidsseizoen bij Zulte Waregem, heeft Jelle Vossen op 37-jarige leeftijd ...

125
125
Poppen aan dansen in Antwerp-Union: "Hij verdient 4 keer geel"

In de Jupiler Pro League kruisten de landskampioenen van 2023 en 2025 zondagmiddag de degens met ...

375
375

Meer sportnieuws