Vandenbempt strooit met lof richting 'piepjong' Anderlecht

286 stemmen
Vandenbempt strooit met lof richting 'piepjong' Anderlecht

RSC Anderlecht slaagde er niet in om het tij te keren in de topper tegen Club Brugge. Ondanks een relatief goed spelbeeld van Paars-Wit, waren het toch de bezoekers uit West-Vlaanderen die aan het langste eind trokken.


Peter Vandenbempt gaf bij Sporza aan dat Anderlecht de wedstrijd misschien wel gewonnen had als er ene Simon Mignolet niet in het doel had gestaan bij Club Brugge. Daarnaast was de analist toch onder de indruk van het vertoonde spel van de thuisploeg. “Mignolet was van absolute wereldklasse. Anderlecht had misschien wel gewonnen als hij niet bij Club Brugge in doel stond. Los daarvan stond er een stevige organisatief, en speelden ze verticaal voetbal. Ze hadden genoeg kansen en speelden een uitstekende partij met zulk piepjong elftal”, aldus Vandenbempt.

Ondertussen blijft Anderlecht op zoek naar een ‘lijn’ in zijn spel. Los van de goede prestatie tegen Club Brugge zijn de supporters het stilaan beu met het regelmatige puntenverlies van de recordkampioen. Zo staat de non-wedstrijd van tegen West Ham nog steeds vers in het geheugen gegrift van de stilaan ongeduldige achterban van de Brusselaars.

Clasico in het vooruitzicht

RSC Anderlecht staat inmiddels voor een bijzonder belangrijk drieluik. Aanstaande donderdag neemt Paars-Wit het op tegen Zulte Waregem in een wedstrijd dat het absoluut moet winnen. Zondag wacht alweer de ‘Clasico’ tegen Standard Luik. Volgende week donderdag staat een Europese wedstrijd tegen Steaua Boekarest op het programma. Net als voorgaande partijen is dat een wedstrijd dat Felice Mazzu en co. absoluut dient te winnen.

LEES OOK: Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Het spelpeil van Anderlecht toonde beterschap.

Meest recent

Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

56
56
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

80
80
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

7
7
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

142
142
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

74
74
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

77
77
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

460
460
'Club breekt de bank: absolute topaanwinst onderweg'

Club Brugge is het volgende lid van zijn kampioenenselectie kwijt. In navolging van Simon Mignolet ...

459
459
België - Tunesië: Garcia sleutelt aan basiself Rode Duivels

De Rode Duivels staan zaterdag voor hun laatste test richting het WK. In het Koning ...

221
221
Fans KRC Genk roeren zich: "Gebrek aan respect"

KRC Genk maakte het vertrek van Michel Ribeiro bekend. Die werkte 23 jaar voor de club. Dat gebeurde ...

313
313
SK Beveren maakt volgende vertrekker wereldkundig

Bij SK Beveren is het akelig stil omtrent nieuwe spelers en een nieuwe coach. De Waaslanders ...

82
82
Vandenbempt en Joos voorspellen Belgische WK-ster

De Rode Duivels trekken met de nodige ambitie naar het WK. De kwartfinales bereiken is het doel. ...

156
156
KRC Genk licht optie niet: doelman gratis weg

KRC Genk is volop bezig met de evaluatie van de spelerskernen. Voor de eerste ploeg en Jong Genk ...

189
189
Red Flames verwennen fans met zesklapper

De Belgische Red Flames speelden vanavond aan Den Dreef tegen Luxemburg. Een zege was een bijna ...

90
90
'Geen Saibari? Kompany heeft Rode Duivel als Plan B'

Ismael Saibari lijkt op weg naar Bayern München. De aanvallende middenvelder van PSV heeft al ...

159
159
Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

73
73
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

178
178
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

177
177
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

27
27
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

211
211
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

454
454
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

300
300
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

90
90
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

973
973
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

543
543

Meer sportnieuws