Heeft Club Brugge pech? "Hij is gevaarlijk"

395 stemmen
Heeft Club Brugge pech?

Club Brugge kende gisteren heel wat moeite met RSC Anderlecht. Tegen de Brusselaars dankte de landskampioen (opnieuw) een ijzersterke Simon Mignolet. In het slot van de partij moest Blauw-Zwart het ook even met een man minder doen. Abakar Sylla kreeg namelijk een rood karton onder de neus geschoven na een harde tackle op Mario Stroeykens. 


Een rode kaart waarover achteraf bijzonder weinig discussie heerste. De tackle van de jonge Sylla op Stroeykens was dan ook ongeoorloofd, en de jongeling diende (terecht) ook een zware schorsing te vrezen. Die vrees kwam vandaag ook uit want het Bondsparket besliste om de centrale verdediger op te roepen voor het Disciplinair Comité. Daarin zal duidelijk worden wat de effectieve strafmaat voor de Senegalees zal worden. 

Volgens Het Nieuwsblad zal het schorsingsvoorstel voor Abakar Sylla drie speeldagen omvatten. Daarnaast zou hij ook nog een geldboete moeten ophoesten. Ondertussen heeft men het op de sociale media ook dan niet meteen begrepen op de actie van de jonge Bruggeling. Zo staat steevast te lezen dat Sylla een schorsing van zes speeldagen dient te krijgen. Langs de andere kant zijn er ook enkelingen die vinden dat het vooral om een 'ongelukkige' actie ging. 

Recidivist? 

Vorig seizoen kreeg Aba Sylla al een voorwaardelijke straf toegekend van het Bondsparket na een drieste rode kaart bij Club NXT. Het ziet er dus naar uit dat men in Brussel weinig medelijden zal hebben met de onfortuinlijke actie van de Senegalees. In onderstaande berichten is verder ook duidelijk dat Sylla evenmin op medelijden van de voetballiefhebber kan rekenen. 
 

LEES OOK: Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Welke schorsing zou passen voor Sylla?

Meest recent

Bondscoach Tunesië oordeelt over WK-kansen België

Tunesië was bijna 90 minuten lang een speelbal van de Rode Duivels. Het werd 5-0 en dat was nog ...

32
32
Portugal wint 'rood duel', wereldgoal bij de VS

Vanavond stonden er een aantal oefenduels voor het WK op het programma. Onder meer Portugal en ...

40
40
Geen Club Brugge, wel duurste transfer ooit in Zweden

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

61
61
Dezelfde ploeg tegen Egypte? Garcia legt uit

Rudi Garcia verraste met een aantal keuzes in de basisploeg. België won makkelijk met 5-0 van ...

89
89
Lammens laat Man Utd-fans watertanden met uitspraak

Manchester United kende na het ontslag van Ruben Amorim best nog een goed seizoen. Ze eindigden ...

53
53
Garcia over niet-selectie Duivels: "Moeilijkste keuze ooit"

Bondscoach Rudi Garcia selecteerde 26 spelers voor het WK. De Fransman had vooral in twee dossiers ...

94
94
De Ketelaere straalt: "Dat geeft heel veel vertrouwen"

Charles De Ketelaere begint als nummer één in de spits aan het WK. De Rode Duivel ...

38
38
Mechele looft twee ploegmaats: "Een nachtmerrie!"

Brandon Mechele kreeg van bondscoach Rudi Garcia een kans in de basis. De ervaren verdediger kende ...

247
247
Odjidja hangt op 37-jarige leeftijd schoenen aan de haak

Vadis Odjidja speelde afgelopen seizoen voor Eendracht Aalst Lede. Vanavond raakte bekend dat het ...

93
93
‘Over zijn lijk: Leko blaast Club Brugge-droomtransfer op’

Club Brugge leek in januari al te anticiperen op een mogelijk vertrek van Joël ...

592
592
Argentinië moet puzzelen: Mac Allister toch nog naar WK?

Binnen vijf dagen gaat het WK van start en dus is bij alle deelnemende landen bidden dat ze niet met ...

51
51
Eén grote ergernis bij Duivels na klinkende zege

De Rode Duivels kunnen straks met een zeer goed gevoel afreizen naar de Verenigde Staten voor het ...

252
252
'Tzolis stelt cruciale voorwaarde voor transfer'

Club Brugge staat na het veroveren van de landstitel voor een zeer drukke transferzomer. Het lijkt ...

257
257
Lukaku komt met update over terugkeer naar Anderlecht

Na een moeilijk seizoen lijkt Romelu Lukaku toch nog een leuke troef te gaan worden voor de Rode ...

522
522
Ondanks knalprestatie: Garcia woedend op zijn spelers

Na de overwinning in Kroatië ook nog een klinkende 5-0 tegen Tunesië: de Rode Duivels ...

454
454
Buitenlandse pers trekt conclusie over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag de fans verwend in hun uitzwaaiwedstrijd. Tunesië werd met 5-0 ...

620
620
Klaar voor basisplaats? Lukaku reageert

Er viel in de voorbije week niets dan goed nieuws te rapen bij de Rode Duivels. Na de fraaie ...

76
76
“We kunnen wereldkampioen worden”: Meunier overtuigd

De Rode Duivels trekken in een uiterst positieve sfeer naar het WK. Ze hebben zaterdag immers ook ...

109
109
Kranten zien Duivel schitteren: "Wordt dé attractie van WK"

De voorbereiding op het WK van de Rode Duivels is uitstekend verlopen. Na de knappe overwinning in ...

179
179
Duivels met vertrouwen naar WK: Tunesië simpel afgemaakt

De Rode Duivels hebben in hun generale repetitie voor het WK nog wat extra vertrouwen getankt. ...

86
86
Antwerp kondigt fraaie Engelse trip aan

Antwerp beleefde een tegenvallend seizoen, waarin het in de grijze middenmoot eindigde en in de ...

94
94
'Transfermeevaller: AA Gent vangt nog 2 miljoen euro'

AA Gent zal zich deze zomer moeten zien te wapenen voor het Europese avontuur van volgend seizoen. ...

229
229
België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

166
166
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

155
155
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

284
284

Meer sportnieuws