Heeft Club Brugge pech? "Hij is gevaarlijk"

door
Heeft Club Brugge pech?

Club Brugge kende gisteren heel wat moeite met RSC Anderlecht. Tegen de Brusselaars dankte de landskampioen (opnieuw) een ijzersterke Simon Mignolet. In het slot van de partij moest Blauw-Zwart het ook even met een man minder doen. Abakar Sylla kreeg namelijk een rood karton onder de neus geschoven na een harde tackle op Mario Stroeykens. 


Een rode kaart waarover achteraf bijzonder weinig discussie heerste. De tackle van de jonge Sylla op Stroeykens was dan ook ongeoorloofd, en de jongeling diende (terecht) ook een zware schorsing te vrezen. Die vrees kwam vandaag ook uit want het Bondsparket besliste om de centrale verdediger op te roepen voor het Disciplinair Comité. Daarin zal duidelijk worden wat de effectieve strafmaat voor de Senegalees zal worden. 

Volgens Het Nieuwsblad zal het schorsingsvoorstel voor Abakar Sylla drie speeldagen omvatten. Daarnaast zou hij ook nog een geldboete moeten ophoesten. Ondertussen heeft men het op de sociale media ook dan niet meteen begrepen op de actie van de jonge Bruggeling. Zo staat steevast te lezen dat Sylla een schorsing van zes speeldagen dient te krijgen. Langs de andere kant zijn er ook enkelingen die vinden dat het vooral om een 'ongelukkige' actie ging. 

Recidivist? 

Vorig seizoen kreeg Aba Sylla al een voorwaardelijke straf toegekend van het Bondsparket na een drieste rode kaart bij Club NXT. Het ziet er dus naar uit dat men in Brussel weinig medelijden zal hebben met de onfortuinlijke actie van de Senegalees. In onderstaande berichten is verder ook duidelijk dat Sylla evenmin op medelijden van de voetballiefhebber kan rekenen. 
 

LEES OOK: 'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Welke schorsing zou passen voor Sylla?

Meest recent

‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

21
21
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

26
26
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

60
60
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

61
61
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

97
97
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

227
227
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

119
119
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

285
285
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

134
134
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

86
86
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

64
64
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

505
505
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

197
197
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

72
72
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

118
118
Hubert vreest: Union-spelers schieten elkaar in de voet

De Gouden Schoen staat voor de deur en de grote favorieten worden naar voren geschoven. ...

124
124
Slecht nieuws voor Doku: City slaat toe

Manchester City heeft op de wintermercato meteen ferm uitgepakt. The Cityzens werden al tijdje ...

145
145
Ontslag? Pocognoli slaat snoeihard terug na kritiek

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een uitdaging bij AS Monaco. De Franse ...

184
184
Akelige beelden: Casteels afgevoerd, Ronaldo schrikt

Koen Casteels staat onder de lat bij het Saudische Al-Qadisiya, maar tegen het Al Nassr van ...

94
94
Nu ook officieel: Genk zwaait sterkhouder uit

Bij KRC Genk lijkt het nog een onverwacht bewogen wintermercato te gaan worden. Grote plannen hadden ...

100
100
'Nieuwe Erenbjerg naar JPL, talent komt niet'

De zoektocht naar versterking is voor de Belgische profclubs volop aan de gang. Een land waarin een ...

75
75
Gouden Schoen: Tzolis noemt zijn topfavoriet

Zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. De topfavoriet voor de prijs is dit jaar zonder twijfel ...

180
180
'Dender haalt ervaren pion om behoud af te dwingen'

Lange tijd leek Dender een vogel voor de kat te zijn, want de Kadavers begonnen dramatisch aan het ...

175
175
'Union haalt belangrijke slag thuis voor nieuw stadion'

Eén van de pijnpunten van het Belgische voetbal blijft de verouderde staat van de meeste ...

213
213
Titel voor Anderlecht? Hasi antwoordt duidelijk

Binnen een week trekt de Jupiler Pro League zich na een korte winterbreak weer op gang. Er resten ...

372
372

Meer sportnieuws