Real-legende kiest voor opvallend avontuur in Mexico

17 stemmen
Real-legende kiest voor opvallend avontuur in Mexico

De Real Madrid-supporters verkeren op dit moment naar alle waarschijnlijkheid nog in extase. De Koninklijke won gisteren immers de ‘Clasico’ met 3-1, en staat door die zege opnieuw alleen aan de leiding in La Liga. Ondertussen maakte een voormalige Real-legende vandaag een opmerkelijke overstap bekend. 

Zo werd Fernando Hierro vandaag voorgesteld als nieuwe sportief directeur van Chivas Guadalajara. De inmiddels 54-jarige Spanjaard moet de Mexicaanse topclub opnieuw naar zijn hoogdagen van weleer loodsen. De eerste belangrijke taak van Hierro bij Chivas is het zoeken naar een nieuwe hoofdtrainer. Volgens diverse Mexicaanse bronnen wil de Spanjaard een Europeaan richting Mexico loodsen mét heel wat ervaring in de Europese topcompetities.

Chivas staat momenteel op een teleurstellende negende plaats in de hoogste klasse van Mexico. Het telt ondertussen al een achterstand van zestien punten op leider América. De sterspelers van Chivas zijn Alexis Vega, Fernando Beltran, Roberto Alvarado en José Macias. Het viertal is ook Mexicaans international. 

Scorende Real-legende

De naam Fernando Hierro staat ongetwijfeld in het geheugen gegrift van heel wat Real-fans. De centrale verdediger was tussen 1989 en 2003 actief voor de Koninklijke, en wist daarin 439 wedstrijden te spelen. Daarin wist Hierro ook 102 doelpunten te scoren. Een bijzonder opvallend cijfer aangezien de Spanjaard een centrale verdediger was. Sindsdien was Hierro (zonder al te veel succes) actief als sportief directeur van Malaga en Spanje. Als trainer probeerde hij het dan weer bij Real Oviedo. Sinds 2018 was Hierro op zoek naar een nieuwe uitdaging.

LEES OOK: Kane breekt record bij Engeland: “Beste aller tijden”

🚀

Hierro kan beschouwd worden als de beste Real-verdediger aller tijden.

Meest recent

KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

0
0
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

52
52
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

30
30
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

27
27
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

77
77
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

545
545
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

52
52
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

355
355
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

35
35
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

19
19
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

32
32
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

278
278
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

271
271
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

195
195
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

736
736
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

533
533
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

395
395
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

261
261
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

257
257
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

100
100
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

65
65
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

249
249
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

107
107
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

81
81
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

457
457

Meer sportnieuws