'Leeds hoopt op koopje bij Club Brugge'

door
'Leeds hoopt op koopje bij Club Brugge'

Club Brugge deed in de zomer al een aantal lucratieve transfers door Charles De Ketelaere, Stanley Nsoki en Loïs Openda allemaal voor minstens 10 miljoen euro te verkopen en het zou goed kunnen dat de komende wintermercato opnieuw druk zal worden. Club speelde zich de voorbije maand immers in de kijker in de Champions League en ongetwijfeld zal daardoor interesse zijn voor een aantal sterkhouders.


Maar de succesvolle Europese campagne heeft ook een aantal verliezers met zich meegebracht in de Brugse kern. Zo was er op Anderlecht zondag zowaar geen spoor van Noa Lang in de kern. Carl Hoefkens gaf aan dat de Nederlandse aanvaller moeite heeft met zijn huidige statuut als invaller en dat hij hem daarom een signaal wou sturen.

Door het verliezen van zijn basisplaats ziet Lang zijn WK-droom wellicht in rook opgaan en zo zal hij mogelijk spijt krijgen dat hij in de zomer toch in Brugge gebleven is. Misschien zal hij dan in januari wel proberen een transfer te forceren en een eerste kandidaat lijkt zich al aan te dienen. Leeds United zou zich opnieuw kunnen gaan melden, stelt Leeds Live.

VERSTERKING
Trainer Jesse Marsch zou in de winter nog extra offensieve versterking willen en Leeds was in de zomer ook al geïnteresseerd in Lang. Die verkoos toen echter bij Club te blijven eerder dan naar de nummer vijftien in de Premier League te trekken, maar straks liggen de kaarten wellicht anders. Leeds hoopt bovendien een koopje te kunnen doen, want de prijs van Lang zal wellicht flink zakken als er de komende maanden geen verandering komt in zijn situatie.

LEES OOK: Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Moet Club in januari Lang voor een lager bedrag laten gaan?

Meest recent

Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

7
7
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

152
152
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

53
53
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

104
104
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

202
202
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

251
251
Vandenbempt luidt alarmbel: paniek bij Anderlecht

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft er genoeg van. Het sportieve wanbeleid van Wouter Vandenhaute ...

285
285
Renard ontslagen: Bornauw & co trekken meteen door

RSC Anderlecht staat nog maar eens in brand. Het is duidelijk dat het wanbeleid van de afgelopen ...

413
413
KRC Genk op oorlogspad: Heymans waarschuwt concurrentie

KRC Genk won oververdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers blijven zo meedoen voor de top ...

134
134
'Renard gaf twee spelers veeg uit de pan'

RSC Anderlecht verloor in een week tijd van Standard, Royal Antwerp FC en KRC Genk. Enkel op ...

249
249
Anderlecht grijpt in: Renard per direct op straat gezet

Een week na het ontslag van hoofdcoach Besnik Hasi, heeft RSC Anderlecht opnieuw stevig ingegrepen. ...

445
445
Still kiest exit: Anderlecht zonder hoofdcoach naar Bosuil?

Aanstaande donderdag staat RSC Anderlecht voor de levensbelangrijke terugmatch in de halve finales ...

352
352
12 op 12 voor United: Engelse pers ziet één foutje Lammens

Manchester United is onder het bewind van caretaker Michael Carrick bezig aan een sterke reeks. ...

168
168
Anderlecht genekt door VAR? Oud-ref dient Still van antwoord

RSC Anderlecht ging zondagmiddag redelijk kansloos onderuit op het veld van KRC Genk. Maar volgens ...

367
367
'Anderlecht speelt met vuur: topkandidaat is tijdbom'

Bij RSC Anderlecht tikt de klok: de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi sleept aan en de ...

317
317
KRC Genk helemaal terug? Hayen trekt conclusie

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

182
182
Open oorlog in Genk-Anderlecht: "Dat is geen respect"

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

706
706
'Club speelt steunpilaar kwijt: ook Tottenham klopt aan'

Nog anderhalve week te gaan en Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen ...

263
263
Kritieke week Anderlecht: nieuwe coach en twéé vertrekkers?

RSC Anderlecht staat andermaal voor een cruciale week. In de bekermatch op Antwerp en het ...

359
359
KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

271
271
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

180
180
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

35
35
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

52
52
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

172
172
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

151
151

Meer sportnieuws