'Leeds hoopt op koopje bij Club Brugge'

891 stemmen
'Leeds hoopt op koopje bij Club Brugge'

Club Brugge deed in de zomer al een aantal lucratieve transfers door Charles De Ketelaere, Stanley Nsoki en Loïs Openda allemaal voor minstens 10 miljoen euro te verkopen en het zou goed kunnen dat de komende wintermercato opnieuw druk zal worden. Club speelde zich de voorbije maand immers in de kijker in de Champions League en ongetwijfeld zal daardoor interesse zijn voor een aantal sterkhouders.


Maar de succesvolle Europese campagne heeft ook een aantal verliezers met zich meegebracht in de Brugse kern. Zo was er op Anderlecht zondag zowaar geen spoor van Noa Lang in de kern. Carl Hoefkens gaf aan dat de Nederlandse aanvaller moeite heeft met zijn huidige statuut als invaller en dat hij hem daarom een signaal wou sturen.

Door het verliezen van zijn basisplaats ziet Lang zijn WK-droom wellicht in rook opgaan en zo zal hij mogelijk spijt krijgen dat hij in de zomer toch in Brugge gebleven is. Misschien zal hij dan in januari wel proberen een transfer te forceren en een eerste kandidaat lijkt zich al aan te dienen. Leeds United zou zich opnieuw kunnen gaan melden, stelt Leeds Live.

VERSTERKING
Trainer Jesse Marsch zou in de winter nog extra offensieve versterking willen en Leeds was in de zomer ook al geïnteresseerd in Lang. Die verkoos toen echter bij Club te blijven eerder dan naar de nummer vijftien in de Premier League te trekken, maar straks liggen de kaarten wellicht anders. Leeds hoopt bovendien een koopje te kunnen doen, want de prijs van Lang zal wellicht flink zakken als er de komende maanden geen verandering komt in zijn situatie.

LEES OOK: Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Moet Club in januari Lang voor een lager bedrag laten gaan?

Meest recent

'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

8
8
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

26
26
Hans Vanaken ontroert iedereen: één beeld blijft hangen

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

34
34
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

61
61
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

16
16
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

202
202
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

215
215
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

48
48
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

167
167
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

779
779
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

150
150
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

115
115
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

54
54
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

128
128
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

162
162
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

146
146
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1062
1062
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

457
457
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

144
144
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

914
914
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

507
507
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

558
558
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

484
484
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

143
143

Meer sportnieuws