'Leeds hoopt op koopje bij Club Brugge'

door
'Leeds hoopt op koopje bij Club Brugge'

Club Brugge deed in de zomer al een aantal lucratieve transfers door Charles De Ketelaere, Stanley Nsoki en Loïs Openda allemaal voor minstens 10 miljoen euro te verkopen en het zou goed kunnen dat de komende wintermercato opnieuw druk zal worden. Club speelde zich de voorbije maand immers in de kijker in de Champions League en ongetwijfeld zal daardoor interesse zijn voor een aantal sterkhouders.


Maar de succesvolle Europese campagne heeft ook een aantal verliezers met zich meegebracht in de Brugse kern. Zo was er op Anderlecht zondag zowaar geen spoor van Noa Lang in de kern. Carl Hoefkens gaf aan dat de Nederlandse aanvaller moeite heeft met zijn huidige statuut als invaller en dat hij hem daarom een signaal wou sturen.

Door het verliezen van zijn basisplaats ziet Lang zijn WK-droom wellicht in rook opgaan en zo zal hij mogelijk spijt krijgen dat hij in de zomer toch in Brugge gebleven is. Misschien zal hij dan in januari wel proberen een transfer te forceren en een eerste kandidaat lijkt zich al aan te dienen. Leeds United zou zich opnieuw kunnen gaan melden, stelt Leeds Live.

VERSTERKING
Trainer Jesse Marsch zou in de winter nog extra offensieve versterking willen en Leeds was in de zomer ook al geïnteresseerd in Lang. Die verkoos toen echter bij Club te blijven eerder dan naar de nummer vijftien in de Premier League te trekken, maar straks liggen de kaarten wellicht anders. Leeds hoopt bovendien een koopje te kunnen doen, want de prijs van Lang zal wellicht flink zakken als er de komende maanden geen verandering komt in zijn situatie.

LEES OOK: 'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Moet Club in januari Lang voor een lager bedrag laten gaan?

Meest recent

Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

44
44
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

27
27
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

57
57
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o kent einde

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

76
76
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

113
113
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

127
127
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

137
137
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

261
261
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

191
191
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

318
318
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

140
140
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

155
155
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

94
94
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

210
210
Nieuwe twist in DAZN-affaire: cruciaal nieuws voor abonnees

Het Belgisch voetbal blijft voorlopig dan toch te bekijken via de app van DAZN. Maar ondertussen zit ...

818
818
Alderweireld klaar en duidelijk over titel Anderlecht

Na zestien speeldagen blijft Union SG het klassement aanvoeren, gevolgd door Club Brugge. Maar na de ...

214
214
HUMO publiceert enorme Mannaert-bom: heftig incident met RSCA-topman

Ongeveer een jaar geleden werd Vincent Mannaert aangeduid als nieuwe sportief directeur bij de KBVB. ...

544
544
Onthuld: de échte reden achter vreemde wissel Mignolet

De keeperskwestie die bij Club Brugge al een heel seizoen de gemoederen bedaard, is sinds afgelopen ...

369
369
'De Bruyne krijgt grote transferplannen Napoli te horen'

In de Italiaanse Serie A won SSC Napoli zondagavond de topper op het veld van AS Roma. Daags nadien ...

209
209
Straffe ontdekking bij Antwerp: "De nieuwe Vermeeren"

Amper een week nadat de bodem was bereikt, durft Antwerp FC opnieuw positief naar de nabije toekomst ...

270
270
Anderlecht kampioen dit seizoen? Harde voorwaarde op tafel

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

168
168
Club Brugge davert: is dit de laatste druppel voor Hayen?

Nog geen maand geleden gold Nicky Hayen nog als de wondercoach van Club Brugge. Vandaag gaat het ...

540
540
Nieuwe uitdager voor titel? "Schrijf ons nog niet af"

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

402
402
'Sterke man Bayern heeft groot nieuws voor Kompany'

Nog een vijftal wedstrijden te gaan en de winterstop gaat van start voor Vincent Kompany en zijn ...

211
211
'Club op de dool: grote gevolgen op transfermarkt'

Club Brugge verkeert momenteel in een behoorlijke dip. Van zijn laatste vier wedstrijden, verloor de ...

398
398

Meer sportnieuws