'Rampscenario Antwerp niet uitgesloten'

door
'Rampscenario Antwerp niet uitgesloten'

Antwerp was in de eerste weken van het seizoen in de Jupiler Pro League oppermachtig. Het greep vrijwel meteen de koppositie en won zijn eerste negen wedstrijden, waardoor het meteen ook een kloofje leek te gaan slaan met zijn concurrenten. Maar inmiddels is de Great Old die eerste plaats alweer kwijt, want na twee nederlagen in drie wedstrijden moeten ze Genk laten voorgaan.


Twee weken nadat ze in Kortrijk al voor de eerste keer dit seizoen punten lieten liggen, ging Antwerp nu ook kopje onder op Standard. De Rouches waren vooral in de openingsfase veel gretiger dan hun tegenstander en swingden al binnen de negen minuten naar een 3-0-voorsprong. Peter Vandenbempt vindt echter dat Mark van Bommel ook in eigen boezem moet kijken voor dat scenario.

"Antwerp was niet klaar. Het werd afgetroefd in de duels in de eerste 10 minuten en werd langs alle kanten voorbijgesneld. De spelers gaven daarbij expliciet aan dat ze toch een beetje een probleem hadden met die andere veldbezetting. Dat mag coach Van Bommel zich dan aanrekenen", oordeelt de analist immers bij Sporza. Die verantwoordelijkheid leek Van Bommel na de wedstrijd toch een beetje af te wijzen.

TOPPERS
Vandenbempt sluit ook niet uit dat Antwerp de komende weken nog helemaal wegzakt. "Zondag is er – na de midweekspeeldag - de topper tegen de nieuwe leider KRC Genk. Voor het WK zijn er ook nog duels tegen Anderlecht en Club Brugge. Je kan in de laatste maand voor het WK natuurlijk nog veel weggooien", waarschuwt hij immers.

LEES OOK: Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Zal Antwerp de komende weken helemaal wegzakken?

Meest recent

Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

29
29
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

27
27
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

154
154
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

154
154
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

185
185
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

250
250
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

110
110
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

391
391
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

215
215
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

84
84
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

326
326
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

326
326
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

127
127
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

252
252
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

196
196
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

254
254
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

146
146
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

456
456
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

178
178
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

155
155
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

72
72
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

75
75
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

175
175
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

280
280

Meer sportnieuws