Toptransfer Trossard lonkt: 'coach is een grote fan'

door
Toptransfer Trossard lonkt: 'coach is een grote fan'

Leandro Trossard lijkt Brighton & Hove na het seizoen te gaan verlaten. De flankaanvaller is einde contract en de interesse neemt toe. Atlético Madrid is de volgende gegadigde.


Volgens The Mirror hebben Atlético Madrid en ondertussen ook Chelsea hun zinnen gezet op Trossard. Graham Potter is een grote fan van Trossard en werkte met hem samen bij Brighton. Hij hoopt Trossard komende zomer transfervrij naar Stamford Bridge te halen.

De Engelse topclub krijg echter grote concurrentie van Atlético Madrid, dat ook bezig is om Trossard te overtuigen. De Spaanse topclub staat er financieel niet al te best voor en kijkt uit naar transfervrije spelers. Trossard is daarom een zeer interessante piste en Diego Simeone wil er na Axel Witsel en Yannick Carrasco dus een derde Belg bij. Trossard zou wel een grote concurrent zijn voor Carrasco, al kan hij ook als tweede spits uit de voeten.

WK

Trossard lijkt klaar voor een stap hogerop en Brighton lijkt stilaan kansloos te worden omtrent een nieuw contract, ook al dringen ze aan. De 27-jarige ex-speler van KRC Genk kan zich op het WK bovendien nog meer in de kijker spelen. Arsenal en Liverpool zouden hem ook volgen, maar die interesse is nog niet concreet. Daar kan uiteraard nog verandering in gaan komen als hij de komende maanden met de Rode Duivels en in de Premier League gaat schitteren. Trossard was dit seizoen al goed voor 5 goals en 2 assists in 9 matchen. Hij scoorde onlangs nog drie keer op het veld van Liverpool.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

Gaat Trossard een toptransfer versieren?

Meest recent

Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

3
3
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

13
13
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

12
12
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

27
27
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

92
92
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

102
102
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

240
240
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

188
188
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

35
35
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

81
81
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

155
155
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

38
38
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

55
55
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

36
36
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

141
141
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

265
265
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

49
49
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

76
76
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

42
42
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

173
173
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

250
250
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

193
193
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

349
349
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

599
599
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

221
221

Meer sportnieuws