Toptransfer Trossard lonkt: 'coach is een grote fan'

door
Toptransfer Trossard lonkt: 'coach is een grote fan'

Leandro Trossard lijkt Brighton & Hove na het seizoen te gaan verlaten. De flankaanvaller is einde contract en de interesse neemt toe. Atlético Madrid is de volgende gegadigde.


Volgens The Mirror hebben Atlético Madrid en ondertussen ook Chelsea hun zinnen gezet op Trossard. Graham Potter is een grote fan van Trossard en werkte met hem samen bij Brighton. Hij hoopt Trossard komende zomer transfervrij naar Stamford Bridge te halen.

De Engelse topclub krijg echter grote concurrentie van Atlético Madrid, dat ook bezig is om Trossard te overtuigen. De Spaanse topclub staat er financieel niet al te best voor en kijkt uit naar transfervrije spelers. Trossard is daarom een zeer interessante piste en Diego Simeone wil er na Axel Witsel en Yannick Carrasco dus een derde Belg bij. Trossard zou wel een grote concurrent zijn voor Carrasco, al kan hij ook als tweede spits uit de voeten.

WK

Trossard lijkt klaar voor een stap hogerop en Brighton lijkt stilaan kansloos te worden omtrent een nieuw contract, ook al dringen ze aan. De 27-jarige ex-speler van KRC Genk kan zich op het WK bovendien nog meer in de kijker spelen. Arsenal en Liverpool zouden hem ook volgen, maar die interesse is nog niet concreet. Daar kan uiteraard nog verandering in gaan komen als hij de komende maanden met de Rode Duivels en in de Premier League gaat schitteren. Trossard was dit seizoen al goed voor 5 goals en 2 assists in 9 matchen. Hij scoorde onlangs nog drie keer op het veld van Liverpool.

LEES OOK: Toby over Shauni: “Ze had me mogen verlaten”

Gaat Trossard een toptransfer versieren?

Meest recent

Leko hint: 2 talenten voor grote doorbraak bij AA Gent?

Voor AA Gent staat de eerste officiële opdracht van het seizoen gepland voor 27 juli, wanneer ...

0
0
'RWDM haalt voormalig toptalent, Eupen vindt keeper'

De Challenger Pro League belooft komend seizoen alweer razend spannend te worden na de zinderende ...

6
6
Tottenham heeft spraakmakende transfer beet, Arsenal bijna

Terwijl de Jupiler Pro League binnen twee weken alweer van start gaat, is het in andere landen nog ...

13
13
‘Club verrast met miljoenenbod op Ajax-pion’

Club Brugge is momenteel zeer druk in de weer op de transfermarkt. Het liet zijn kassa al stevig ...

340
340
Toby over Shauni: “Ze had me mogen verlaten”

Na een prachtige carrière zit Toby Alderweireld officieel in zijn 'voetbalpensioen'. De ...

39
39
'Verbazingwekkende miljoenentransfer voor Cercle'

Cercle Brugge flirtte vorig seizoen met degradatie, maar kon uiteindelijk in de barrages tegen Patro ...

107
107
'Nog geen zeven: Anderlecht bijt in het stof bij doelwit'

Bij Anderlecht staat de teller deze zomer al op zes aanwinsten en dat aantal zal ongetwijfeld nog ...

236
236
'Knaltransfer Lammens krijgt vorm: eerste club meldt zich'

Antwerp blijft zeer druk in de weer op de transfermarkt. Tijdens de oefenstage in Oostenrijk mocht ...

177
177
‘Meijer laat Club Brugge spartelen: drama compleet’

Björn Meijer leek op weg naar Feyenoord, maar de transfer ging op het laatste moment alsnog ...

479
479
'Genk plakt waanzinnig prijskaartje op Tolu'

Bij KRC Genk beleven ze tot dusver een rustige transferzomer. Met Daan Heymans en Tobias Lawal ...

420
420
‘Jashari reageert na keiharde boodschap van Club’

De soap rond een mogelijke transfer van Ardon Jashari is de voorbije dagen helemaal ontploft. De ...

1077
1077
'Union in shock: kampioenenmaker maakt verrassende transfer'

Nadat het drie keer net misgegrepen had, wist Union zich afgelopen seizoen eindelijk tot ...

221
221
Leko legt enorme transfereis op tafel bij AA Gent

Na de dramatische play-offs kende AA Gent in het begin van de zomer geen genade: slechts weken na ...

423
423
'Competitieformat op springen: Union en co halen gram'

Binnen een tweetal weken wordt het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Het zou ...

473
473
'AA Gent vindt akkoord: transfersom van 8 à 9 miljoen'

Terwijl coach Ivan Leko zijn spelers klaarstoomt voor de start van het seizoen, blijft AA Gent ook ...

290
290
Anderlecht-fans woest: oorzaak gekend voor Union-deal

Behoudens een negatief advies van de ordediensten, speelt Union SG ook volgend seizoen zijn Europese ...

818
818
'Kompany krijgt topaanwinst: Bayern biedt 52 miljoen'

Na de uitschakeling op het WK voor Clubs, genieten de spelers van Bayern München momenteel van ...

134
134
Europa League: Anderlecht kan tegenstander ruiken na heenmatch

Binnen een tweetal weken gaat het nieuwe seizoen van RSC Anderlecht officieel van start. De ...

362
362
L'Equipe onthult: 'Penders op zucht van nieuwe club'

Aanstaande zondag speelt Chelsea FC de finale van het WK voor clubs tegen Paris Saint-Germain. Mike ...

258
258
'Transferbom bij Club: Inter stelt opzienbarende ruildeal voor'

De top van Club Brugge dook donderdag plots op in Milaan. Daar stond een afspraak met ...

1801
1801
Beerschot haalt versterking in JPL, volgende vertrekker KVK

Binnen een maandje gaat het nieuwe seizoen in de Challenger Pro League weer van start. Beerschot VA ...

193
193
'Monstertransfer op komst: Real vraagt 100 miljoen'

Real Madrid CF sneuvelde woensdag op pijnlijke wijze op het WK voor clubteams. De spelers van de ...

233
233
Drastische wijziging bij Antwerp? Wils komt met reactie

Royal Antwerp FC is nog lang niet klaar met zijn plannen op de transfermarkt, maar haalde inmiddels ...

377
377
Promotie bij Genk: nieuwe rol voor Matte Smets

Om het seizoen zo goed mogelijk voor te bereiden, trok KRC Genk naar Duitsland voor een oefenkamp. ...

378
378
‘“Gekke rotzak” op radar van hongerig Anderlecht’

Een ruwe diamant met een hoek af – dat is het type speler waar Anderlecht momenteel op mikt. ...

505
505

Meer sportnieuws