Vanderhaeghe snoeihard voor spelers na vernedering tegen Union

door
Vanderhaeghe snoeihard voor spelers na vernedering tegen Union

Bij KV Oostende lijken ze sinds vorig seizoen met Union een nieuw zwart beest te hebben. De kustploeg kreeg vorig seizoen in eigen stadion een onwaarschijnlijke 1-7 om de oren en deed dat kunstje zondagavond bijna nog eens over. Opnieuw werden ze tot op het bod vernederd door de vice-kampioen, die het deze keer bij 1-6 hield na een reeks late goals.


Het werd zo een bijzonder pijnlijke avond voor Yves Vanderhaeghe, die ook bijzonder zwaar tilde aan de nederlaag. De trainer maakte zich al tijdens de wedstrijd een paar keer zeer boos aan de zijlijn en spaarde zijn spelers ook na het laatste fluitsignaal niet. Hij haalde zwaar uit naar zijn eigen jongens.

"Ik miste beleving, iedereen liet zich zo makkelijk wegzetten. Dit is mijn grootste nederlaag als trainer ooit. Ik voel me dan ook verantwoordelijk, maar ook in de steek gelaten door de groep", verklaarde hij aan Het Laatste Nieuws. "Ik ben dit niet gewoon als speler noch als coach. Maar één wedstrijd staat niet gelijk aan een volledig seizoen. Ik heb de spelers al aangesproken, we moéten reageren."

ZESPUNTENMATCH
Door de pandoering is KVO weggezakt naar de vijftiende plaats, met nog één punt voorsprong op de degradatiezone. De kustploeg krijgt de komende weken bovendien nog een pittig programma. Donderdag moeten ze naar Antwerp en tien dagen later naar Club Brugge, terwijl ze tussendoor in eigen stadion nog twee kelderkrakers spelen. Met Zulte Waregem en KV Kortrijk komen immers twee ploegen op een degradatieplaats op bezoek.

Zal KVO wegzakken naar de degradatiezone?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

2
2
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

17
17
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

35
35
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

17
17
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

82
82
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

45
45
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

85
85
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

51
51
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

93
93
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

24
24
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

129
129
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

521
521
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

154
154
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

400
400
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

74
74
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

458
458
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

130
130
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

132
132
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

263
263
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

310
310
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

793
793
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

220
220

Meer sportnieuws